Adresa

Smetanova 656, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
21 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Alena Liberdová

K paní doktorce už jsem chodila od narození. Potom se mi narodil syn a pravě paní doktorka byla jasná volba !:) ochotná,chápavá,vstřícná, vždy poradí. V životě bych neměnila a jsem neskutečně šťastná ze právě muj syn k ní chodí taky !:)


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo akutní stav spojený s břišní kolikou

Po návštěvě pohotovosti a zkušenosti s touto prací otravenou lékařkou je pouze pozivní poznání, že pokud chcete dítěti pomoci, raději v případě její služby jeďte raději do Ostravy. Diagnostika ve dveřích s akutní břišní kolikou dítěte a se slovy " vy doma nemáte paralen?" mluví za vše. Holt byly Vánoce. Správnou léčbu, která pomohla nasadila až příslušná dětská lékařka po třech dnech krutých bolestí. Nad diagnostickými schopnostmi této takylékařky kroutila hlavou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Výběr této doktorky byla ta největší chyba. Dala jsem na názor kamarádky, která je spokojená a snažila jsem se nedbat zdejších negativních názorů. Paní doktorka byla ze začátku velmi milá a ochotná, to trvalo možná tak do 4 měsíců, dokud se nemuselo řešit očkování. Jen samé nátlaky a vyhrožování. Nedejte na to, že vám slibují, že s odkladem problém nemají, jelikož v budoucnu mají a i když je dítě nemocné. tak by to klidně napíchali, jen aby měli splněno. Jakýkoliv zdravotní problém je samozřejmě zlehčován.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Supr doktorka mám ji moc ráda milá spolehlivá .. Doporučuji ;) chodím k ní už 17rokem a pořad skvělá


O
Ověřeny pacient

Arogantní lékařka, které nazáleží na svých pacientech. Nehledá příčiny nemocí a na vše automaticky dává antibiotika.
O očkování ani nemluvím...nejraději by do dítěte narvala všechny možné vakcíny najednou jen aby si ušetřila čas a nemusela je očkovat na vícekrát.
Tuto lékařku hodnotím velmi slabým hodnocením a doporučuji každému, komu záleží na zdraví svých dětí, aby si rozhodně hledal jiného pediatra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

neochotná,věčně špatná nálada,pijí si kafe místo toho aby zavolali dalšího pacienta,podává léky a když se ji zeptám co mi je tak neví,známí co k ní chodili tak jsou rádi že změnili lékaře,výrazně nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

jedním slovem DĚS! K této "doktorce" jsem chodila ja i bratr coby děti a dorostenci. A nikdy víc!
Vždy byla protivná jako bysme ji obtěžovali a o jeji sestře ani nemluvím!
Mě hned na každou nemoc cpala antb. i přesto že mě ani neprohlídla a u brášky nerozeznala jasný diabetes. Až poté co si u ní naše mamka doslova vyřvala odběry na testy, které si sama odnesla do laboratoře, uznala ze bráška opravdu nemocný je, ale obratem mamku obvinila, že diagnostikuje nemoc a neposlouchá její rady a názory... Ale to že nepoznala v té době pro brášku zavažnou nemoc i přes velmi jasné příznaky, to už nepriznala!
Nebýt vyřvaných testů mohl bráška tehdy umřít neb hladina cukru v krvi byla na samé hranici slučitelné se životem.!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem naprosto spokojená chodila jsem k ní již v době svého dětství a právě ta její upřímnost (když se mi nechtělo do školy, ihned mne prokoukla :D) mne k ní dovedla i s oběma dcerama a neměnila bych. Jediné co mne paní doktorky trápilo byla sestra ted po její výmněně, kdy je tam místo protivky příjemná mladá sesřička nemám co vytknout :)


T

Velice hodná a schopná lékařka a ještě nyní po výměně sestřiček nemáme co vytknout,navíc parkování k tomu 2 čekárny,pro zdravé a pro nemocné děti,to se vidí jen zřídka,toto by měli vědět všichni,kteří hodnotí jinak a ještě pomlouvají za zády,viz některé hodnocení.Ti by měli zkusit štěstí v zapadních zemích a bylo by hned po těchto špatných hodnoceních a všem by ztuhl úsměv na rtech!!!!


B
Ověřeny pacient

Paní "doktorka" je nepříjemná a často jsem u ní měla pocit, že ji jen otravuji. Pomlouvá pacientky v čekárně typu : "Co tu zase chce ta simulantka, aha, začala škola" a podobně. Přitom slečna byla jasně nemocná! Občas se mi paní doktorka zdála i připitá a tohle se o ní povídá i ve městě. Neznám moc lidí, co mají s touto doktorkou dobré zkušenosti. Možná jen do té doby co chodí s dítětem rodič. Pak jsou pro ni všichni simulanti. Utekla jsem od ní ještě před 19. rokem. A paní doktorka teď se nedá s paní Špetlovou ani srovnat! Výrazně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti