Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Chodím k panu doktorovi už léta a je ve svém oboru špička.Jsem velice spokojená,ochota a slušnost k pacientovi mu není cizí.

Pan doktor je simpatak a hlavne sve praci opravdu rozumi muj velky obdiv nejlepsi lekar co jsem poznal

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti, na děti je milý, pochválí a dá odměnu po vyšetření. Vždy vše vysvětlí a snaží se co nejvíce pomoci.... Je to sympatický doktor s dlouhou praxí, ví co dělá a dělá to dobře.

Tento pan doktor je velice nepříjemný,arogantní a kolikrát si nevidí do úst a vede nepříjemné řeči,raději jsem od něj odešla jelikož i k dětem je nepříjemný.Proto jsem s dětmi přešla k jinému lékaři velice mě mrzí že pan doktor Pokorný nesnese v jednom městě někoho lepšího.Pan doktor Pokorný zařídil tomuto lékaři to že s ním VZP nepodepsala smlouvu, to není vůbec fér a vypovídá to o charakteru tohoto člověka.Budu držet palce mému nynějšímu lékaři a podpořím ho jak jen to bude možné.Ať dobro zvítězí nad zlem a nespravedlnost nad spravedlností!!!

Již jednou jsem pana doktora hodnotil kladně a ani po dalších kontrolách u něj nemám co bych na tomto hodnocení měnil. Je příjemný, jedná velice zdvořile, není na co si stěžovat. Věřim mu.

Dobrý den,kdysi jsem z tohoto doktora měla dobrý pocit,ale červík pochybností začal hlodat před lety kdy nás poslal do nemocnice v Teplicích na odstranění nosní mandle(mému druhému dítěti),řekl termín kdy se máme dostavit,ale bohužel v nemocnici o nás vůbec nevěděli,ale naštěstí výkon udělali.Ale před pár měsíci jsem k němu ztratila důvěru úplně,protože jsem byla poslána s prvním dítětem DL na ORL tak jsme šli k dr.Pokornému a ačkoliv mi doktorka řekla že dcera čepy v krku má,tak doktor řekl že krk má úplně čistý,nicméně výtěr nám udělal,řekl že máme koupit Bioparox,ale že na antibiotika to není,za dva dny jsme museli na pohotovost,kvůli vysokým horečkám a silným bolestem, dostala antibiotika na anginu,ale protože se to nezačalo léčit hned,tak se stále zhoršovala a dostala ještě dvoje další antibiotika,vždy ještě silnější,ve výtěru měla sterptococcus agalctiae ,no a pak nám ještě řekl že by se měla vyndat nosní mandle,takže jsem k němu šla dnes pro doporučení na operaci a on nás vyhodil protože jsem byla se třetím dítětem u jiného lékaře ORL,který nás už objednal aby mohli jít na operaci spolu a to se doktorovi velice nelíbilo,jsem velice ráda že už k tomuto lékaři nemusím nikdy jít.Je to velice arogantní a nafoukaný lékař.

Nemohu po odborné stránce hodnotit lékaře, nejsem lékař, ale vím že v mém případě pan doktor žádnou chybu neudělal a možná jeho zásluhou mám ještě šanci žít. Jediné co mi nevyhovovalo, je to že mě poslal do nemocnice do Kladna, je to přece jenom trochu z ruky. V Ústí nad Labem bych byl asi spokojenější, ale ani to panu doktorovi za vinu nedávám. Mě vyhovuje, o aroganci nebo špatném přístupu nemohu vůbec mluvit. Na kontroly k němu chodím každý měsíc a vždy je příjemný a ochotný. Rozhodně má mojí důvěru.

výborný lékař

Super

Od paní doktorky Hladíkové jsem doslova utekla, ale pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Léčil mi několikrát záněty dutin. Vždy pečlivě vyšetřil a nehrozil punkcemi, jako paní Hladíková. Ta snad nemá už pacienta ani jednoho... Pan doktor má úžasný přístup, že se ho vůbec nebojíte. Vyslechne, vysvětlí.
Chodíme k němu celá rodina. Maminka je velmi spokojená, má pravidelné audio a injekce B-komplexu, je sledován její horší sluch. Babička má naslouchadlo a pan doktor jí vždy dobře poradil s výběrem naslouchadla i se servisem. Synovec a neteř trpěli na záněty a pan doktor doporučil odstranění nosních mandlí. Odoperoval oba až v Teplicích, z Mostu ho jako primáře vyštípali kvůli jeho odbornosti a preciznosti. Operace a zákroky dělá jen v nejnutnějších případech, dlužno dodat. Sám to zdůrazňuje. Další neteři chtěli v Mostě neustále píchat ouško, ale po návštěvě pana doktora k tomu nedošlo, neteř se léčí, ráda k panu doktorovi chodí a všechny děti z naší rodiny mají vlastně po potížích, jsou pod kontrolou a pana doktora se VŮBEC NEBOJÍ. Sama vydržím dost, ale s dětmi bych k nikomu jinému než k panu Pokornému nešla!!!