Zdeněk Hamouz, praktický lékař Chomutov

MUDr. Zdeněk Hamouz

Praktický lékař Více

27 názorů

Uložit


Adresa

Dostojevského 3091, Chomutov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
27 názorů

V
Ověřeny pacient

Pana doktora Hamouze si velmi vážím. Vždy, když mi byle zle, mi pomohl. Plně mu důvěřuji a to je pro mne velmi důležité. Kéž by takových doktorů bylo víc.


L

Kéž by takových lékařů bylo víc. Neznám lepšího.


Ověřeny pacient

Pan doktor Hamouz je velmi pečlivý a mám dobrý pocit,že je to "můj" doktor.


Ověřeny pacient

Pan doktor je klasa ve svém oboru. Nechápu, jak může mít i špatné hodnocení. Já jsem se ještě s nikým nesetkala, komu by nepomohl. A jestli tady někdo píše, že nedá i drahé léky, tak je pěkně na omylu. Já na jedny léky doplácela 300. A dal mi ty nejlepší co byli. Vždycky co mi dal mi pomohlo. A nikdy jsem nezažila, že by mě neprohlédl celkově, ikdyž jsem přišla jen s maličkostí. Je důkladný. Můj přítel k němu přišel poprvé a nestačil se divit, jak všemu rozumí. A hlavně byl překvapený, že si přečetl jeho dlouhý spis. Já mám svého perfektního doktora a neměnila bych. Ale bojím se co bude až jednou půjde do důchodu :(.


Bohužel jsem si dlouhou dobu také myslel, že je pan doktor dobrý. Když mi bylo ale opravdu velmi zle, že jsem se sotva vlekl a přišel za ním, tak mi od stolu sdělil, že je to viróza a předepsal léky. Zanedlouho mně vezli do Prahy s houkačkou a selháním ledvin. Nedávno mého příbuzného léčil podobným způsobem a ten skončil na JIP s prasklým vředem. Nutno dodat, že oba jsme přežili. Já jsem po transplantaci, příbuzný po operaci a oba notně poučeni již u jiného lékaře.H.H.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E

Neznám lepšího praktického lékaře. Nejen, že dokáže najít sám věci, které i velmi těžko hledají na sonu, ale nikdy nezapomene zajistit důležité prohlídky a tím zachrání život mnoha lidem - třeba z mé rodiny. Škoda, že má jen omezenou kapacitu, navedla bych na něj všechny své známé :-)


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice pečlivý a nic nezanedbá.


K

velmi dobrý praktický lékař


R

Velmi dobrý odborník, jsem spokojen!


K

Zachránil život mé mamince, když jako jediný lékař zjistil její mimoděložní těhotenství....což nezvládla gynekoložka (tvrdila, že je vše v pořádku, když jí bylo hodně zle) ani další doktoři na klinice v Praze....
Proto jsem se k němu také přihlásila... a od gynekoložky se odhlásím, jelikož docházím k té samé :(


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti