Sam.ord.lékaře spec. - revmatologie

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Sam.ord.lékaře spec. - revmatologie Jiný

Pan doktor je ve svém oboru jednička, ale též pomůže pacientovi i s jiným problémem i přesto že to není jeho parketa. Jsem s ním velice spokojená a díky že jsou ještě na tomto světě takový lékaři jako je on, děkuji

Odborník a navíc velmi slušný. Nejlepší kombinace pro lékaře.

Výborný lékař a skvělý znalec svého oboru. Samaritán který neodmítne nového pacienta a má na sebe tolik lidí že jede od brzkého rána až do pozdního večera (velmi dlouho se u něj čeká i objednaní) a sotva si stihne skrnout čaje. Velmi doporučuji, hodný a skvělý lékař.

S panem doktorem Dvořákem jsem velice spokojená. Pacient ho skutečně zajímá, pan dr. je velice zdvořilý (řekla bych na "naše" poměry ve zdravotnictví až nezvykle moc), má milou sestru. Je pravda, že občas i přesto, že jste objednaní, čekáte, ale ruku na srdce - u jakého doktora nečekáte? (Možná u špatného, kam moc lidí nechodí...) Pana doktora Dvořáka mohu jen doporučit.

Po menším nedorozumění, kdy obvodní lékařka podala omylem chybnou informaci,mě zařadil jako nežádoucí, můj problém absolutně neřešil, nechával mě v bolestech bez pomoci. Když jsem potřebovala zprávu pro centrum bolesti, posal i vyšetření, které mi nikdy nedělal. Má zkušenost je velice špatná.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nejsem sice revmatik, ale nedávno jsem měla závažné problémy s klouby a on se mnou moji situaci řešil až do určení diagnózy. Měla jsem fantastický pocit, že ho pacient zajímá, dokáže srozumitelně vysvětlit všechny otázky a jeho vystupování a chování k pacientům je velice milé. Co se týče čekání na vyšetření, tak skutečně někdy se protáhne, ale ruku na srdce, když jste v ordinaci a lékař se Vám věnuje, tak nesledujete, jestli jste tam 10 minut, nebo hodinu. Je pravda, že v čekárně to tolik neutíká.

Velmi dobrý ochotný lékař, který rozumí své práci. Bohužel má jednu chybu a to že si té práce bere někdy až příliš a mívá plnou čekárnu, takže se nevyhnete někdy i hodinovému čekání, ačkoliv jste objednáni. Ale jinak vřele doporučuji.

Výborný lékař - řeší vše s přehledem, svému oboru rozumí dokonale

Úslužný, ale nic nevyřeší.