Mgr. Zdeněk Kolařík

Psycholog Více

Hranice, Prostějov 2 adresa

16 názor

Adresy (2)

Ordinace klinické psychologie
Zborovská 1245, Hranice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: jiné místo Jiný

Nechápu, jak se ten člověk dostal k povolání psychologa. Jednání s ním bylo nepříjemné, jeho ,,terapie” mě stresovaly více než samotný problém, byl arogantní, chlubil se počtem diplomů a povyšoval se. Ukončení terapií pro mě bylo osvobození.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Umístění: jiné místo Jiný

Všechny špatné recenze jsou bohuzel pravda, ikdyž jsem jim nevěřila do té doby, než jsem nabyla vlastní negativní zkusenost. Nechápu, jak si tento člověk může ríkat "Psycholog" a pracovat s lidmi, kteří potřebují pomoc. Už pri snaze se objednat je arogantní, problémům se vysmívá a pacienta uráží. Obrátili jsme se na něj v situaci, kdy dcera měla psychické problémy po vážném úrazu, ale nechtěl ji ani objednat s tím, že neví co chce, že si má pomoc se svým problémem vygooglit, že ji beztak poslal advokát a že je to pro něj NEKOMFORTNÍ. Svým jednáním může napáchat víc škody než užitku, proto doporučuji se mu zdaleka vyhnout. J.P.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Nepříjemné a arogantní chování. Nerozumím tomu, jak v takovém oboru může pracovat člověk s takovým přístupem.
K takovému "odborníkovi" nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

Chodila jsem k mgr. Kolaříkovi se synem. Mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Synovi i mně velmi pomohl. Martina


P
Ověřený profil

Při návštěvě psychologa, kam jdu "žádat o radu" jak řešit problém, se kterým si nevím rady, očekávám milé, vstřícné a příjemné jednání. Očekávám že po společné konzultaci dojdeme k chybám, které dělám a tento odborník mi pomůže najít způsob jak problém řešit, jak se k dané věci postavit apod.
Musím ale konstatovat, že jsem se u žádného lékaře nikdy necítila tak nepříjemně . Že mě upozorní na chyby, které dělám ve své komunikaci bych brala jako přínos pokud by on sám se nechoval arogantně, nepříjemně a doslova na mě neřval. Nikdy sem se s podobně nepříjemným lékařem (navíc lékařem který pracuje s lidmi duševně nemocnými,labilními ap) nesetkala. Nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Po předchozích příspěvcích jsme přemýšleli zda pana magistra navštívit. Můžeme s klidem říci, že vše proběhlo na profesionální úrovni. Pokud by jsme měli příště další problém, určitě pana magistra opět navštívíme.


A
Ověřený profil

Byl jsem s přístupem velmi spokojen, Mgr.Kolařík má výborný přehled i o právních záležitostech především v oblasti péče o děti. Jeho přístup je přímý a poskytl mi jasné a přesné informace. Osobně mě velmi podpořil. Děkuji A.H.


D
Ověřený profil

Odborník na svém místě. Záporné komentáře si vysvětluji snad tím že lidi mají raději mazání medu kolem huby, než upřímné jednání. Vřele doporučuji!!!


A
Ověřený profil

Chodila jsem k němu před rokem s dcerou, která začala kouřit trávu a chytla se feťáka, který by mohl být její otec. Místo toho, aby se zabýval tím proč to vzniklo, co ji vedlo k tomu, aby začala s trávou, atd., vyjel na mě, že své dceři nerozumím a dával vinu mě.
Tohoto psychologa, kdyby byl jediný na světě už nikdy!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

Z komentářů,které se zde vyskytují si říkám, zda jsem vůbec chodila ke stejnému psychologovi.Mgr.Kolaříka jsem navštěvovala velmi často,chodila jsem k němu na terapii po dobu cca 4 let a za tu dobu jsem neměla nejmenší problém a byla jsem s ním nadmíru spokojená. Snažil se mi pomoct tak, jak nejvíc mohl a šlo to. Podle mě je skutečným odborníkem a pořád na něj ráda vzpomínám i přes to, že to jsou již 3 roky, co má terapie byla ukončena a nejsem s ním již v kontaktu.A k tomu říkání věcí na rovinu-podle mě je to dobře, vždyť od toho tam je-aby dal klientům možnost zpětné vazby a náhledu na celou situaci. Pravda se často přijímá těžko,zvláště pokud jde o poukázání na věci, které jsou jedinci nepříjemné a nechce si je přiznat.Potom chápu, že je přirozené hledat chybu v tom,kdo mi tu nepříjemnost řekl a ne sám v sobě.Počet negativních komentářů dále přisuzuji tomu, že Mgr. Kolařík vypracovává spoustu posudků k soudu, tak může být trnem v oku pro mnoho jedinců, na které vypracoval posudek, ktery se jim nelíbil.Ne proto, že by byl zcestný a neodborný, ale právě naopak - zcela přesně je charakteristikoval, což mohlo být pro ně u soudu k neprospěchu. Lidé ale obecně mají schopnost kritizovat a nadávat, ale ppokud jde o pozitivní ohlasy, tak ty se již tolik nešíří - to má přece v popisu práce být odborníkem.Já jsem byla moc spokojená a a velmi mi pomohl, abych uměla problémy řešit.Psycholog totiž není od toho (jak si většina lidí bohužel myslí), že to za vás celé vyřeší a vas to nebude stát žádné úsilí a budete pouze v pasivní roli.Je tu od toho, aby ukázal cestu, poradil na ní, poskytl zpětnou vazbu,náhled na situaci, pomohl uvědomovat si pocity a povzbudit, ale to hlavní je jen a jen na nás.Pokud toto někdo nepochopí, tak bude zklamán i kdyby navštěvoval terapie u nejlepšího z nejlepších.....Ještě jednou mu děkuji....


Došlo k chybě, zkuste to znovu