Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

U paní doktorky jsem byla s malou dcerou a už nikdy více...absolutně neprofisionální přístup vůči dceři, ta z toho má traumatický zážitek..od pohledu z ní jde strach :-)

Paní MUDr. Hadravová je opravdu specialistkou oboru. Má lidský přístup, vše pěkně vysvětlí a umí spoustu věcí, které v nemocnici ani neznají. Jsem za ní moc rád.

Já i moje 12letá dcera jsme s paní doktorkou VELICE spokojeni, co se "nepovedlo" jejím kolegům na ambulanci v nemocnici, ona bravurně zvládla - předělala, vyléčila.

Paní doktorka je určitě velmi pečlivá a nenechácá nic náhodě, umí dobře pacienta vyšetřit.
Ale pravdu má i pisatel, který uvádí, že při vstupu do ordinace stojí opřená o radiátor, ruce zkřížené pod prsy a hledí na pacienta.Takže přicházející nemocný v prvním momentě neví,co si má počít.
Tento pocit mám i já a několik mých známých.
Jinak je paní doktorka opravdu profík, který se sice s nikým moc nevybavuje, pokuď to tedy náhodou není zrovna známý, ale léčení a důvěru k lékaři usnadňuje i ten první dojem z lékaře a to by si měli být vědomi všichni lékaři.
Jinak po odborné stránce rozhodně doporučuji.

I když se na první pohled může paní doktorka zdát jako odměřená, opak je pravdou! Je velmi milá, pečlivá a ohleduplná! Jsem maximálně spokojena!

Jsem spokojen se všemi doposud provedenými ošetřeními.

Při vstupu do ordinace je vždy opřená o radiátor, má založené ruce pod prsy a při vyšetření má pacient pocit, že se se ho pani doktorka štítí.

Velmi dobrá doktorka.

Je precizní. doporučuji.