Psychiatrická ambulance
Železničářská 506, Trutnov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka nejenom že lže o tom jak postupně budeme snižovat léky ze dvou na 1 opakovaně třikrát, nedokáže vysvětlit odkud se nemoc bere - se slovy "oni zjišťují co se tam kde děje" a navíc při podání výpisu ze zdr. dokumentace ji zajímá pouze kdo zaplatí poplatky za vystavení. Opravdu vřele doporučuji aby sama od této profese odstoupila.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Šokující zkušenost. Na začátku, po čekání v čekárně - 3-4min. v ordinaci. Na to jsem si zvykla. Léky mě srovnaly z depresí a pod. Po 14ti letech léčby šok. Léčba olwexií 150mg, 3 tab. denně. Ze zdravotních důvodů jsem nemohla dodržet termín návštěvy u lékařky a potřebovala jsem napsat léky. Telefonicky jsem se omluvila a žádala o léky. S takovou reakcí jsem nepočítala. Chci vás vidět a hotovo. Jedno balení jsem si zaplatila za plnou cenu. OL tento lék nemůže jinak napsat. Chtěla jsem znovu objednat, ale sestra mi dala termín za pět týdnů. Jsem ID a v takovém množství nemohu tento lék hradit z důchodu. Nevím, jak tuto situaci správně nazvala. Ale zůstala jsem bez léků které beru dlouhodobě. A sestra? Jednoznačně nevhodné jednání.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, pomohla mi v těžké situaci. Děkuji za lidský přístup. Víc takových lékařů.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Úžasná lidská bytost, kéž by byli takoví všichni!, Paní doktorka má úžasná a opravdu příjemný empatický přístup. Lze jí říct opravdu cokoliv, s ničím Vás neodbyde.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka není špatná, je hodná i když dost rychlá. Při 1. návštěvě mě překvapilo, že jí nezajímala ani rodinná anamnéza a zda-li mám sebevražedné myšlenky atd.,když trpím depresemi. Je to už půl roku,co k paní doktorce docházím a žádný posun. Kdyby neměli všude "STOP" stav, tak jdu jinam a to kvůli sestře.
deprese

Dobrý den chci se zeptat jestli paní doktorka má jiné číslo nemůžu se tam dovolat a jestli ano tak ho sem prosím napište dekuji

Umístění: Psychiatrická ambulance

Paní doktorka je opravdu žena na svém místě. Profesionální a lidský přístup, neuvěřitelná psychická podpora a pomoc.

Umístění: Psychiatrická ambulance po šoku jsem byl k ní nasunut

ze začátku to bylo dobrý,ale potom při nasazení dalšího léku se užívaly 3léky,jeden normálně,2,aby vyrušil ten první a pak ten 3. po nějaké době došlo ke změně léků,ale bral jsem jich 5, 1dobry,2rušil učinky toho 1, 3 dobry,4. rušil učinky toho 3, a pak ten 5. před jejím dalším nápadem o lécích, jsem odešel k jinému psychiatru, který ty 4 hodil do kouta a nechal mi jen ten 5

Já jsem s paní doktorkou moc spokojená,její lidský přístup k lidem,milé a velmi vstřícné vystupování. Kéž by takových lidí na světě bylo víc......Děkuji za vše co pro mne udělala,moc mi v životě pomohla.

S paní doktorkou jsme moc spokojeni a nechápu ta negativní hodnocení.Znám jí již hodně let a je stále stejná-hodná k pacientům a stále příjemná což svědčí o tom,že má stále plnou čekárnu.