Dermatovenerologická ambulance
Sokolská 1079, Říčany

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Velice prijemna sestricka i pani doktorka. Mohu jen doporucit. Byla jsem moc spokojena, nemohu nic vytknout.

Paní doktorka a sestřička mají velice profesionální přístup, hodnocení na jedničku. Ochota a pečlivost je u nich samozřejmostí a proto mohu a ráda jedině doporučit. Iva Ferenczyová

Dovolila jsem si přijít v pondělí ráno bez objednání, s velmi bolestivě nateklou nohou (přes kůži narušenou lokální plísní se mi do ní dostala infekce) nemohla jsem skoro ani chodit a řídit auto. Sestra mě doslova vyhodila s tím, že kožních lékařů je v Říčanech dost, ať jdu jinam, že oni mají objednané pacienty (byli tam dva) I přesto, že jsem prosila o ošetření (zabralo by to cca. 5 minut), s tím, že mě to hodně bolí a doma na mě čekají dvě nemocné děti, lékařka zopakovala, že mám vyhledat jiného lékaře a zabouchla dveře.
Lékařku s takhle nízkou mírou empatie skutečně nedoporučuji - ostatně kožních lékařů je v Říčanech opravdu více, s nesrovnatelně lidštějším přístupem.

S paní doktorkou jsem měla tu čest 3x a pokaždé zklamala. První problém, lehkou plíseň na nehtu, chtěla léčit drahými prášky v řádech tisíců korun (které nepůsobí lokálně, ale ničí veškeré plísně v těle), až na můj dotaz, zda existuje i levnější léčba ve finále nabídla Batrafen roztok s doplatkem 4Kč. Přesto mě od něj zrazovala, že je to léčba na dlouho (než celý nehet odroste) a musí se aplikovat naprosto pravidelně 2x denně, jinak nezabere...nenechala jsem se odradit a do měsíce po plísni ani památky.
Po druhé jsem přišla s požadavkem na vyříznutí znaménka, které mi vadilo na zádech v místě zapínání podprsenky. Pí. doktorka prohlédla i ostatní znaménka a jedno o pár cm vedle navrhla vyříznout z medicínského důvodu (podezření na potenciál bujení). Placený estetický zákrok provedla moc hezky, kde znaménko bylo není vůbec poznat, po medicínském znaménku "na pojišťovnu" mi zůstala veliká a ošklivě rozlezlá jizva. Věřím, že kdybych s touto jizvou nyní přišla a chtěla ji za další finance esteticky řešit, paní doktorka by dokázala zázraky :-)
Třetí zkušenost jsem udělala dnes, když jsem s doporučením od svého pediatra přišla do prázdné čekárny se synem. První dotaz sestry byl, kdo je pacient a když jsem sdělila, že syn, informovala mě, že pí. doktorka děti nebere, ale posílá je do Motola! Optala jsem se sestry, proč tedy mají v čekárně plnou krabici dětských hraček, když děti neberou a po chvíli váhání mi sestra řekla, že děti samozřejmě berou, ale pouze na zákroky typu bradavic, atd., ale rozhodně ne, jen na prohlídku. Jiný kožní lékař v Říčanech ve čtvrtek bohužel neordinuje, takže by mi opravdu nezbylo nic jiného, než se s dvěma malými dětmi vláčet k jinému lékaři.
Za mě tedy neochota a nezájem léčit drobné věci a provádět úkony na pojišťovnu. Myslím, že paní "doktorka" by se lépe vyjímala na nějaké zkrášlovací klinice, než pod vývěskou KOŽNÍ LÉKAŘ.

Paní Zuzanku znám, je velmi milá a ochotná. Ne všechny nemoci se léči ze dne na den. také u mne byl problém diagnostikovat správnou diagnozu. Ne vždy je kožního původu, jak jsem později zjistila. "zajímavé " je, že mi alergii způsobovala oslabená imunita, to mi logicky pomohl jiný lékař. Zjistilo se to až krevním rozborem. Nemyslím, že paní doktorka nemá zkušenosti atd.... Ba právě naopak, snaží se jak jen to jde. A pstatní lidi, kteří ji kritizují, si uvědomte,že určit diagnozu není jen tak a vůbec s kůží to nakonec nemusí souviset. Takže pokus a omyl u ní neexistuje. Hodnotím ji velmi kladně!

Paní doktorka mi pomohla vyřešit můj dlouholetý problém. Moc děkuji!

Musím paní doktorce poděkovat, po dlouho trvajících problémech s lupy mi jako jediná doporučila šampon, který opravdu zabral. Jiní lékaři na mne vyzkoušeli lecos, ale výsledek byl vždy jen nárazový. Teď mám konečně od lupů pokoj. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Mně paní doktorka moc pomohla! Mohu jen doporučit.

Dobrý den, rád bych poděkoval i touto cestou paní doktorce, která mé manželce velmi pomohla. Odvedla naprosto profesionální práci a navíc s úsměvem. Díky!

Dobrý den, jen náhodou jsem zjistila, že existuje tato stránka, kde jsou hodnoceni lékaři a jejich práce. Velmi ráda, po přečtení všech příspěvků, bych také přispěla svou "troškou do mlýna". Chápu, že bez podpisu se ¨snadno a dobře kritizuje a nechápu, že v případě, že je někdo "tak nespokojený" a v podstatě mu "šlo o život", to nesdělí přímo tomuto lékaři nebo se alespoň nepodepíše.
Sama jsem od paní doktorky léčená i se svými dětmi několik let a nemůžu si lékařkou péči vynachválit. Paní doktorka nám již léčila snad všechny problémy, včetně zmiňované plísně, exému dětí atd.Vše k naší naprosté spokojenosti.