Zdeňka Komárková, gastroenterolog Brno

MUDr. Zdeňka Komárková

Uložit

Gastroenterolog Více

40 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Paní doktorky se, kterými jsem měla tu čest měly touhu mi pomoct a analyzovat mé problémy. Avšak většinu návštěvy člověk stráví čekáním v čekárně a v ordinaci u lékaře sleduje akorát ťukání do počítače. Mám velmi dobrou zkušenost s jednou sestrou - velmi, milá a povzbuzuje i při nepříjemných zákrocích. Bohužel druhá kolegyně předvedla pravý opak, křičela na mě po telefonu, byla opravdu nepříjemná už při přijímání k zákroku. Opravdu nehezká vizitka. Jinak s provedením zákroku jsem byla spokojená, díky anestezii snesitelné a milá sestřička tomu dost pomohla.


J
Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Dobrá nálada, vstřícné jednání a navození dobré atmosféry i během zákroku. Trpělivá konzultace zákroku i průvodních symptomů. Vysoká profesionalita přináší i dlouhé objednací doby, cca 2 měsíce v mém případě.


Ověřeny pacient

Naprosto perfektní přístup všech lidí v ordinaci,pohodovaá atmosféra ,která odlehčí nepříjemné vyšetření kolonoskopie,příště přijdu naprosto v klidu a bez nervů,děkuji Vám Syrovátka Jan


Ověřeny pacient

1. 8. 2016 jsem absolvovala kolonoskopické vyšetření v ordinaci MUDr. Komárkové. K vyšetření jsem šla s obavami, jak bude "bolestivé" a samozřejmě i s napětím, jaký bude výsledek vyšetření. Velice si vážím profesionálního, erudovaného a velmi citlivého přístupu jak paní doktorky, tak zdravotní sestry, Jejich zásluhou proběhlo bez komplikací. a s minimálním pocitem bolesti. Těm, kteří mají kolonoskopické vyšetření podstoupit, doporučuji se objednat do ordinaci MUDr. Komárkové. Eva Vlahovičová


I
Ověřeny pacient

Dnes jsem podstoupila kolonoskopické vyšetření. Musela jsem vypít 4 litrů Fortransu, trochu sladké pití , dáse to. Byla jsem už měsíc předem strachy bez sebe, jednak ze zákroku a jednak z výsledku. Díky paní doktorce i sestřičce s naprosto laskavým přístupem a úsměvem, jsem tento výkon překonala v pohodě a to díky i rajskému plynu za 400Kč. Asi 2 x to bylo mirne neprijemne, ale vubec nic dramatickeho, stačí masírovat břicho. Děkuji


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, snaží se přijít na kloub mé nemoci jater. Jedna věc mě zarazila, tvrdila mi, že nemoc způsobuje alkohol a dál to řešit nechtěla, až jsem jí to několikrát zopakovala, že nejsem alkoholik, tak začala řešit můj problém. Odebráním krve na všelijaké možnosti onemocnění i odesláním k dalšímu odborníkovi. Bohužel zatím bezvýsledně, ale věřím, že budeme hledat dál. Co se sester týče, jsou tam 2. Jedna z nich je dost nepříjemná.


Ověřeny pacient

Já jsem velmi spokojen. Pani doktorka mně pomohla ,pomáhá a věřím že ještě pomúže. Cením si také místnosti na převlíkání s toaletou co je pro nás nemocné velmi důležite.


L
Ověřeny pacient

Ze začátku byla paní doktorka skvělá. Udělala potřebná vyšetření a nasadila léčbu. Jen že když léčba nezabírala a já navštívila paní doktorku s tím, zda bych nemohla dostat jiné léky, že mi tyto nezabírají, byla jsem označená za simulanta a další pomoci se mi nedostavilo. K sestře nemám výhrady, ta byla skvělá. Hrozná je také čekací doba. I když jste objednaní, čekáte v čekárně třeba 3 hodiny !!


V
Ověřeny pacient

Přišla jsem za paní doktorkou s nadějí, že mi pomůže. Místo toho jsem tam seděla jako u křížového výslechu a paní doktorka psala a psala. Moc jsem nechápala o co jde. Pak mi dala přečíst, co napsala. Něco v tom smyslu, že odmítám vyšetření žaludku. Což nebyla pravda. Již dvakrát jsem měla sondu v žaludku a bránila jsem se jít na to potřetí. Potřebovala jsem pomoc. Mám chronický zánět střev. Dočkala jsem se papíru, kde bylo psáno, jak jsem nepřizpůsobivá pacientka. Nejvíc lituji, že jsem ji ještě za ten papír poděkovala. Přístup paní doktorky i sestry byl nehorázný!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti