Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Naprosto perfektní přístup všech lidí v ordinaci,pohodovaá atmosféra ,která odlehčí nepříjemné vyšetření kolonoskopie,příště přijdu naprosto v klidu a bez nervů,děkuji Vám Syrovátka Jan

1. 8. 2016 jsem absolvovala kolonoskopické vyšetření v ordinaci MUDr. Komárkové. K vyšetření jsem šla s obavami, jak bude "bolestivé" a samozřejmě i s napětím, jaký bude výsledek vyšetření. Velice si vážím profesionálního, erudovaného a velmi citlivého přístupu jak paní doktorky, tak zdravotní sestry, Jejich zásluhou proběhlo bez komplikací. a s minimálním pocitem bolesti. Těm, kteří mají kolonoskopické vyšetření podstoupit, doporučuji se objednat do ordinaci MUDr. Komárkové. Eva Vlahovičová

Dnes jsem podstoupila kolonoskopické vyšetření. Musela jsem vypít 4 litrů Fortransu, trochu sladké pití , dáse to. Byla jsem už měsíc předem strachy bez sebe, jednak ze zákroku a jednak z výsledku. Díky paní doktorce i sestřičce s naprosto laskavým přístupem a úsměvem, jsem tento výkon překonala v pohodě a to díky i rajskému plynu za 400Kč. Asi 2 x to bylo mirne neprijemne, ale vubec nic dramatickeho, stačí masírovat břicho. Děkuji

Paní doktorka je velmi příjemná, snaží se přijít na kloub mé nemoci jater. Jedna věc mě zarazila, tvrdila mi, že nemoc způsobuje alkohol a dál to řešit nechtěla, až jsem jí to několikrát zopakovala, že nejsem alkoholik, tak začala řešit můj problém. Odebráním krve na všelijaké možnosti onemocnění i odesláním k dalšímu odborníkovi. Bohužel zatím bezvýsledně, ale věřím, že budeme hledat dál. Co se sester týče, jsou tam 2. Jedna z nich je dost nepříjemná.

Já jsem velmi spokojen. Pani doktorka mně pomohla ,pomáhá a věřím že ještě pomúže. Cením si také místnosti na převlíkání s toaletou co je pro nás nemocné velmi důležite.

Ze začátku byla paní doktorka skvělá. Udělala potřebná vyšetření a nasadila léčbu. Jen že když léčba nezabírala a já navštívila paní doktorku s tím, zda bych nemohla dostat jiné léky, že mi tyto nezabírají, byla jsem označená za simulanta a další pomoci se mi nedostavilo. K sestře nemám výhrady, ta byla skvělá. Hrozná je také čekací doba. I když jste objednaní, čekáte v čekárně třeba 3 hodiny !!

Přišla jsem za paní doktorkou s nadějí, že mi pomůže. Místo toho jsem tam seděla jako u křížového výslechu a paní doktorka psala a psala. Moc jsem nechápala o co jde. Pak mi dala přečíst, co napsala. Něco v tom smyslu, že odmítám vyšetření žaludku. Což nebyla pravda. Již dvakrát jsem měla sondu v žaludku a bránila jsem se jít na to potřetí. Potřebovala jsem pomoc. Mám chronický zánět střev. Dočkala jsem se papíru, kde bylo psáno, jak jsem nepřizpůsobivá pacientka. Nejvíc lituji, že jsem ji ještě za ten papír poděkovala. Přístup paní doktorky i sestry byl nehorázný!

Byla jsem nucena podstoupit kolonoskopii.Kdo je panikář a strašpytel jako já ví asi o čem je řeč.Díky paní doktorce i sestřičce s naprosto laskavým přístupem jsem tento výkon překonala.Naprosto v pohodě a bezbolestně a to díky i rajskému plynu který mohu doporučit.Tak že paní doktorko DEˇKUJI.

Nemohu zde po jednom zakroku hodnotit odbornou erudovanost, ale co se tyka pristupu - PROFESIONALNI a to jak u sestry tak u pani doktorky. Diky pochopeni setry jsem byl prijat mimo plan a i kdyz me problemy po cca 14 ze dne na den temer ustoupily a ja se dostavil k vykonu, (musel jsem nutne vypadat jako simulant), zadna z nich nedala neco podobneho najevo a obe odvedli vynikajici praci. Jeste jednou Dekuji.