Zdeněk Pozdíšek, praktický lékař Mohelnice

MUDr. Zdeněk Pozdíšek

Praktický lékař, Kardiolog Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 35/82, Mohelnice
Pozdíšek s.r.o. - PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Odborník každým coulem, vynikající přístup k pacientům. Zkrátka zná a umí. Jsem u něho od jeho působení v Mohelnici. Velice spokojen.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem se zaregistroval před rokem a jsem zatím velmi spokojen.Vždy mě trpělivě vyslechne,i když to někdy s ohledem na mé postižení není asi jednoduché.Mám pocit dobré péče a taky se mi líbí dlouhé ordinační hodiny v některé dny.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Pozdíšek už není co býval.Dříve člověka prohlídl,poslechl atd.ted se koukne a určí diagnozu od dveří...Jestli na práci už nestačí měl by ji přenechat mladšímu.Nemůžou pacienti na tohle doplácet když přijdou s určitým problémem a on je s prominutím pošle domů.Platíme si řádně pojištění tak by to podle toho mělo vypadat nemyslíte?Bohužel nemůžu hodnotit jinak.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
MUDr Pozdíšek Zdeněk je svědomitý a vysoce odborný lékař.Chodím k němu od jeho začátku v Mohelnici.A to už je hodně roků. Ale nikdy jsem se u něho nesetkal s nezájmem o pacienta. Je to opravdový profesionál a člověk.Když ho musím navštívit a to jsem již důchodce, jdu k němu jako za starým kamarádem.
Jaroslav Hampl Zábřeh


Tento doktor,je Pan doktor,protože kromě vyšetření a léčení dokáže s pacienty promluvit i o svých problémech a odpoutat tak pacienta od jeho stresu z nemoci.
V podstatě tím léčí i pacientovu duši,což někdy pomáhá víc než drahé léky.M.H.
Mohelnice


jsem velmi spokojený je to odborník


Ověřeny pacient

Prostě normální člověk, se kterým jsem se zatím vždycky nějak dohodnul a to jsme občas řešili i těžké administrativní věci. Navíc moděrně vybavená ordinace s propojením PC od sebe k sestře. Dokonce ho baví chirurgické zákroky, takže všestranně vybavený doktor.


Ověřeny pacient

Musím hodnotit pana doktora jako výborného praktika, který je vždy ochoten řešit problém.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


R
Ověřeny pacient

Dr. Pozdíšek je na mohelnicku nejlépe vybaveným doktorem,jak vědomostmi,tak přístrojově.Přístup k pacientům lidský,mohu jen doporučit.Dojtore jen tak dál.


D

Chodím k panu doktoru Pozdíškovi 10 let, před 8 měsíci mi zachránil život včasným odhalením zákeřného onemocnění.Následně mě on i jeho sestřička otevřeným a lidským způsobem provázeli celým léčením a dnes díky nim mohu chodit dále po světě.Mockrát mu tímto děkuji a přeji spoustu uzdravených pacientů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti