Pod Vrškem 360, Klatovy

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Profesionální přístup, vysoká odbornost a velký zájem o vyřešení mého zdravotního problému. Děkuji panu doktorovi i paní sestřičce.

Umístění: Ordinace

Chodím k panu doktorovi už několik let.
Vždy je velice vstřícný a vnímavý. Nikdy mě neodbil a trpělivě se mi věnoval. Spolu s jeho zdr. sestřičkou tvoří skvělý a profesionální tým.
Děkuji Vám pane doktore, děkuji, že jste... M.F

Perfektní a odborný přístup. Znalosti a způsob léčby v oboru neurologie jsou u pana doktora na nejvyšší úrovni s vysokými výsledky uzdravení. Léčil jsem se s vyklenutím meziobratlové ploténky a bolestmi hlavy s plným uzdravením. Pan doktor si zaslouží veliké uznání. Pokud má někdo akutní problémy k tomu slouží ambulantní ošetření na pohotovosti, kde poskytnou první pomoc. U pana doktora je potřeba k vzhledem jeho vytíženosti se objednat, nebo vyčkat. Denně léčí množství pacientů, kteří potřebují stejnou ne-li vyšší odbornou péči.

Pan doktor Bešta mě vždy ochotně vyšetřil. Je pravda, že když jsem nebyl objednaný, musel jsem logicky počkat nebo jsme se domluvili na odpolední hodině i mimo ordinační dobu, ale nikdy mě neodmítnul. Jsem u něj poměrně častým pacientem (tak 3x do roka) a přehled mých zdravotních problémů je opravdu obsáhlý, podepsal se na mě aktivní sport, dopravní nehody (nezaviněné), ale i další úrazy. Pana doktora Beštu opravdu chválím a všude doporučuji. Moc Vám pane doktore děkuji za Vaši skvělou a příkladnou péči.

Původně jsem nepsala nic vulgárního,ale pravdu.Chcete-li-zkušenost špatná.

Jednička v oboru, doporučuji!

Arogantní, protivný, skoro až sprostý doktor. Když máte akutní případ, jako manžel, který se nemohl ani postavit na nohy(urputná bolest zad,křeče) po hodině čekání mi s klidem pan "doktor"Bešta oznámil, že manžela prostě neošetří, na otázku, proč?když se nemůže ani postavit na nohy, mi odpověděl, že ho teda vezme,ale počká si minimálně hodinu. A když jsem se zeptala, zda by se na něj mohl alespoň podívat, řekl mi arogantně a ironicky: "Tak mam se tu na něj dívat, nebo ho ošetřit?" Tohle mě teda opravdu vytočilo, zavolala jsem doktorce Klímové, která ho ihned přijala, jako akutní případ, i když měla také plnou čekárnu. Dovoluji si tedy na konec říci, že pan "doktor" Bešta je sprostý hulvát, který se k pacientům vůbec neumí chovat. Tento doktor už nás u sebe nikdy neuvidí. A to se takovýmhle sprostým "doktorům" má přidávat??Chování doktora k pacientům si tedy představuji trochu jinak.

Tento dr.má nejlepší hodnocení od pacientů

Pan MUDR. Bešta je ten nejarogantnější lékař, jakého jsem kdy poznal. Nová sestřička je mladá, pohledná a přinesla do ordinace čerstvý vítr

Výborný odborník.Velice mi pomohl od migrény.Všem doporučuji!!Lucka