Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

42 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Pani doktorka Komárková aj sestrička boli veľmi milé, citlivé, a profesionálne, takže aj vyšetrenie ako kolonoskopia sa vďaka nim dalo vydržať.

M
Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Byla jsem akutně u paní doktorky kvůli problému s jícnem. Paní doktorka mě diagnostikovala a druhý den pozvala na vyšetření.
To proběhlo naprosto bezbolestně, díky injekci si vůbec nic nepamatuji (pouze zakašlání při zavedení a vydělávání).
Doporučuji , paní doktorku i sestřičku.

A
Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Paní doktorky se, kterými jsem měla tu čest měly touhu mi pomoct a analyzovat mé problémy. Avšak většinu návštěvy člověk stráví čekáním v čekárně a v ordinaci u lékaře sleduje akorát ťukání do počítače. Mám velmi dobrou zkušenost s jednou sestrou - velmi, milá a povzbuzuje i při nepříjemných zákrocích. Bohužel druhá kolegyně předvedla pravý opak, křičela na mě po telefonu, byla opravdu nepříjemná už při přijímání k zákroku. Opravdu nehezká vizitka. Jinak s provedením zákroku jsem byla spokojená, díky anestezii snesitelné a milá sestřička tomu dost pomohla.


J
Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Dobrá nálada, vstřícné jednání a navození dobré atmosféry i během zákroku. Trpělivá konzultace zákroku i průvodních symptomů. Vysoká profesionalita přináší i dlouhé objednací doby, cca 2 měsíce v mém případě.


Ověřený profil

Naprosto perfektní přístup všech lidí v ordinaci,pohodovaá atmosféra ,která odlehčí nepříjemné vyšetření kolonoskopie,příště přijdu naprosto v klidu a bez nervů,děkuji Vám Syrovátka Jan


Ověřený profil

1. 8. 2016 jsem absolvovala kolonoskopické vyšetření v ordinaci MUDr. Komárkové. K vyšetření jsem šla s obavami, jak bude "bolestivé" a samozřejmě i s napětím, jaký bude výsledek vyšetření. Velice si vážím profesionálního, erudovaného a velmi citlivého přístupu jak paní doktorky, tak zdravotní sestry, Jejich zásluhou proběhlo bez komplikací. a s minimálním pocitem bolesti. Těm, kteří mají kolonoskopické vyšetření podstoupit, doporučuji se objednat do ordinaci MUDr. Komárkové. Eva Vlahovičová


I
Ověřený profil

Dnes jsem podstoupila kolonoskopické vyšetření. Musela jsem vypít 4 litrů Fortransu, trochu sladké pití , dáse to. Byla jsem už měsíc předem strachy bez sebe, jednak ze zákroku a jednak z výsledku. Díky paní doktorce i sestřičce s naprosto laskavým přístupem a úsměvem, jsem tento výkon překonala v pohodě a to díky i rajskému plynu za 400Kč. Asi 2 x to bylo mirne neprijemne, ale vubec nic dramatickeho, stačí masírovat břicho. Děkuji


H
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi příjemná, snaží se přijít na kloub mé nemoci jater. Jedna věc mě zarazila, tvrdila mi, že nemoc způsobuje alkohol a dál to řešit nechtěla, až jsem jí to několikrát zopakovala, že nejsem alkoholik, tak začala řešit můj problém. Odebráním krve na všelijaké možnosti onemocnění i odesláním k dalšímu odborníkovi. Bohužel zatím bezvýsledně, ale věřím, že budeme hledat dál. Co se sester týče, jsou tam 2. Jedna z nich je dost nepříjemná.


Ověřený profil

Já jsem velmi spokojen. Pani doktorka mně pomohla ,pomáhá a věřím že ještě pomúže. Cením si také místnosti na převlíkání s toaletou co je pro nás nemocné velmi důležite.


L
Ověřený profil

Ze začátku byla paní doktorka skvělá. Udělala potřebná vyšetření a nasadila léčbu. Jen že když léčba nezabírala a já navštívila paní doktorku s tím, zda bych nemohla dostat jiné léky, že mi tyto nezabírají, byla jsem označená za simulanta a další pomoci se mi nedostavilo. K sestře nemám výhrady, ta byla skvělá. Hrozná je také čekací doba. I když jste objednaní, čekáte v čekárně třeba 3 hodiny !!


Došlo k chybě, zkuste to znovu