MUDr. Zdeňka Janoušková

Praktické lékařství, diabetologie
U Hřiště 55, Měřín

Ordinace praktického lékaře
Masarykovo náměstí 6, Velká Bíteš

Chodil jsem k p.Janouškové už v VM přešla s ní do Měřína celá rodina. Já sem velmi spokojen jak s paní doktor tak se sestrou obě milé , vlídné a pečlivé.

výborná, vždy poradí a pokud jde o naléhavý stav klidně i zavolá na odborná pracoviště a domluví i dřívější objednání, rozhodně tedy poskytuje nadstandartní služby, rozhodně doporučuji

Takhle má léčit lékař.Celá naše rodina je z Vel.Meziříčí,vyplatí se nám těch 10 km obětovat.Vřele doporučuji. Díky paní doktorko

souhlasím s tím, že paní doktorka zbytečně neobtěžuje pacienty prohlížením krku nebo poslechem, i když to ve vás hrčí.....a to má být jako pozitivum??? rozhodně bych víc ocenil, kdyby se pečlivě podívala, poslechla a pak nasadila efektivní léčbu a ne že člověk přijde za týden s ještě většími potížemi, protože kapky na kašel nezabraly. Velmi dobrý je podle mě hodně nadsazené hodnocení, tak si představuju uplně jiný přístup

ochotná, příjemná

ochotná

Takovou doktorku nelze jinak než doporučit.Vždy ochotná, spolehlivá a zbytečně nezatěžuje pacienta koukáním do nemocného krku.Předpíše prášky a podívá se při další návštěvě.Tak to máme rádi.Jsme z Velmezu odkud nám odešla,ale rádi si těch 10 km.zajedeme.A to jsme doma dřív než od prakt.lékaře z Domu zdraví ve Velmezu.
Výborně paní doktorko

jen doporučuji, skvělá lékařka, která poskytuje i nadstandartní péči.

Ohledně péče o pacienty si nejsem jistá, zda dělá vše co může. Spíše vše co zvládá. A o nadstandartní péči se nedá ani diskutovat. Když přijdu do ordinace s "chřipkou a teplotou" přijde mi logické, poslechnout dýchání a kouknou do krku. Ale skutek utek. Nějak jsme na to zapoměli, jen jsme napsali paralen!!! (pozn. v mé kartě je uvedeno, že "chřipkové onemocnění" je v období podzimu a jara pravidelné, a opakovaně se mění v chronický zánět průdušek, pokud se neléčí!

Velice ochotna,milá.Dokáže velmi dobře poradit i doporučit možnosti léků a léčby.Jsem velice spokojený s touto lékařkou.