Zdeněk Poláček, chirurg Tanvald

MUDr. Zdeněk Poláček

Chirurg

Pod Špičákem 45, Tanvald
Ordborný lékař chirurg

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordborný lékař chirurg Jiný

Naprosto famózní doktor se kterým řešíme naprosto vše. Jediné co se dá vytknout je velmi dlouhé čekání v čekárně, protože má stále plno. To je ale jen potvrzení toho, že je to dobrý doktor.

Umístění: Ordborný lékař chirurg Jiný

Vnímavý, pozorný s lidským příitupem a snahou maximálně pomoci. Vždy poukazuje na možná rizika a pracuje v přátelské atmosféře.

Umístění: Ordborný lékař chirurg

Pan doktor je výborný lékař a výjimečný člověk. Je to odborník na svém místě s lidským přístupem. Děkujeme panu doktorovi, že také pro našeho 93ti letého tatínka udělal maximum. Také sestřička je báječná a odvádí práci nad rámec svých povinností.

jdeme na propíchnutí oušek.tak jsem zvědavá le dostala jsem jen doporučení na pana poláčka.na pana doktora michalíka jsem neslyšela žádné kladné doporučení ale jako dětský doktor je moc dobrý.

Š

Výborný chirurg, vždy jsem s jeho prací a péčí byla velmi spokojená.

Pan doktor Poláček je opravdu osobnost kterých je dnes v doktorské branži opravdu málo.Mohu vřele všem doporučit jeho ochota a přístup k pacientům je naprosto dokonalá.

Děkujem mu za Nás ,za Naše holky, které všechny zná od malička ,propichoval jim uš i a párkrát je již ošetřoval,a za Vše co pro Naši rodinu v posledím měsíci udělal.Je ochotný až to někdy zaráží ,že tento doktor měl být spíše (-: světcem:-)Až jednou budu sedět já ,nebo má přítelkyně Livie na radnici on už tu možná nebude,udělal bych referendum,jelikož by se ulice od nemocnice ,až nahoru pod tenisové kurty měla pojmenovat na jeho počest ,a pokud tu ještě bude ,o to to bude pro Pana Mudr.Poláčka hodnotnější.I mému strýci zachránil život:mému strýci odebral za komunistů polovinu žaludku v Tanvaldské nemocnici když tam ještě operoval.Jeho umění být skvélý chirurg a člověk je fenomenální...

výborný

Je to velmi dobrý lékař.Ochotný a vždy mě pomohl.

super doktor múžu jen doporučit