Zdeněk Knaizl, gynekolog Horní Bříza

MUDr. Zdeněk Knaizl

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. 1. máje 633, Horní Bříza
Soukromá gynekologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá gynekologická praxe Jiný

Profesionální přístup. Výborná komunikace. Naprosto perfektní před i pooperační přístup. Mám ráda jeho humor, který si bohužel spousta žen bere moc osobně.


K
Umístění: jiné místo Jiný

Nepříjemný, arogantní a bez šperky empatie. Chování hrozné.
Dotazu, proč jsem nešla za svým gynekologem, vzhledem k tomu, že se jednalo o pohotovost, jsem moc nerozumněla. Po mé odpovědi, že ho mám v jiném městě a potřebuji akutně vyšetřit, se mě zeptal, co teda v Plzni vůbec dělám... Nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Doktora Knaizla mohu jedině doporučit! Oceňuji profesionalitu, odbornost, vstřícnost a samozřejmě mnohaleté zkušenosti v oblasti gynekologie a porodnictví. Děkuji panu doktorovi za hladký průběh porodu, který vnímám jako nejkrásnější zážitek v životě.


J
Ověřeny pacient

Myslím si,že není lepší lékař,gynekolog a porodník než je Murd Knaizl.Pod jeho rukama jsem v roce 2012 porodila zdravého chlapečka.Nebýt jeho,kdo ví,jak by to dopadlo.Děkuji,doktore!!Jitka


L
Ověřeny pacient

Výborný lékař a odborník, myslím, že špička v západočeském kraji vůbec ...


M
Ověřeny pacient

V únoru 2013 jsem za asistence MUDr. Knaizla porodila ve Stodě krásného chlapečka. Jeho přístup byl velmi profesionální. Kromě jeho neoddiskutovatelných odborných znalostí jsem ocenila zejména rozvahu a klidný přístup v momentě, kdy se porod začal trošku komplikovat. Neznám pana doktora jako gynekologa, ale jako porodníka jej mohu jen doporučit. Markéta Plívová


L
Ověřeny pacient

Tak nepříjemný zážitek s lékařem jsem opravdu dlouho nezažila. Běžné vyšetření před operací bylo velice nepříjemné a bolestivé a když jsem na to poukázala, bylo mi řečeno, že jsem přecitlivělá. Chování arogantní a naprostá absence empatie a nějakého porozumění. Doufám, že se s tímto lékařem už nikdy nesetkám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Odbornost a profesní kvality jsem nestačila poznat ... Poprvé jsem se s tímto lékařem setkala jako velmi mladá, byl to můj první gynekolog, měla jsem potíže se nepravidelností cyklu. "Léčil" mne bez sebemenšího zájmu, z jeho chování jsem byla vždy vykolejená a frustrovaná. Po několika návštěvách a absurdní "péči" jsem od něho odešla. Náhodně jsem se s ním však opět potkala cca po 13 letech a to při příjmu k porodu, v porodnici ve Stodě, kde zastává post primáře. Byla jsem zde přijata na plánovaný císařský řez, pan primář mne vyšetřil tak "šetrně", že jsem sotva lapala po dechu a potom se pustil do debaty kolem indikace mého císařského řezu. Dostali jsme se i na citlivé téma mého porodu mrtvého plodu, který jsem prodělala sedm let předtím .. ptal se, zda to byl porod nebo potrat. Událost se stala v 25. týdnu těhotenství, úkon byl vyvolávaný, ale vzpomínám si, že už tenkrát se lékaři přeli, zda to posuzovat jako porod nebo potrat z důvodu sporného stáří plodu (plod odumřel v době, kdy jsem již cítila pohyby). Odvětila jsem, že už si nepamatuji, jak byl nakonec výkon posouzen (netušila jsem proč je to tak důležité), pan primář se na to otázal: "No snad si pamatujete, jestli jste na "TO" potom žádala sociální dávky, ne? (dodnes nechápu, co ta otázka vlastně měla znamenat) Na to už jsem nedokázala vydat ani hlásku .. přestala jsem s ním komunikovat, vnímala jsem jen, že i přítomná sestra se za něj stydí ...
A tak jsem se přesvědčila, že lidé se většinou v zásadě nemění ... už jen z podstaty svého svědomí nemohu pana doktora Knaizla doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

jako operatér a lékař jistě dobrý, ale chování k pacientkám KATASTROFÁLNÍ. Při mykotickém zánětu mi bylo sděleno, že jsem ten den asi pátá, co přišla s tímto problémem a zda-li byl někde v okolí nějakej mejdan.....co tím chtěl naznačit? Urazil mě velice hrubě. Další návštěvy stály-co se jednání týče-taky za starou bačkoru. Takže shrnuto podtrženo-dobrý lékař, ale bez pochopení k nám ženám, silně netaktní. Já se mu obloukem vyhýbám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Vyšetření od pana primáře je skutečně velmi bolestivé, věřím, že je možná dobrý odborník, ale zároveň je poněkud nešetrný. Taky mi připadá, že se až příliš obává komplikací a zbytečně dochází k císařským řezům i v případech, kdy to není nevyhnutelně nutné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti