FEMINA - GYN - PRIVAT
Přemysla Otakara II. 56, Městec Králové

Umístění: FEMINA - GYN - PRIVAT Preventivní prohlídky, konzultace

K panu doktorovi chodím od roku 2004 a vždy jsem byla s jeho přístupem spokojená. Vyšetření probíhají jak mají i v souladu s legislativami, pan doktor je milý, vstřícný, ohleduplný a odborník na svém místě. Na mé dotazy vždy odpověděl, poradil. Žádný problém jsem s ním nikdy neřešila a jsem ochotná za ním dojíždět po přestěhování i z Hradce Králové. Čekací doba je podle mě důkazem spokojenosti mnoha pacientek. Na sestřičce je někdy znát únava spojená s touto prací a náporem pacientek, vždy mi však vyšla vstříc, je hodná.

Umístění: FEMINA - GYN - PRIVAT gynekologické vyšetření

S panem doktorem jsem řadu let velice spokojená.Je milý,zodpovědný a vynikající lékař.Každé ženě a nastávající mamince pana doktora doporučuji.Míla

Umístění: FEMINA - GYN - PRIVAT dlouholetá gynekologická péče

K panu doktorovi chodím už dvacet let a to právě díky jeho péči a laskavosti. Přijde mi, že ho jiné komentáře mají jen poškodit - ráda si přečtu jiné názory, ale nevěnuji mnoho pozornosti nějakým nenávistným projevům, pro ně tento server být nemá.
Musela jsem absolvovat gynekologickou operaci, mnoho dalších vyšetření, která by mnoho lidí normálně trápila - ale s panem doktorem to bylo vše o moc snazší. Vím, že své děti budu určitě rodit pod jeho dohledem a že bude vše v pořádku. Naprosto mu důvěřuji a vážím si pana Podlesného pro vše, co pro své pacientky dělá - a vím, že je to vždy jen v dobré víře nám pomoci.
To, že má pan doktor hodně pacientek a taky mu jich nemálo volá kvůli svým zdravotním starostem během pracovní doby (a on všechny hovory vždy pečlivě vyřídí!), to se často projevuje na čekací době v ordinaci, nicméně je to malá daň za to, že je (nejen) o mne dobře postaráno. Pro mne je pan Podlesný výborný, důvěryhodný, pečlivý a laskavý lékař, na kterého se mohu kdykoliv obrátit.

Milý, trpělivý, vše vysvětlí, ochotný Vás objednat na vyšší pracoviště.Přešla jsem k němu od doktora Luxemburka a jsem maximálně spokojená. Díky panu doktorovi mám tři krásné děti. Je pravda, že čekání na vyšetření je delší a sestřička je často nepříjemná, ale jinak jsem spokojená. Kousek od centra, dostupné parkování a pan doktor mě pomohl několikrát i mimo ordinační dobu a přijel i ke mně domů, když jsem měla během 6.nedělí problémy.

Chodím k panu doktorovi více než 20 let, dohlížel na má tři těhotenství, mohu jen doporučit. Vstřícný, precizní a vše rád vysvětlí,pokud mám nějaké dotazy.Dnes k němu chodí i mé dvě dcery.

Za me tedy velmi dobry doktor, ale samozrejme co clovek to nazor. Chodim k nemu uz asi 4 roky. Uz pri prvni navsteve jsem byla nadsena. Presla jsem k nemu z gynekologie v nemocnici v mem predchozim bydlisti. Ten pristup se neda srovnat.. Vzdy je mily, rika mi Pavlinko :), rozdava bonbonky, setrny pri prohlidce, vzdycky mi vsechno vysvetlil (a ze jsem tam chodila jako tehotna s papirkama s dotazama..). Opravdu jsem zatim spokojena a nemenila bych. Jedine co mi vadi je cekaci doba :(, ale to je skoro vsude.

Nechápu objednací systém! Objednávat se,že potřebuji recept na antikoncepci? A i když je člověk objednaný,tak tam čeká min 15minut! A o prevenci nemluvě! Sestra v Poděbradech je nepříjemná,po jejím odběru krve jsem měla modřinu přes celou ruku! A co se týče pana doktora,tak také bohužel nemohu říct nic dobrého. V 15 letech mi napsal antikoncepci plnou hormonů. Vydržela jsem u něj asi rok. Moje gynekoložka pak nemohla pochopit,proč mi napsal zrovna tuto antikoncepci! Takže okamžitá změna. Nyní chodím k paní doktorce Černé a jsem maximálně spokojená!

Musím tu bohužel souhlasit s negativními názory.já mám s panem doktorem velmi špatnou zkušenost a odešla jsem od něho ihned poté,je to přesně 6let!!!chodila jsem k němu od mých cca 16let, vždy vše naprosto perfektní,já měla vždy výsledky stěrů v pořádku a najednou v mých 31letech, nejen, že nepoznal, že jsem těhotná!!!ale údajně mám už několik let něco na čípku,takže mě chtěl hnát na nesmyslnou operaci!!!upozornuji, že to bylo moje 1.těhotenství!!když jsem se ptala, jak to najednou, když do ted vše v pořádku,začal na mě strašně křičet, že se mám objednat na operač.zákrok a hotovo!!Okamžitě jsem odešla k doktorovi Langerovi,ubrečená,který se mě neskutečně lidsky ujal,vyšetřil mne a výsledky z Prahy nejen, že potvrdily těhotenství,ale vyvrátily nález dokt.Podlesného!!
Dnes mi je 37,NIKDY jsem nebyla na žádné operaci!!stihla jsem ukázkově,bez bolestí a přirozenou cestou porodit 2krásné proncezny 5 a 2 roky!!Nyní bydlím u Mor. Třebové a péče nejen gynekol. se nedá s Poděbradama vůbec srovnat,snad až na d.Langera,k němuž jsem dojížděla až do 31tt při druhém těhot.rodila jsem ve Svitavech mým současným gynekologem a NEMĚNILA BYCH!!!k dokt.Podlesnému už nikdy a o sestře v té době raděj nemluvím...mějte se a hlavně zdravíčko.

Svědomitý, velmi laskavý přístup k pacientkám

Výborný