Novodvorská 3060, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro děti a dorost

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka.Z.Březinová nám moc chybí. Nikdy a nikdo paní doktorku nenahradí. Chodila jsem k paní doktorce s dětmi ,s vnoučaty a moc velká spokojenost. Moc za vše děkuji mrzí mě že už neordinujete ????

Velmi pecliva a prijemna detska lekarka!!!!!!

Chtěla bych moc poděkovat za pečlivost při vyšetřování a celkový lidský přístup. Moji chlapci, již nemohou navštěvovat tuto ordinaci, neboť dosáhli věku 20 a 22 let. Doporučuji tuto lékařku všem rodičům. Kéžby takový přístup měli i obvodní lékaři.

S paní doktorkou Březinovou jsme velice spokojeni, je ochotná, milá, uvážlivá k nasazování léčiv, snaží se vyjít vstříc dotazům i případným požadavkům rodičů, kéž by bylo více takových lékařů právě s takovýmto přístupem...
Takže mohu jen doporučit, taky sestřičku má velmi příjemnou, která to rovněž umí s dětmi např. při odebírání krve či očkování.

skvělá lékařka, skvělý přístup k dtem i k rodičům, moc ji děkuji za vše, co pro moje udělal

Paní doktorko, moc Vám děkujeme za Váš skvělý přístup k našim dětem, a nejen k nim.Vždycky si najdete čas na různé i někdy pro Vás možná hloupé otázky, ale nám rodičům to moc poůže. Děkuji za to, že taky nabízíte i alternativní léčbu, kterou ráda využívám a vím že poáhá. Děkuji moc i za kluky.

Je velmi dobrá, můžu jen doporučit.Sestřička v ordinaci také VELMI PŘÍJEMNÁ.

Super doktorka, mužu jen doporučit

nejlepší pediatr

Mám dvě dcery. U jedné, byť jsme chodili na pravidelné kontroly, nepoznala silnou scoliozu. Druhou dceru léčila více jak měsíc alternativní léčbou a nakonec, když už nemohla bolestí vydržet a tvrdila jí, že si to zanedbala sama, nasadila velmi silná ATB, která by jinak možná ani nebyla zapotřebí.