U kostela 4, Adamov
Všeobecné lékařství pro dospělé (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Všeobecné lékařství pro dospělé

Super doktorka , nevyměnil bych ji ani za milion :) Vždy pomůže. Své pacienty si pamatuje a nemá jich zrovna málo.

Nejlidštější a nejlepší lékařka s citem pro pacienta.Nejenže její odborné znalosti jsou na prestižní úrovni,ale společně se sestrou Dášou tvoří špičkový tým a já bych neměnil ani za nic!!!Sestřička je skvělá a velmi ochotná,což se týká i doktorky Zuzky.Plně jim důvěřuji a v jejich případě hodnocení "velmi dobrý" je slabé....spíše by sedělo NEJLEPŠÍ.....
Roman Jantošovič

Y

Paní doktorka i sestra jsou velice milé a ví o čem jejich práce je , kolbouk dolů, bylo mnoho pracovníků zdravotnictví, co by mohli do Adamova na školení ,aby pochopili co je profesionální a lidský přístup k pacientovi.
Hodně štěstí a poděkování.

O

Velmi ochotná a přátelská paní doktorka. Bohužel mi nasadila antibiotika na údajnou angínu, kteoru jsem nakonec neměl a dostal jsem ji o 2 týdny později na dovolené (jediná angína za posledních 5 let). Nyní dala antibiotika známému, ačkoli také angínu neměl. Na toto bych dal pozor. Jinak se paní doktorka snaží pomoc a je vtřícná.

Super...

Paní doktorka je velmi srdečná, ochotná a jistě se mnou bude spousta pacientů souhlasit, že je jedním z nejlidštějších lékařů, které navštěvujeme. Přeji jí pevné zdraví. J. Černá

Velmi lidský a intuitivní přístup k pacientovi. Vynikající výsledky při léčbě.

Perfektní paní doktorka, která mi moc pomohla. Reagovala i na nevyřčené, takže musí mít perfektní pozorovací talent. Mohu jedině doporučit.

paní dotorka je pečlivá,vstřícná,a mám k ní dův/ě/ru :)

Nejlepší paní doktorka,kterou jsem poznala (totéž platí samozřejmě i o sestřičce).Velice milá děvčata,pro úsměv nejdou daleko,člověk nemá rozhodně pocit,že svou nemocí paní doktorku obtěžuje, jako se stává např. v nemocnici v Blansku.
Děkuji jménem svým i jménem mého manžela a oběma přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů.