Zdeňka Láníková, alergolog Brno

MUDr. Zdeňka Láníková

Alergolog, Imunolog Více

30 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Elišky Krásnohorské 20, Brno
Viameda s.r.o.- imunologická laboratoř

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí
Dělnická 53, Brno
Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
30 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient
Umístění: Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie Alergie, astma

K paní doktorce chodím od dětství. Jsem velice spokojená. Paní doktorka je odborník s perfektním přístupem k pacientovi. Každý postup, nebo nález ochotně vysvětlí. Ve vyšetřování je velice pečlivá.


Ověřeny pacient
Umístění: Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie

Paní doktorka je odborník, je navíc laskavá, má pochopení pro celkový stav pacienta, pomáhá komplexně :).
Jsme s dcerou rády, že docházíme na alergologii k ní.


D
Ověřeny pacient

Trpěla jsem na záněty průdušek a bývala jsem každý třetí týden od září do března nemocná. Začala jsem chodit k paní doktorce, ta mi každé září předepíše léky a celou zimu mám klid. Je to pro mě neuvěřitelná úleva, mockrát děkuji.


L
Ověřeny pacient

Já jsem bohužel k paní doktorce přestala chodit, protože mi uplně nevyhovoval její přístup. Je pravda, že se mi věnovala, dělala testy apod. (mimochodem sestřička je perfektní) ale jelikož mi její léčba příliš nezabírala, tak pojala podezření, že vlastně astma nemám. Je zajímavé, že u nás v rodině se "dědí", všichni mají problémy s dýchacím aparátem, mám několik příznaků - "podzimní" dusivé bronchitidy, menší kapacitu plic (i přes hru na dechový nástroj) apod. no prostě pokaždé když jsem tam přišla s tím, tak na mě koukala, že jsem simulant a ještě mi nutila nějaké předražené preparáty a ložní prádlo :-( Takže raději už tam nechodím, vhodnou léčbu jsem si stanovila sama s praktickým lékařem (sirup Ventolin, jediný zabírá) a funguji tak již 3 roky. Šla jsem tam na doporučení kolegyně, i od jiných slyším pozitivní ohlasy, já však bohužel moc dobrou zkušenost nemám...


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím 12 let a mohu ji jedině doporučit. Je velice příjemná, pečlivá a empatická. Ale má hodně plnou ordinaci, tak se objednejte včas!


L
Ověřeny pacient

Myslím, že každý má právo na svůj názor a neměl by být za něj osočován ani mu být vyhrožováno. Všichni nemusí být spokojeni. Není mi jasné jak onen pacient prošel desítky jiných specialistů, něž poznal tu pravou. Jak dlouho byl u těch ostatních registrován? A jak se "perfektně" odebírá krev? Mimochodem mně zde nebyla odebrána ani jednou.


Ověřeny pacient

Mohu jenom doporučit, kritika její práce, to jsou bláboly.
Petr Jánský


Ověřeny pacient

Jako lékařka i jako člověk je paní doktorka bez nadsázky výborná, ale jak sami čtete, v naší společnosti se takoví lidé necení. Naopak je na ně házená jen a jen špína! Kdo upřednostňuje blaho člověka, je považován za bytost z jiného světa. Vládnou jen peníze! To je ostuda celé doby a současné společnosti! Konkurence bojuje ne čistou zbraní - dobrými léčebnými výsledky, ale jen šířením nepravdy a nepodloženým osočováním! Je smutné, že to naše společnost připustí, což je dokladem toho, jak si současná společnost neváží empatických a pracovitých lidí, vítězí jen mamon. Tato lékařka si nepotřebuje psát na svou ordinaci kladná hodnocení, jak se anonym domnívá, její dosažené výsledky mluví samy za sebe!
Přeji paní doktorce hodně sil, hodně pacientů a ještě více anonymů od konkurence, neboť to jen dokládá, jak je dobrou lékařkou pečlivě se starající o své pacienty.
Jana Malá, Starý Lískovec


K paní doktorce jsem přešla z klasické státní polikliniky, kde jsem se s žádnou užitečnou léčbou nesetkala. Paní doktorka okamžitě vše prověřila a navrhla mi léčbu, o které jsem ani nevěděla, že je možná. Bohužel doba strávená v čekárně je mnohdy trošku delší, ovšem vypovídá o kvalitě lékaře. Paní doktorka je odbornice číslo jedna, sestřičku má milou a pečlivou a nic neponechá zanedbané, vše důkladně vyšetří a věnuje se plně pacientovi. Znám bohužel i lékaře, kteří si za ta léta, co k nim chodíte, nepamatují ani vaše jméno (např. moje gynekoložka, pokaždé se zeptá, zda mám děti, po telefonu ani netuší, s kým mluví), toto však u dr. Láníkové nehrozí, je opravdu profesionální! Všem ji vřele doporučuji!


K paní doktorce chodím osm let a mohu ji jedině doporučit. Je velice příjemná, pečlivá a ochotná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti