Komenského 318, Břidličná

Jsme s paní doktrokou spokojeni. Vždy nám vše důkladně vysvětlila,na děti je milá,oba synové k ní chodí rádi. Nikdy nic nezanedbala,vždy když se něco dělo poradila po telefonu nebo důkladně vyšetřila.

Umístění: Ordinace Jiný

V životě sem nezažila takovy přístup .. mate nemocny dítě volate nevezme vam ho protoze ma moc pacientu .. diagnoza určena na slepo .. volate za tyden na kontroli ditete nevezme ho nema opet misto .. tohle neni normalni .. a k sestře se raději nebudu vyjadřovat .. odchazime k jine lékaři a vam všem to doporučuji také !!

Umístění: Ordinace Jiný

Vůbec nedoporučuji. Otřesný přístup jak sestry, tak doktorky. Sestra neskutečně protivná, doktorka pro jistotu pomalu neřekne ani slovo. Chodili jsme tam jen, když byl syn miminko, protože to byl jediný doktor v místě bydliště, bohužel z tama měl syn takové trauma, že přechod k jinému doktorovi byl pro nás strašně komplikovaný. Žádný cit, žádná snaha pomoct, přístup k dětem i rodičům opravdu hrozný, já sama tam chodila ve stresu z toho jestli náhodou nebudeme naší návštěvou obtěžovat. Když jsem volala s tím, že má půl roční syn 40tky horečky, tak mě sestra pomalu seřvala do telefonu jestli mám nachystanou jeho moč a jestli mi umí na nočník? Poslední kapka ale byla, když syn nastoupil do školky, já do práce a poprvé onemocněl, potřebovala jsem s ním na paragraf, ale paní doktorka ani nezvedala telefony, dokonce ho měla i vypnutý. Zorientovat se v tom kde zrovna ordinuje, jestli Bruntál, Dvorce nebo Břidličná byl nadlidský výkon. Věčně k nezastižení, jsem ráda, že máme teď skvělou paní doktorku, i když za ní musíme dojíždět.

Velice nepříjemná sestra, arogantní přístup lékařky i sestry. Nedoporučuji kvůli arogantnímu přístupu a nezájmu o pacienty.

Absolutně nedoporučuji.
Přístup k dětem na bodě nula, její lékařské schopnosti bych přirovnala tak medičce ve druhém ročníku (možná ani to ne). Když jsem potřebovala něco řešit, tak mi bylo paní doktorkou odpovězeno, že to se neřeší. Skončili jsme na pohotovosti a následně ve FN v Olomouci. Vůbec nekomunikuje, pořád jen něco "ťuká" do notebooku. Když už něco řekne, rozumím jí tak půlku věty.
Odcházíme k jinému lékaři.
O jejím lidském přístupu se raději vůbec nechci zmiňovat.

Doktorka super, sestra odporná

Super paní doktorka,můžu jenom doporučit