Herrmannova 1030, Řevnice
Diagnostická sonografie

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je pravem povazovan za nejlepsiho diagnostika v Evrope.je naprosto uzasny,mily,obetavy,neznam zadneho lepsiho doktora

Umístění: jiné místo

největší frajer a rocker,
lepší doktor snad nemůže být,
velmi milý a vtipný,
mám s ním jenom ty nejlepší zkušenosti a mohu ho vřele doporučit

Umístění: Diagnostická sonografie

Nejlepší doktor,kterého jsem doposud navštívila.Velmi lidsky přístup a neskutečne milý a příjemný pan.DOPORUCUJI.

Nejlepší lékař, skvělý, hezký, milý, příjemný. No prostě ho zbožňuji!:) Nepoznala jsem za svých 28 let života lepšího lékaře.

Pro pana Hříbala jakoby doktořina snad ani nebyla práce, ale životní poslání, které dělá s neuvěřitelnou lehkostí a chutí. :) Ten vtip a pozitivní energie, nemluvě o vřelém přístupu k pacientovi, se zkrátka dneska už jen tak nevidí a s klidným srdcem říkám, že je to člověk na správném místě. Děkujeme. :)

První lékař po roce a půl, který byl schopen určit objektivní příčinu bolestivých problémů v pohybovém aparátu. Nebýt jeho, byl bych léčen zřejmě dodnes antidepresivy, kteří usoudili, že bolest je "v hlavě".

Poslední dva roky jsem bohužel navštívila hodně lékařů díky mým zdrav. potížím a můžu říct, že po špatných zkušenostech mě setkání s panem doktorem Hříbalem absolutně ohromilo a hlavně uklidnilo, že přeci jen jsou mezi lékaři Lidé s velkým L, kteří jsou lidští, vyslechnou si Vás a hlavně s Vámi mluví, narozdíl od těch ostatních, kteří jen cvakají na klávesnici a pokud se nezeptáte, tak se ale vůbec nic nedozvíte... Úžasně milý človek a skvělý doktor, abych to shrnula :-)

Takových lékařů, kdyby bylo víc.Prostě max spokojenost.

... prostě nejlepší!!! Zdraví ,,invaginace ,, z Karlových Varů

jeden z nejlepších lékařů u kterého jsem byla a je hrozně v pohodě, úplně to člověka povzbudí :-)