Praktický lékař pro děti a dorost
Lidická 441, Unhošť

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Kompletní lékařka,vždy příjemná a velmi zkušená.Chodím k pani doktorce se dvěmi dětmi.Vždy jsem spokojena,jak s přístupem tak i s léčbou

Paní doktorka nemá hodiny pro zdravé děti. Takže v čekárně na očkování,
nebo jen prevenci se běžně setkáte s infekčním onemocněním a to vás se zdravým dítětem hodně štve. Bohužel jsme si domu přinesli chřipku z předem oznámeného a dlouho naplánovaného předoperačního vyšetření. Domnívali jsme se, že objednání je na dobu, kdy tam nebudou marodné děti, ale skutečnost byla velmi nepotěšující. Díky tomu jsme nemohli být přijati k operaci. Tuto věc hodnotím jako obrovské negativum ordinace, protože dětský lékař je i pro děti zdravé. Děti se mají léčit a pokud to jde, tak se snažit nešířit onemocnění zbytečně dál a to tady skutečně postrádáme.

Dcera chodila k paní doktorce a s její péčí a přístupem sestřičky jsem byla vždy velice spokojená, vždy příjemně naladěné obě dvě, nikdy žádný problém, vstřícný přístup a pečlivost se kterou se věnuje pacientům, se hned tak nevidí, jediná věc, která nám vadila bylo to, že dcera musela v 19 letech odejít k praktickému lékaři pro dospělé a málem to obrečela, po vstupní prohlídce u nového lékaře vyla natolik zklamaná, že by se nejraději vrátila zpět - ale to bohužel nejde.

mohu jen doporučit. jsme s paní doktorkou a sestřičkou velmi spokojeni. Vstřícná,milá profesionální. Nikdy se za skoro 8 let co tam chodíme nespletla v diagnoze. Pokud byl problém ihned posílá ke specialistovi.mohu dávat jen samé kladné hodnocení.

Velká spokojenost se vším všudy.

Pani doktorce i sestře dávám jedničky s hvězdičkou,ordinaci v Hostouni s vybavením z 80 let dávám pětku s vykřičníkem.To ale bude asi věc zřizovatele.
Zima a staroba v ordinaci mi dost vadí,mám vždy pocit,že syn dostane žloutenku.
Snad se ale blýská na lepší časy,čekárna je nově vymalována.

Velmi dobrá lékařka, vřele doporučuji

Vynikající paní doktorka - nedáme na ni dopustit.

Svědomitá a perfektní lékařka!!
Na její úsudek je možné se spolehnout na 100%.
Všechny moje děti ( 3 ) měla v péči a ani jednou jedinkrát jsem s ní neměla ani sebemenší konflikt. Mohla jsem se vždy na ní spolehnout.

velmi špatné zkušenosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!