Viameda s.r.o.- imunologická laboratoř

Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie
Dělnická 53, Brno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie Jiný

Paní doktorka je odborně i lidsky na výši. Hledá příčiny a souvislosti zdravotního problému a pomohla mi s odhalením diagnózy, kterou nebylo mnoho lékařů před ní po moho let schopno zjistit. Sestřička je rovněž velmi milá a empatická. Čekací doba v čekárně nijak nevybočuje z normálu a na výborného lékaře si pacient rád počká, hlavně když má vyšetření smysl a výsledkem je zlepšení zdravotního stavu. Návštěvu u paní doktorky mohu vřele doporučit.

Umístění: Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie Jiný

Příšerné místo! Naprostá neúcta ke svým pacientům.
Objednáváte se několik měsíců předem a pak musíte strávit v čekárně X hodin, protože v ordinaci mají nepochopitelný způsob odbavení pacientů. Po každém zákroku (je jich asi 3) musíte si počkat dalších půl hodinky v čekárně než se dostanete za paní doktorkou.
Na upozornění, že to není normální přístup, řeknou: "Musíte u doktora počítat s tím, že tam strávíte minimálně 2h."

Takže pokud si vážíte svého času, doporučuji se tomuto místu vyhnout

Umístění: Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie Jiný

Paní doktorka mi po několika návštěvách nezjistila astma bronchiale. 3 krát jsem musela být hospitalizovaná pro velkou dušnost. Doktorka mi arogantně sdělila, že nefoukám správně do mráčku a že za to mohu já. Nebrala mi krev na alergie. Arogantně mi sdělila, že je leden, tak nemůže brát krev, že nic nekvete a objednala mě znovu na leden.

Umístění: Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie Alergie, astma

K paní doktorce chodím od dětství. Jsem velice spokojená. Paní doktorka je odborník s perfektním přístupem k pacientovi. Každý postup, nebo nález ochotně vysvětlí. Ve vyšetřování je velice pečlivá.

Umístění: Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie

Paní doktorka je odborník, je navíc laskavá, má pochopení pro celkový stav pacienta, pomáhá komplexně :).
Jsme s dcerou rády, že docházíme na alergologii k ní.

Trpěla jsem na záněty průdušek a bývala jsem každý třetí týden od září do března nemocná. Začala jsem chodit k paní doktorce, ta mi každé září předepíše léky a celou zimu mám klid. Je to pro mě neuvěřitelná úleva, mockrát děkuji.

Já jsem bohužel k paní doktorce přestala chodit, protože mi uplně nevyhovoval její přístup. Je pravda, že se mi věnovala, dělala testy apod. (mimochodem sestřička je perfektní) ale jelikož mi její léčba příliš nezabírala, tak pojala podezření, že vlastně astma nemám. Je zajímavé, že u nás v rodině se "dědí", všichni mají problémy s dýchacím aparátem, mám několik příznaků - "podzimní" dusivé bronchitidy, menší kapacitu plic (i přes hru na dechový nástroj) apod. no prostě pokaždé když jsem tam přišla s tím, tak na mě koukala, že jsem simulant a ještě mi nutila nějaké předražené preparáty a ložní prádlo :-( Takže raději už tam nechodím, vhodnou léčbu jsem si stanovila sama s praktickým lékařem (sirup Ventolin, jediný zabírá) a funguji tak již 3 roky. Šla jsem tam na doporučení kolegyně, i od jiných slyším pozitivní ohlasy, já však bohužel moc dobrou zkušenost nemám...

K paní doktorce chodím 12 let a mohu ji jedině doporučit. Je velice příjemná, pečlivá a empatická. Ale má hodně plnou ordinaci, tak se objednejte včas!

Myslím, že každý má právo na svůj názor a neměl by být za něj osočován ani mu být vyhrožováno. Všichni nemusí být spokojeni. Není mi jasné jak onen pacient prošel desítky jiných specialistů, něž poznal tu pravou. Jak dlouho byl u těch ostatních registrován? A jak se "perfektně" odebírá krev? Mimochodem mně zde nebyla odebrána ani jednou.

Mohu jenom doporučit, kritika její práce, to jsou bláboly.
Petr Jánský