Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
43 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient
Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. kolonoskopie

Je mi 65 let a pana doktora znám jako pacient už asi 12 let. Je to nejfantastičtější lékař, kterého jsem za svůj život poznal. Jeho přístup k pacientovi je vynikající, výjimečný. Pane doktore, díky !!


P
Ověřeny pacient

Na základě komentářů asi budu výjimka, ale nemohu pana doktora doporučit. K panu doktorovi jsem přišla s nadějí, že mi konečně někdo udělá nějaké testy, jelikož jsem trpěla několikaletými bolestmi břicha a neustále jsem musela mít při sobě záchod. Testy mi sice udělal, ale způsob jakým se mnou poté komunikoval, když mi sděloval diagnózu mě velmi překvapil. Absolutně výsměšný tón s dodatkem, že to nic není. Poté mi nasadil velmi silná antibiotika na zánět ledvin, po kterých jsem zkolabovala. Když jsem se k němu v ne moc dobrém stavu dostavila, tak mi dal najevo, že mi nic není a že má mnohem horší pacienty. Každopádně jsem pak několik týdnu nemohla vůbec jíst a měla velké bolesti. Dodnes mě bolí klouby, musím být na tvrdé dietě a nemůžu chodit do práce. Komunikace ze strany pana doktora je téměř nulová a zájem o pacienta taktéž. Dovolat se do ordinace je skoro zázrak. Ale věřím, že některým jiným pacientům určitě pomohl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


W
Ověřeny pacient
Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. vyšetření

Vyjímečný lékař .Nedá se popsat ani slovy .Příjemný .Ve svém oboru profesionální.Doporučuji .Źádného vyšetření u pana doktora se neobávám.Děkuji za jeho milý přístup.


J
Ověřeny pacient

Je to výborný lékař a neznám člověka,který by si stěžoval. Ve svém oborou je opravdový profesionál Jindřich Hossinger


Ověřeny pacient

Pan MUDr.Z.Grosman je lékař vynikající a zcela výjimečný. Je to ten nejlepší lékař jakého jsem si mohla vybrat. U lékaře jeho formátu jsem vysokou profesionalitu v oboru předpokládala a ta se opakovaně i potvrdila. Co však je nad očekávání a není samozřejmé, je jeho lidský a laskavý přístup s maximální dávkou empatie. Tak hluboce jsem dojata tím, jaký lidský rozměr dává jako lékař své práci. Jsem ráda, že ve své nemoci mohu být pod jeho kontrolou, protože má mou velkou důvěru. PANE DOKTORE, díky za Vaši péči, děkuji též sestře Daně Śimákové. S úctou pacientka Marta Stejskalová


Ověřeny pacient

Jde o lékaře, který je profesionálem ve svém oboru.Má lidský přístup a hodně mluví s pacienty. Jen více takových lékařů.


S
Ověřeny pacient

Ano o panu doktorovi nelze napsan nic jiného, než jen samou chválu, kterou si plným právem zaslouží. Je skvělý, jěště jsem se s takovým doktorem za svůj život nesetkala. Udělá důkladné vyšetření aby se nic nezanedbalo a má zájem přijít na příčinu potíží. Je velice milý, k pacientovi laskavý, vše vysvětlí -poradí. Jsem moc ráda a vážím si toho , že mohu k takovému doktorovi chodit a těšit se z jeho péče. prostě zlatý člověk a výborný lékař. I sestřičky jsou milé a vstřícné. Tímto bych chtěla poděkovat. Stejskalová Hana


M
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla na kolonoskopii u p. doktora Grosmana. Tak lidský a příjemný přístup k pacientovi jsem už hodně dlouho nezažila. Hodnocení "velmi dobrý" mi připadá málo vystihující.


M
Ověřeny pacient

Neznám lepšího člověka a lékaře jako je pan doktor Grosman. Chodím už k němu léta kvůli Crohnově chorobě a troufám si říct, že pod jeho rukama se moje nemoc natolik zlepšila, že už nemusím vyloženě chodit jen v místech, kde jsou po ruce WC. Po přeléčení bakterií v loňském roce chodím na WC v pohodě A HLAVNĚ KDY CHCI JÁ. Ne když si řekly střeva. Pane doktore díky díky. Marcela Šebíková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti