Adresa

Odborný lékař ortopedie
Dobnerova 26, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Mám patní ostruhy,chodila jsem na rázové vlny, stálo to hromadu peněz, když jsem se p.doktora zeptala,co když to nepomůže,tak mi s ironií v hlase řekl,tak si připlatíte další vlny.
Nohy se mi zhoršili natolik, že už nemohu pořádně chodit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortopedie bolest paty

Nevím, co si mám myslet o panu doktorovi, když se ptá, jak mi pomohla injekce, kterou mi nedal, poslal mě na rentgen prstů, které mě nebolely a napsal magnet, o kterém se vyjádřil, že mně nepomůže, ale ať na něj chodím, protože to hradí pojišťovna. A na dotaz, že mě nebolí prsty, ale pata, byla odpověď, že je vyhořelý a že už ho nebaví neustále dělat lékařské přednášky o něčem, čemu nemůžu rozumět. Nikdy více k panu doktorovi!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

U pana doktora jsem byla se synem14 let,který hraje závodně házenou a velmi trpí bolestí lokte.Pan doktor byl nepříjemný,nenabídl žádné řešení.Na pouhé podívání byla čekací doba měsíc a půl.Naposledy u tohoto pana doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Výborně mi pomohl vyřešit mé dlouhodobé problémy s kolenem. Na jeho radu jsem nešel do žádného invazivního zákroku a počkal. Měl pravdu v tom, že se s ustálením růstu problém vytratil. Přecejen operace kolene vám kloub nikdy úplně nespraví a do konce života budete mít na kloubu jizvy.
Děkuji a vřele doporučuji.


H
Ověřený profil

K dosti bolavému zápěstí mi pan doktor řekl jen to, že jsem ještě mladá (36) a kolik tam je kůstek a to je tak všechno. Ani jestli posilovat, ani jestli ruku šetřit či pořídit si ortézu. Jen 30.-Kč poplatek a nashledanou. Již nikdy víc. :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Pana doktora Eichlera moc nedoporučuji.Máme skoliozu zad.Sice nedává přednost korzetu,což je velmi dobré,v dnešní době...:).Ale neříká se o něm nic odbrého.Jde mu o peníze.Hrozně všechno zbytečně protahuje,furt kecá a o všem říká že to nepomůže jako nějáké korektory a tak říká jen že se nedá nic dělat,jedině kdyby to bylo už moc špatné tak operace...vpodstatě když od něj odcházíte tak máte stejný pocit a vědomosti o problému takové s jakými ste přišli!A přístup k pacientovi je špatný!Říct pacientovi i když mu ještě nebylo 18.Ale i přesto říct že je hipochondrický je sptrašné.To si lékař nemůže dovolit!!!Zkrátka jsme opravdu měli několik ortopedických problému...např.mi bylo divné když řeším tak každých 10dní vyvrtnutí kotníku už mnohokrát!Tak mu to řeknu at se podívá a on že to přeháníme!Neutrální,ale nic moc:(.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

už 4 roky mám problém s kolenem pan doktor mi zdělil ,že to meniskus a ,že mě čeká operace tak napsal žádanku a hotovo neměl jsem a hlavně jsme měl strach z operace tak jsem tam nešel a začlo bolet druhé.
tak jsem e objednal k němu a jeho reakce byla tak co operace říkám,že nic že jsem tam nedošel ,a říkám,že mě bolí i druhé tak na to mi odpověděl tak to nebude meniskus tak nejdřív mě že na operacaci a pak řekne ,že by byla vlastně zbytečná nechápu???
Tak mi zkoušel tu rázovou vlnu to bolelo jak čert na češ se mě snažil přesvědčit ,že to nebolí a navíc je to levné a ,že se mu to nikdy nestalo.potom co zjistil ,že nebude kšeft tak mi napsal ultrazvuk,který je k ničemu což mi sám naznačil.kolena bolí dál tak se musím podívat jinde


Velice erudovaný, schopný a ochotný lékař. Příjemné jednání a vystupování.


Byli jsme u něj asi před rokem, jen 1x a již NIKDY,NIKDY,NIKDY více!!! Arogantní člověk, nepříjemné jednání, neodborná diagnóza. Stále dokola povídal, že naše dítě "šmajdá věkem a že se to samo spraví". Takže naše dítě stále šmajdá dovnitř a ještě špičkami nohou k sobě- jen se to VELICE zhoršilo. Ale k tomuto "odborníkovi" již nikdy. Např.nám stále vehementně tvrdil, že dítě "nemůže a nemůže mít příčně plochou nohu" a nic nepomohlo, že jsme mu říkali, že naše náctiletá neteř tuto diagnozu má a roky se s tím u více odborníků léčí. Nu, máme dostatek důvodů, proč se od ordinace tohoto ortopeda držet co nejdál. Byl to od nás nemoudrý náhodný výběr. Takže: VELMI SILNĚ nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Nevíte někdo jaké má pan doktor ordinační hodiny ve zdravotním středisku Salus??Děkuji moc


Došlo k chybě, zkuste to znovu