Adresa

Dostojevského 3091, Chomutov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
27 názorů

V
Ověřeny pacient

Pana doktora Hamouze si velmi vážím. Vždy, když mi byle zle, mi pomohl. Plně mu důvěřuji a to je pro mne velmi důležité. Kéž by takových doktorů bylo víc.


L

Kéž by takových lékařů bylo víc. Neznám lepšího.


Ověřeny pacient

Pan doktor Hamouz je velmi pečlivý a mám dobrý pocit,že je to "můj" doktor.


Ověřeny pacient

Pan doktor je klasa ve svém oboru. Nechápu, jak může mít i špatné hodnocení. Já jsem se ještě s nikým nesetkala, komu by nepomohl. A jestli tady někdo píše, že nedá i drahé léky, tak je pěkně na omylu. Já na jedny léky doplácela 300. A dal mi ty nejlepší co byli. Vždycky co mi dal mi pomohlo. A nikdy jsem nezažila, že by mě neprohlédl celkově, ikdyž jsem přišla jen s maličkostí. Je důkladný. Můj přítel k němu přišel poprvé a nestačil se divit, jak všemu rozumí. A hlavně byl překvapený, že si přečetl jeho dlouhý spis. Já mám svého perfektního doktora a neměnila bych. Ale bojím se co bude až jednou půjde do důchodu :(.


Bohužel jsem si dlouhou dobu také myslel, že je pan doktor dobrý. Když mi bylo ale opravdu velmi zle, že jsem se sotva vlekl a přišel za ním, tak mi od stolu sdělil, že je to viróza a předepsal léky. Zanedlouho mně vezli do Prahy s houkačkou a selháním ledvin. Nedávno mého příbuzného léčil podobným způsobem a ten skončil na JIP s prasklým vředem. Nutno dodat, že oba jsme přežili. Já jsem po transplantaci, příbuzný po operaci a oba notně poučeni již u jiného lékaře.H.H.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E

Neznám lepšího praktického lékaře. Nejen, že dokáže najít sám věci, které i velmi těžko hledají na sonu, ale nikdy nezapomene zajistit důležité prohlídky a tím zachrání život mnoha lidem - třeba z mé rodiny. Škoda, že má jen omezenou kapacitu, navedla bych na něj všechny své známé :-)


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice pečlivý a nic nezanedbá.


K

velmi dobrý praktický lékař


R

Velmi dobrý odborník, jsem spokojen!


K

Zachránil život mé mamince, když jako jediný lékař zjistil její mimoděložní těhotenství....což nezvládla gynekoložka (tvrdila, že je vše v pořádku, když jí bylo hodně zle) ani další doktoři na klinice v Praze....
Proto jsem se k němu také přihlásila... a od gynekoložky se odhlásím, jelikož docházím k té samé :(


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti