Zdeňka Trhoňová, gynekolog Mladá Boleslav

MUDr. Zdeňka Trhoňová

Gynekolog Více

55 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U stadionu 1233, Mladá Boleslav
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
55 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka je úžasný člověk. Ví o. Mém strachu z lékařů a jehel a vždycky je u ní vše na jedničku. Můžu za ní přijít kdykoliv a vždycky se mi snaží pomoc. Tam kde už by jiní zlomilo hůl se ona stále snaží! Má úžasný přístup a cítím se u ní vždycky v pohodě a uvolněná. Když vidí že mám strach tak mě neokrikuje jako jiní ale dá mi čas vydychat to, řekne mi přesně jak bude postupovat atd. Lékařka jakých je velmi málo!


A
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ambulance

K paní doktorce chodím už nějaký ten rok a nemůžu si stěžovat. Jelikož jsem hlava děravá, tak velice cením smsky, která je mi poslána, pokud mám jít na prevenčku. Navíc, kdybych měla akutní problém, vím že tam můžu zajít. A věřte, že jednou jsem ten peoblém měla, sotva jsem dolezla do ambulance a paní doktorka i se sestřičkami mi v klidu poradily. Navíc byla paní doktorka starostlivá i mimo ambulanci, protože to byl tehdy pěkně rozběhnutý stav a hrozily menší komplikace v podobě zánětů močových cest. Dokonce mi ani nevadí, že to sem tam při vyšetření je nepříjemné, rozhodně lepší jak zubař, mírné nepohodlí k tomu patří.


Ověřeny pacient

Mám pocit, že tu místami čtu o jiné doktorce. K paní Trhoňové chodím od svých nácti let, kdy jsem měla veliké problémy s vaječníky, stále vracející se záněty atd. Paní doktorka se mi věnovala, nenechala to být, i do lázní mě poslala. O několik let později, kdy jsem já byla ta, která se vykašlala na nějaké preventivní kontroly a paní doktorka mě urgovala, a to několikrát, až mě tam konečně nahnala. A bylo to za 5 minut 12. Špatné výsledky cytologie a nutná konizace čípku. Měla jsem 2.stupen. Vše se mnou probírala, vše vysvětlila, na cokoliv jsem se jí mohla zeptat. Přímá, férová, žena. Velmi dobrá doktorka, ordinace perfektní.


Z
Ověřeny pacient

vždy v dobre naladě pečliva chodim k ni 30let nikdy jsem neodešla se špatnym pocitem i když se mi tam vždy hrozně nechce.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už 3 rokem a nemohu si na ní stěžovat, lepšího gynekologa jsem nikdy neměla, vždy mi vše perfektně vysvětlí, když nastane nějaký problém pomůže. Kdyby nebylo pí. Trhonové, tak bych přišla o miminko co čekám, gynekolog co mi dělal UZ mi řek že mímo má dawnův syndrom a já byla z toho celá špatná. Tak jsem hned běžela k pí Trhonové, a ta mě uklidnila protože na UZ nic neviděla, ale pro jistotu mě poslala do Prahy na kliniku kde to také vyvrátili. Ted jsem v 7 měs malá je v pořádku, a kdyby nebylo paní doktorky tak bych šla na potrat. Já paní doktorku mam ráda, a kdybych mohla tak jí chválím kudy chodím, je to báječná doktorka :))


Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám také ty nejlepší zkušenosti, vždy ochotná a vstřícná, stejně jako její sestry - porodní asistentky. Ordinaci má jako svůj druhý domov, podle toho to tam také tak hezky vypadá, zařízení na profesionální úrovni, já osobně tam chodím velice ráda. I při těhotenských komplikacích mi vždy poradila...stejně jako asistentky....a termín návštěvy si můžete zajistit mailem, což je výhoda:-)


I
Ověřeny pacient

Dobrý den,od paní doktorky jsem před lety odešla a jsem za to ráda. Jedno dítě mi zhodnotila na postižené a druhé mrtvé. Díky přestupu k jinému lékaři jsou oba na 100% zdrávi. Nechci být kritická,ale je to rozhodně k zamyšlení. Důvěru k paní doktorce rozhodně nemám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Doktorka, která vyhrožuje svým pacientkám, psychicky je vydírá a posílá na zákroky, které nejsou vůbec potřeba, protože nic nevyřeší, už dávno nemá ordinovat. Dokud nemají pacientky problém, je super, milá, vstřícná, usměvavá apod., jakmile se situace změní je zamračená, chová se arogantně a hnusně citově vydírá apod. O tom, že pacientkám neustále dělá jaterní testy a mění jednu antikoncepci za druhou, ani nemluvím - známkou odbornosti to rozhodně není. To, že má v ordinaci psa, mi přijde nechutné a nehygienické a bylo by na místě, aby s tím hygiena něco udělala!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Nechapu negativni hodnoceni nekterych pacientek.Pani doktorka je skvela,drive jsem chodila k doktorce Hulkove do Skoda Auto a nebyla jsem vubec spokojena.Doktorka Trhonova vse vysvetli,proc,nac,pokud mam problem nejen z gynek.hlediska,snazi se mi poradit i pomoct.Pri vysetreni je opatrna.Ze ma v ordinaci pejska,nikomu pomalu nevadi,jen skarohlidum,vubec o nem neni vedet.Rozhodne je videt,ze pokud ma rada zvirata,ma rada i lidi.to se o nekterych doktorech rici neda.Mam ji o to radsi,protoze miluji tez nejen pejsky.Spise mi vadi,kdyz vlezu do ordinace a zapacha to tam kouremTakze u ,mne ma vice nez dobre hodnoceni a vrele pani doktorku doporucuji.Jen nema rada arogantni a "chytre lidi",coz nema rad nikdo.A kdo by je mel rad??E. Kolinska


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti