Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Senovážné nám. 2, České Budějovice
Ambulantní neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní neurologie Jiný

Výborný lékař, moc příjemný. Opravdu vše lidsky vysvětlí. Diagnóza stanovena okamžitě a nasazena léčba. Jsem moc ráda, že jsem se k panu doktorovi dostala a moc mu děkuji za péči.

V
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní neurologie bolest zad, bolest nohou

přišla jsem pro bolesti zad,který už byli silné.Pan doktor mě poslal ke svému kamarádovi, který mě sjel záda rukama a řekl, že jsem v pořádku a mám cvičit. Zašla jsem si na ambulanci bolesti kde mi udělali CT,mám zúžený páteřní kanál a napsali mi opiáta. Nechci být narkoman. Při každé kontrole mi pan doktor řekne, že to není k operaci a já spím po 20min. Další bolesti které mám jsou nohy. 4 roky říkám panu doktorovi, že je mám jak po omrzlinách, teď už mám takové bolesti, že se projdu max. 1km. Dříve jsem jezdila na kole, chodila túry, je mi 45 let a jsem jak důchodce, protože pan doktor mi nepomůže. Začínám mít z toho deprese.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Sympatický. Vyšetřuje pečllivě a zevrubně. Diagnózu sdělí přímo, věcně a jasně. Empatický. Důvěryhodný.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice milý, příjemný, komunikativní a se skutečným zájmem o pacienta. Vše vysvětlí, včetně navrženého postupu léčby. Jeden z mála doktorů, ke kterému nemám problém jít. Jen jsou k němu bohužel opravdu dlouhé objednací lhůty.

A
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem dostal doporučení,je to profík - pevně věřím že mi pomůže .Přístup a jednání je bezvadné - ve dnešní době řekl bych nadstandartní.Opravdu jsem byl u odborníka,který ví o čem mluví.

Problémy s krční páteří mám po úrazech opravdu dlouho, a jsou velmi vyčerpávající,drtí mě v posledních letech dost nesnesitelně.Jiní lékaři mi řekli že jsem starý , lepší to prý nebude a že mi prakticky nic není atd.

Pan doktor Ustohal po popisu potíží a vyšetření vědel hned o co jde,navhrhl další postup MR,pak budeme pokračovat dál.


Mohu vřele doporučit tuto ordinaci

B
Ověřeny pacient

Pan MUDR.Ustohal vinikající lékař,ve všem poradí,vysvětlí na žádném vyšetření nešetří jak tady píší,když jim ho nenapíše asi není třeba.Mě naopak ještě zjistil otékání nohou a doporučil vyšetření srdce.Nemohu si na pana doktora stěžovat a co se týče dlouhé čekací doby,tak je vidět že je výborný lékař a kdo ho potřebuje tak si počká,ale nezavděčíte se každému.

Ověřeny pacient

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy měla. Při první návštěvě mně pozorně vyslechl a vyšetřil. Diagnostikoval hned můj problém, doporučil vhodnou léčbu a při odchodu podal ruku a popřál hezký den, což se mi ještě u nikoho nestalo. Velice milé překvapení. Sestra trochu chladná až zvláštní, ale jinak ok :-).

U pana doktora to má jedinou vadu, delší čekací doba, ale jinak super.

Ověřeny pacient

Tak vážené dámy a pánové,tak přesně takto by měla vypadat soukromá lékařská praxe 21.století.Pan doktor-vynikající odborník,perfektní přístup k pacientům atd....,tak to prostě má vypadat.Sestra- nemá problém,vstřícná,milá,inteligentní,žádná neurotická stará panna.Takhle kdyby to vypadalo v každé ordinaci,tak by to byla radost chodit k lékaři že vážení pacienti.

Nejlepší přístup k pacientovi ,velice lidský ,vynikající odborník,perfektní přístup on i jeho sestra.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti