Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Lékař na vysoké odborné úrovni, s vlídným lidským přístupem a snahou, za všech okolností pomoci. Navštěvuji jej, již desítky let a mj. mně operoval, i koleno. Veškerý servis Pana doktora, byl vždy na jedničku s hvězdičkou !!! Jen více takových lékařů.

Je to velice slušný,výborný odborník.Operoval mi obě ruce,vše mi vysvětlil a velice pomohl.Jeho chování
a jednání je na vysoké úrovni. Doporučuji ho všem,kdo potřebuje odborníka na ruce.

Pan doktor je opravdu profesionál. Vše perfektně vysvětlí a přeztože opravdu není všemohoucí, tak rozhodně dělá, co je v jeho silách a dává si opravdu záležet. To čekání je opravdu úmorné, také jsme tam byli i pět hodin, ale to rozhodně není vina lékaře, ale organizace nemocnice. Sestřičky jsou poněkud arogantní, ale také se to nedá říci o všech. Toto je ale názor na lékaře, takže nemohu hodnotit jinak, než naprosto výborně. Díky

pan doktor mi několik týdnů léčil přetrhané kolenní vazy pak po cca 8týdnech se rozhodl že odejdu dez ortézy a ža mám rehabilitovat já tvrdila ža mám překážku v koleni a ža nemohu koleno víc ohnout atudíž ne rehabilitovat naštěstí napsal špatně papíry pro rehabilitační pracovnici - a ta mě poslala k paní doktorce rehabilitační ta se zděsila a řekla k tomu své dost razantně mi doporučila jít jinam - prý se to musí operovat ne rehabilitace ! tak jsem ztratila drahocenný čas koleno zdeformované / jo a ještě první pomoc v Táboře v nemocnici též děs skoro nikoho tam neměli a když mě konečně vzali tak mi dali ortézu a mazej / pak jsem byla tak bezmocná že jsem nevěděla co dál a kam jít ztratila jsem víru ve slušné doktory....na doporučení známých jsem jela do Jindřichova Hradce na ortopedii díky za ní !!! zděsili se a řekli že kdybych přijela hned ze sjezdovky tak ty vazy pochytali a sešili- byly z toho 2 operace vrostlé vazy v koleni toť ta překážka v koleni.a chrupavka co se ulomila a tropila neplechu. Díky za takové doktory třeba pan doktor Železo fakt mu díky !

No, ani jsem se k němu nedostal. Dvakrát jsem se pokoušel přijít v tu středu dřív, dnes prý sestra rozdávala pořadní čísla už v jedenáct dopoledne - a to má ordinaci až od čtyř. Nejlepší by bylo poslat tam nějakého důchodce, aby tam za vás vyseděl tu frontu už od rána. Chybí informace, telefon na něj... takže těžce neprofesionální přístup, co se přijímání pacientů týče.

Tento lékař, má perfektní přístup k pacientovi, je na špičkové úrovni a mohu všem jen a jen DOPORUČIT !!!!!!!!!!!!!
Již několikrát jsem byl u tohoto lékaře operován a vždy svým přístupem před operací,mě vždy povzbudil a dodal odhodlání.
Jeho přístup k pacientovi je na vysoke úrovni a jiní lékaři by se měli od něho
učit. Za moji osobu mohu jen a jen panu Zdenkovi Vodičkovi poděkovat za
perfektně odvedenou práci.Děkuji Zdeněk Rubáš-Klatovy.

pan doktor mi zachránil koleno, nad kterým už všichni lámali hůl. je to skvělý doktor, odborník a zároveň má zájem o pacienta jako i o člověka a jeho lidský přístup mne velmi potěšil. mohu vřele doporučit..

Profesionál

Doktor, ktery jede na 210%. Jestli si naivne myslite, ze jedina jeho prace je ve stredu odpoledne, jste na omylu, pracuje v nemocnici, zaroven dela lekare pro HC Mountfield, diky tomu, ze je opravdu kapacitou ve svem oboru, jezdi operovat po cele republice. Mne osobne zachranil zapesti a moc mu timto dekuji.
Obdivuju ho, kde bere na vsechno energii.

je to machr