Zdeněk Eichler, ortoped Olomouc

MUDr. Zdeněk Eichler

Uložit

Ortoped, Chirurg Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dobnerova 26, Olomouc
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ortopedie bolest paty

Nevím, co si mám myslet o panu doktorovi, když se ptá, jak mi pomohla injekce, kterou mi nedal, poslal mě na rentgen prstů, které mě nebolely a napsal magnet, o kterém se vyjádřil, že mně nepomůže, ale ať na něj chodím, protože to hradí pojišťovna. A na dotaz, že mě nebolí prsty, ale pata, byla odpověď, že je vyhořelý a že už ho nebaví neustále dělat lékařské přednášky o něčem, čemu nemůžu rozumět. Nikdy více k panu doktorovi!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla se synem14 let,který hraje závodně házenou a velmi trpí bolestí lokte.Pan doktor byl nepříjemný,nenabídl žádné řešení.Na pouhé podívání byla čekací doba měsíc a půl.Naposledy u tohoto pana doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Výborně mi pomohl vyřešit mé dlouhodobé problémy s kolenem. Na jeho radu jsem nešel do žádného invazivního zákroku a počkal. Měl pravdu v tom, že se s ustálením růstu problém vytratil. Přecejen operace kolene vám kloub nikdy úplně nespraví a do konce života budete mít na kloubu jizvy.
Děkuji a vřele doporučuji.


H
Ověřeny pacient

K dosti bolavému zápěstí mi pan doktor řekl jen to, že jsem ještě mladá (36) a kolik tam je kůstek a to je tak všechno. Ani jestli posilovat, ani jestli ruku šetřit či pořídit si ortézu. Jen 30.-Kč poplatek a nashledanou. Již nikdy víc. :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pana doktora Eichlera moc nedoporučuji.Máme skoliozu zad.Sice nedává přednost korzetu,což je velmi dobré,v dnešní době...:).Ale neříká se o něm nic odbrého.Jde mu o peníze.Hrozně všechno zbytečně protahuje,furt kecá a o všem říká že to nepomůže jako nějáké korektory a tak říká jen že se nedá nic dělat,jedině kdyby to bylo už moc špatné tak operace...vpodstatě když od něj odcházíte tak máte stejný pocit a vědomosti o problému takové s jakými ste přišli!A přístup k pacientovi je špatný!Říct pacientovi i když mu ještě nebylo 18.Ale i přesto říct že je hipochondrický je sptrašné.To si lékař nemůže dovolit!!!Zkrátka jsme opravdu měli několik ortopedických problému...např.mi bylo divné když řeším tak každých 10dní vyvrtnutí kotníku už mnohokrát!Tak mu to řeknu at se podívá a on že to přeháníme!Neutrální,ale nic moc:(.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

už 4 roky mám problém s kolenem pan doktor mi zdělil ,že to meniskus a ,že mě čeká operace tak napsal žádanku a hotovo neměl jsem a hlavně jsme měl strach z operace tak jsem tam nešel a začlo bolet druhé.
tak jsem e objednal k němu a jeho reakce byla tak co operace říkám,že nic že jsem tam nedošel ,a říkám,že mě bolí i druhé tak na to mi odpověděl tak to nebude meniskus tak nejdřív mě že na operacaci a pak řekne ,že by byla vlastně zbytečná nechápu???
Tak mi zkoušel tu rázovou vlnu to bolelo jak čert na češ se mě snažil přesvědčit ,že to nebolí a navíc je to levné a ,že se mu to nikdy nestalo.potom co zjistil ,že nebude kšeft tak mi napsal ultrazvuk,který je k ničemu což mi sám naznačil.kolena bolí dál tak se musím podívat jinde


Velice erudovaný, schopný a ochotný lékař. Příjemné jednání a vystupování.


Byli jsme u něj asi před rokem, jen 1x a již NIKDY,NIKDY,NIKDY více!!! Arogantní člověk, nepříjemné jednání, neodborná diagnóza. Stále dokola povídal, že naše dítě "šmajdá věkem a že se to samo spraví". Takže naše dítě stále šmajdá dovnitř a ještě špičkami nohou k sobě- jen se to VELICE zhoršilo. Ale k tomuto "odborníkovi" již nikdy. Např.nám stále vehementně tvrdil, že dítě "nemůže a nemůže mít příčně plochou nohu" a nic nepomohlo, že jsme mu říkali, že naše náctiletá neteř tuto diagnozu má a roky se s tím u více odborníků léčí. Nu, máme dostatek důvodů, proč se od ordinace tohoto ortopeda držet co nejdál. Byl to od nás nemoudrý náhodný výběr. Takže: VELMI SILNĚ nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nevíte někdo jaké má pan doktor ordinační hodiny ve zdravotním středisku Salus??Děkuji moc


Můj 5letý syn chodil "špičkami k sobě paty ven " , pan doktor řekl, že je to zcela běžné, že tak chodí i dospělí lidé, dokonce mi předvedl, že i on tak chodí (vypadal při "vystoupení" jako "šmajdající klaun").Dále řekl, že synovi nedoporučuje vložky a začal hovořit o tom jak jsou matky přecitlivělé.Po teatrálním a poučujícím vystoupení (nikoli odborném) jsem se synem přemístila o patro níže do protetiky, kde synovi udělali obtisk nohy a následně vyrobili vložku na míru. Syn s vložkou chodí zcela normálně a jistě mu pomůže vytvarovaná vložka také na dobrý vývoj klenby nohy. Touto cestou bych chtěla také doporučit panu doktorovi , když taky tak šmajdá, aby si zašel o patro níže a nechal vyrobit vložky na míru. Jestli si pan doktor vložku předepíše tak ji bude mít zadarmo, já ji synovi platila v plné výši.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti