Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Soukromá gynekologická ordinace
Okružní 2160, Nymburk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Soukromá gynekologická ordinace

Pan doktor je nejlepší. Chodím k němu už třicet let a jsem naprosto spokojená. Doporučuji ho všem ženám. Chodí k němu i mé tři dcery.

T
Ověřený profil

Pan doktor je vždy příjemný, dokáže poradit.. Mou maminku vyléčil z opakovaných miomů a porodila díky jeho péči další 2 krásné děti. Doporučuji.

M
Ověřený profil

Pan doktor Dyňka je užasný lekař před 8 lety jsem rodila dceru ve 23 tydnu a jen díky panu Dyňkovi jsme obě prežily a jsme zdravé velký díky. Je to nejen gynekolog ale i skvělý psychiatr :D máme ho moc rádi.


J
Ověřený profil

Myslím že se pan doktor zajímá jen o to co je pro něj hodně jednoduché . Manželka mu hodně důvěřovala a teď skončila v péči jiného lékaře který se znaží dát tu paseku kterou napáchal dohromady . Nepokládá za nutnost oznámit pacientce že má v děloze miomi (a o dělohu nejspíš přijde )a jen říkal že tam něco má . Takže za nás určitě UŽ NEDOPORUČUJEME !!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

K panu doktorovi chodim odjakziva a nemenila bych. Ted cekame miminko a ja se na navstevy vzdy tesim. Mohu mu naprosto duverovat a vzdy rad a profesionalne poradi s klidem a usmevem na tvari. Takze vzdy trpelive vycekam ty ponekud dlouhe cekaci doby a ne vzdy milou sestricku! Profesionalita pana doktora za to vse stoji!


N
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím již mnoho let, mám 4 dcery, takže mé návštěvy byly velmi časté. Dnes k panu doktorovi chodí i mé dcery a naše spokojenost je velká. Klidný, milý profesionál .... Děkuji


Před lety jsem k panu doktorovi přešla od jiného, který mi nebyl schopen víc jak rok vyléčit dost nepříjemnou a partnerský život komplikující drobnost, které mě pan Dyňka zbavil za měsíc. Nyní jsem těhotná, takže ho navštěvuji dost často a jsem s jeho přístupem naprosto spokojená. Je klidný, příjemný, dovede podpořit.


Maximální spokojenost :-).


Ověřený profil

Chodím k němu již mnoho let. Dokáže mi pomoci nejen jako lékař, ale také jako člověk.Je citlivý, ochotný, milý a vždycky má dobrou náladu. Prostě pohodový lékař, u kterého se nebojíte ani horších zpráv.


zlatej...:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti