Zdeňka Rajmicová, gynekolog Uherské Hradiště

MUDr. Zdeňka Rajmicová

Gynekolog Více

28 názorů

Uložit


Adresa

Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
28 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
I
Umístění: Ordinace Jiný

Vynikající paní doktorka, která velmi dobře vše vysvětlí, pokud má pacient nějaké dotazy nebo nejasnosti. Je velmi nápomocná, vstřícná a obětavá.


L
Umístění: Ordinace Jiný

Prijemna pani doktorka i sestricka. Mily pristup. Nebyl nikdy problem se domluvit s pani doktorkou i sestrickou. A nejsou jedinou ordinaci, kde je obtiznejsi se dovolat, pac maji plno lidi.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Obětavá, empatická, poctivá. Vynikající přístup. V léčbě nesporné úspěchy.
U mě i u dcery. Děkujeme!


Š
Ověřeny pacient

Na jiné gynekologii jsem zatím nebyla, tak nemůžu posoudit odbornost, ale to předepisování prášků metodou pokus omyl můžu potvrdit. Pro jejich vysazení jsem se po pár letech rozhodla sama, protože bych mohla mít sklony ke křečovým žílám a podobně a to mi to paní doktorka ještě rozmlouvala, že mi nic nehrozí. Dost mi ale vadí přístup sestry, hrozně dlouhé čekání. Když jsem k této paní doktorce přišla, měla sestru, která byla věčně otrávená, pro vystavení receptu jsem musela týden předem zavolat a podobně. Po nějakém roce se tam objevila nová sestřička (prý se vrátila z mateřské) a já jsem byla jako v jiříkově vidění. Recept jsem dostala na počkání během pár minut, čekárna prázdná, na řadu jsem taky přišla během pár minut. Ale během dalších pár let, kdy chodím jenom na roční prohlídky se to postupně zhoršuje (že by přibírali nové pacientky na úkor těch stávajících?). Letos jsem se dostavila na prohlídku, řádně objednaná na 8 hod., doufala jsem, že se dostanu do práce co nejdřív, ale to jsem se dost přepočítala.. Když jsem se v 9 hod. slušně zeptala sestřičky, jestli se někde nestala chyba, že jsem byla objednaná na 8, tak se na mě utrhla, ať čekám, že si mě zavolá až budu na řadě a mezitím brala další lidi. Za nějaký měsíc mě poslal pan doktor z urologie na stěry, když mi to řekl, udělalo se mi černo před očima z představy, co mě čeká, když tam přijdu bez objednání. Nakonec jsem se odhodlala, v 7 hod. jsem čekala v čekárně, abych se dostala brzo na řadu. Sestřičce jsem se nahlásila až někdy po deváté, protože vždycky jenom zavolala další a hned za sebou zabouchla, aby po ní náhodou někdo něco nechtěl, protože má i tak práce dost. No, ať už to nenatahuju, na řadu jsem se dostala někdy před polednem a to ještě takovým stylem, že můžu být ráda, že mě vůbec vzala. A vyzvednutí zprávy ze stěrů by bylo na další román. S ohledem na to, že papírováním se zabývají až před koncem pracovní doby a běžně končí ve tři, kdy já jsem ještě v práci, do pěti tam jsou jenom jeden den, jsem si pro ni musela jít třikrát a to jsem tam potřetí čekala zase skoro dvě hodiny. Je to hrozně nepříjemné, když člověk chodí do práce a potřebuje si něco takového vyřídit. Teď mě z urologie poslal na další stěry, takže ve středu se mám na co těšit.


A
Ověřeny pacient

Momentálně přecházím od této "paní doktorky", které bych už nesvěřila ani vyplnění papírů, natož svoje tělo. Nehledě na to, že mi zvolila naprosto nevhodnou antikoncepci a to stylem:"Ty chceš prášky? Tak na, skus tyhle." Až později jsem se dozvěděla, že existují např. odběry krve na zjištění, zda člověk vůbec může mít antikoncepci, nebo způsoby na to, jak zvolit opravdu tu správnou. Po této HA jsem přibrala, byla jsem apatická, stále unavená a dělalo se mi špatně. Až po dlouhém přemlouvání a stálém chození jsem konečně dostala jinou, ale je to opět to samé. Myslím, že doktor by neměl vybírat člověku prášky stylem pokus omyl, nebo tak, že šáhne do skříňě a které "uloví" tak to bude ono. Dlaším vekým problémem je ČEKACÍ DOBA. 3 hodiny nejsou výjimkou. Např. když vám sestřička (která je mimochodem naprosto nespolehlivá, protože nemá ani tu potřebu občas vyjít z ordinace a podívat se, zda někdo nečeká) řekně, že máte přijít ve středu na 7:30 a vy tam čekáte 3 hodiny, aby Vám nakonec řekla s "ksichtem" jako bůh ničení, že paní doktorka už na vás nemá čas a že vás nevezme, protože si povídá s pacientkou a to je její problém, tak to už vážně moc i na mě. Nehledě na to, že chodím na gymnázium a tam si člověk moc nemůže dovolit jen tak sedět někde 3 hodiny kvůli ničemu. UŽ NIKDY VÍCE NECHCI MÍT NIC SPOLEČNÉHO S TOUTO "DOKTORKOU" A JEJÍ SESTROU.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T

Velmi negativní hodnocení, byla mou první ženskou lékařkou a s větší hrůzou jsem se nesetkala, místo antikoncepce mi napsala jen pilulku "kdyby náhodou" což je pro tělo nejhorší zátěž, navíc velmi nepříjemný výslech ohledně partnera (kolikrát souložím do týdne apod.) velmi nevhodné až bych přirovnala k neslušnosti, nemá právo vyslýchat pacienty a tahat z nich soukromé záležitosti, dále velmi neochotná sestra a o čekací době v čekárně běžně 4 hodiny ani nemluvě, rozhodně nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojena umí dobře poradit a umí správně všechno vysvětlit do podrobna takže jsem snimi velmi ale velmi spokojená :-)


Velmi vstřícná ,má pochopení ,nespěchá, výborná


Paní doktorka byla vždy ochotná poradit i telefonicky.Měla jsem problém v těhotenství, uklidnila mě, že nic hrozného to není, je opravdu bezvadná. Jen co musím vytknout, je přístup sestry, to je něco šíleného, nebere telefony, resp. je vyvěšuje. Když se chci objednat, asi abych sbalila dvě malé děti a jela na výlet:-) se objednat. A taky mně vadí, že pacientky s nějakým problémem jen dvakrát týdně, jak tu bylo řečeno, problém nastane ve čtvrtek a čekat do pondělí. Když byla na mateřské, tak tam měla sestru, ta byla ochotná, všechno šlo rychleji, brala telefon, bohužel se vrátila tato....Jenže, kam chceme jít, když je všude plno a mnohdy i hůř.


Velmi pečlivá, starostlivá, vstřícná a milá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti