Olomoucká 86, Opava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Naražené koleno

Naprosto nedoporučuji, pan doktor o slušném chování a profesionálním přístupu snad ani ještě neslyšel. V mých 23 letech mi ihned po vstupu do ordinace tykal a choval se ke mně jako k 15 letému frackovi. Řekl mi, že koleno nemám zlomené, pouze naražené a řekl mi, že by bylo vhodné ho třeba stáhnout obvazem, ale to si prý mám udělat doma sama. Asi z 5 minut, které jsem strávila v ordinaci, rozebíral se sestřičkou následujícího pacienta a o mě (či o mé 3x větší koleno, než je obvyklé) se nezajímal. Než jít znovu k tomuto "vynikajícímu doktorovi" příště nepůjdu raději nikam, i kdyby mi měla noha upadnout....

Možná že má doktorský titul, ale doktoři nejen že by měli mít znalosti, ale také by měli umět slušně jednat se svými pacienty. Což se o panu doktorovi říct nedá. Ještě jsem nebyla u něj v ordinaci a už po mě začal řvát proč nemám všechny své RTG snímky které jsem doposud absolvovala. To jako vážně? Jdu na ortopedii protože mám potíže s nohou a potřebuji RTG snímek úst??? No a také mi položil velmi zajímavou otázku. "Co si myslíte, že ty potíže způsobuje?" Tak snad jsem do nemocnice přišla, aby mi právě pan doktor řekl co ty potíže způsobuje. No a když jsem se dostala do jeho ordinace, ani se na tu nohu nepodíval. Napsal mi zprávu pro obvodní lékařku ať mi vyšetří protilátky proti borelioze (tu jsem měla rok předtím a byla úspěšně přeléčena). Když jsem odcházela tak si do mě ještě rýpnul, že se mám pro příště polepšit. I když nevím jaké příště by mělo když mi nenapsal žádnou kontrolu ani nic podobného. No a jestli ještě do nemocnice na ortopedii půjdu, tak k panu doktoru Flášarovi stoprocentně ne! Jí k němu do ordinace je téměř jako sebevražda. NEDOPORUČUJI!!!!

Byla jsem s 77 letou maminkou na pohotovosti a měla tu smůlu že zrovna ordinoval pan doktor. Jeho přístup je opravdu katastrofální, neprofesionální, pohrdavý. Po RTG. kdy zjistil že nemá nic zlomeno tak se ji zeptal co si brala od bolesti a když mu řekla že zkusila brufen a pak algifen, ale ten že ji nepomahal a bolest byla horší, že už neuměla ani bez pomoci chodit, tak světe div se on ji ten algifen předepsal, přitom dle příbalového letáku se tento lék vůbec na toto nehodí, pomáhá jen při bolestech měkkého svalstva (podbříško, při menzes apod.) ale určitě ne při naražené páteři kdy bolest vystřeluje do nohou.Po konzultaci s jiným odborným lékařem jsem se jen ujistila že tento lékař nemá na ortopedii co dělat, jen škodí.

Neprofesionální, pohrdavý až vysměvačný přístup. Vše "léčí" mokrým hadrem a léky proti bolesti. V mých 17 letech mi řekl ať si koupím hůlku a beru léky proti bolesti a vše bude vyřešeno. Nyní v mých 21 letech a po čtyřech operacích kolene (naštěstí mne neoperoval on) si dovolil mi říct, že pouze simuluji!!! Odporné chování! Nedoporučuji! Takovýto lidé nemají ve zdravotnictví co dělat!