Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž
Ordinace internisty a endokrinologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace internisty a endokrinologa Jiný

Nemám co bych vytkla, ať už k paní doktorce nebo sestřičce. Snad jediný doktor ke kterému se těším, dámy vždy usměvavé a skvělý přístup jak k léčbě tak ve vysvětlování diagnózy.

M
Umístění: Ordinace internisty a endokrinologa Jiný

Výborná, pečlivá a lidská lékařka. Léčím se u ní dlouhodobě a rozhodně mohu doporučit (pokud budete mít to štěstí, že vás vezme).

Ověřeny pacient

Oceňuji především lidský přístup, který byl mé předchozí lékařce naprosto cizí. Paní doktorka vše ochotně vysvětlí a netváří se, že ji zdržujete a obtěžujete. Stará se o celkové zdraví pacienta, nejen o konkrétní problém se kterým je pacient léčený. Sestra rovněž velmi milá.

Vyborna lekarka s dlouhou praxi. Ze je u ni delsi objednaci doba svedci o tom, kolik spokojenych pacientu ma v peci. A presto je vzdy mila a usmevava. Jeji navsteva me vzdy takrikajic "pohladi po dusi".
Aster

Jsem novou pacientkou paní doktorky a s takovým milým a lidským způsobem jsem se snad ještě nesetkala. Udělala vyšetření i na které jsem neměla žádanku- pro jistotu, aby se něco nezanedbalo před operací. Jsem maximálně spokojena a doporučuji všem.

Ověřeny pacient

Nechápu poslední hodnocení.Pacient,či pacientka zřejmě celý život vše "VÍ".Mám radost z toho,že tento pacient už nezabírá místo v čekárně,kde se my ostatní naopak na paní doktorku těšíme.Mně naopak paní doktorka natolik pomohla se štítnou žlázou,že jsem se vrátil opět do normálního života.Prokázala naopak větší znalosti a odbornosti,než na klinice v Praze,kde jsem se léčil.Proto ji všem vřele doporučuji. Sysel Tomáš

Ž

Paní doktorka je velmi příjemná,vyzná se ve svém oboru,vřele doporučuji!

B
Ověřeny pacient

VELMI DOBRÁ LÉKAŘKA S MILÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTŮM

P

Velká odbornice,skvělý přístup k pacientům,vřele doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti