Zdeněk Kovář, gynekolog Domažlice

MUDr. Zdeněk Kovář

Gynekolog Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 128, Domažlice
Ženská ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ženská ambulance Jiný

Pan doktor se rychle a správně rozhoduje.Přivedl na svět císařským řezem mou první dceru.Dodnes na něj vzpomínám jako na doktora s přehledem.


Ověřeny pacient

pan doktor je skveli lekar vzdycky me pomohl a pomaha je to suprovej doktor a proto ho kazde zene doporuciji chova se jak domaci lekar memu manzelovi vzdy vse rekne co je dobre kam me posle na vysetreni co delaji nase deti nahodou pan doktor se zajima o nasi celou rodinu a jeste kdyz jsem byla na voziku tak me pomahal z muzen do zenskeho kresla a dokud tam bude muj lekar pan zdenek kovar tak tam budu chodit az do me smrti a rada k nemu chodim jelikoz se bojim vsech ostatnich lekaru ale pan kovar jak ho zahlednu v ordinaci vsechna trema ze me spadne a prestane me bolet zaludek moc vam pekne dekuji jste skvelej a budte takovej jakej jste magda nemcova straz


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je asi jediný lékař, ke kterému skutečně ráda chodím, vždycky působí velmi klidně a profesionálně, takže mi ani prohlídka nepřipadá nepříjemná, dokonce ani při své první prohlídce jsem se nebála, navíc mi i ty nejmalichernější dotazy vždycky zodpověděl a všechno mi vysvětlil. A to že má čekárnu neustále plnou myslím něco vypovídá. Možná není úplně upovídaný, ale mě to vyhovuje mnohem víc než paní doktorka, která ordinuje ve stejné ordinaci, ta sice mluví hodně, ale příliš jsem jí nevěřila, raději jsem si počkala až se pan doktor vrátí z dovolené, když tak poklidně mlčí, mám vždycky pocit, že ví co dělá.


Ověřeny pacient

pana doktora nemám ráda, mé mamince zanedbal léčku rakoviny děložního čípku a ona kvůli němu zemřela, vím že tuhle věc již udělal i jiným ženám které znám. Když jsem k němu ještě chodila, nesnášela jsem jeho sestřičku která se nechovala vůbec příjemně a on sám se mne nikdy na nic nezeptal, nemluvil na mě, udělal cytologii a já ani nevěděla co dělá, co mě čeká a to mi bylo 15 a byla to má první prohlídka!! Díkybohu mi kamarádka doporučila paní doktorku Nejdlovou, chci ji tímto doporučit všem ženám které jsou s dr.Kovářem nespokojené.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


fundovaný, spolehlivý, svědomitý


Pan doktor je velmi dobrý, sice by občas mohl říct víc své pacientce, navíc ohledně těhotenství..ale kdo se málo ptá, málo se dozví..;) Vždy se choval profesionálně, vždy mi se vším poradil, takže doporučuji.


nebyt tohoto lekere nikdy bych sve dite nemela doporucuji velice sikovny a hodny lekar nebyt jeho nikdy by ma ted 12 leta dcera nezila


Pana doktora bych hodnotila záporně. Celá těhotenství mě stresoval. Vždy jsem měla v těhotenské poradně vysoký tlak.Vůbec ho nezajímalo, že je to jen v ordinaci. Jakmile si člověk dovolí mít jiný názor, stává se arogantním a velice nepříjemným. Okamžitě mi předepsal léky na snížení tlaku. Jaké bylo mé překvapení, když jsem po pečlivém studiu internetu a konzultace s odborníky zjistila, že tímto krokem mohl ohrozit mé dítě.
Moc bych všem doporučovala, aby si všechna doporučení a léky konzultovali i s jinými zdroji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


dobrý , ochotný


Suprovej doktor,takovích je málo.Mám ho ráda.A doporučuji ho všem ženám.Protože lepšího už nenajdete!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti