Praktická lékařka
Legionářská 160, Kuřim

Milá,příjemná paní,která rozumí své práci,stejně tak sestřička.Mám zde jen ty nejlepší zkušenosti...

Neviem ako kto na koho posobi a co si kto vsima, no ja som bol spokojny, necakal som nijak dlho, poradila mi, bola prijemna a to sa pocita.
Dakujem a doporucujem.

K.CH. je to má zkušenost a můj názor. Doktorka, která bere své známe bočními dveřmi, v ordinačních hodinách si chodí i přes to, že má pacienty v čekárně, po trzích, není lepší než lékaři ve větších lékařských zařízeních. Ti vás možná nepozdraví, ale aspoň vám udělají běžné vyšetření, které vám zajistí rychlejší a hlavně správnou léčbu. Díky MUDr. jsem mohla být vdova :o(. Ve jmenovaných zařízeních jsem nikdy déle než 30minut nečekala. Záleží zda se objednáte ke konkrétnímu lékaři nebo si do čekárny chodíte pokecat.

K této lékařce chodíme celá rodina již léta,je velmi příjemná a milá.Čeká se většinou málo.Domácké prostředí ,žádný stes,všude čisto.Jezdíme za ní z Brna,vyplatí se to.
paní Ženatové doporučuji vyzkoušet ,třeba Zahradíkovou ,nebo nedej bože "peklo" u sv. Anny,čeká se půl dne a nas...ý lékař vás většinou ,ani nepozdraví.
K.CH.

Pro dlouhé čekání, i ve vážném stavu. Okolky s běžnými diagnostickými postupy(krev,moč, výtěry). MUDr. se tváři a mluvý jako by věděla vše nejlépe. Nebere na vědomí vyšetření u odborníku. Sestřička je ovšem na pohodu.

U paní doktorky Klírové jsem zaregistrovaná už několik let, takže moje hodnocení vychází z dlouhodobých zkušeností. Paní doktorka je nejen úžasná lékařka, ale také úžasný člověk. Nikdy jsem neměla pocit, že na mě nemá čas, i když měla v čekárně pacienty, jedná vždy s úsměvem a klidem. Paní doktorka Klírová je ztělesněním správného lékaře, který ví, že nejen odborné znalosti, ale i psychika působí na pacienta.
Paní doktorku doporučuji všem svým známých...a samozřejmě i pacientům, kteří se rozmýšlejí, kterého praktického lékaře zvolit.
A nebylo by fér hodnotit jen paní doktorku, samozřejmě i sestřička má velkou jedničku s hvězdičkou.

Souhlasím s předcházejícím hodnocením,paní doktorka je skutečně velmi dobrá, o své pacinty se dobře stará.

pohotová,praktický přístup,rychlá

Paní doktorka je výborná diagnostička a umí předcházet zdravotním potížím pacienta.V ordinaci má vše dobře zorganizováno a i její sestřička je zdravotnicky výborně vzdělaná.U takového praktického lékaře má pacient pocit,že je o něj výborně postaráno. Všem pacientům paní doktorku doporučuji.