Zdeněk Bešta, neurolog Klatovy

MUDr. Zdeněk Bešta

Neurolog

15 názorů

Uložit


Adresa

Pod Vrškem 360, Klatovy
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
15 názorů

I
Umístění: Ordinace Jiný

Profesionální přístup, vysoká odbornost a velký zájem o vyřešení mého zdravotního problému. Děkuji panu doktorovi i paní sestřičce.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Chodím k panu doktorovi už několik let.
Vždy je velice vstřícný a vnímavý. Nikdy mě neodbil a trpělivě se mi věnoval. Spolu s jeho zdr. sestřičkou tvoří skvělý a profesionální tým.
Děkuji Vám pane doktore, děkuji, že jste... M.F


J
Ověřeny pacient

Perfektní a odborný přístup. Znalosti a způsob léčby v oboru neurologie jsou u pana doktora na nejvyšší úrovni s vysokými výsledky uzdravení. Léčil jsem se s vyklenutím meziobratlové ploténky a bolestmi hlavy s plným uzdravením. Pan doktor si zaslouží veliké uznání. Pokud má někdo akutní problémy k tomu slouží ambulantní ošetření na pohotovosti, kde poskytnou první pomoc. U pana doktora je potřeba k vzhledem jeho vytíženosti se objednat, nebo vyčkat. Denně léčí množství pacientů, kteří potřebují stejnou ne-li vyšší odbornou péči.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor Bešta mě vždy ochotně vyšetřil. Je pravda, že když jsem nebyl objednaný, musel jsem logicky počkat nebo jsme se domluvili na odpolední hodině i mimo ordinační dobu, ale nikdy mě neodmítnul. Jsem u něj poměrně častým pacientem (tak 3x do roka) a přehled mých zdravotních problémů je opravdu obsáhlý, podepsal se na mě aktivní sport, dopravní nehody (nezaviněné), ale i další úrazy. Pana doktora Beštu opravdu chválím a všude doporučuji. Moc Vám pane doktore děkuji za Vaši skvělou a příkladnou péči.


H
Ověřeny pacient

Původně jsem nepsala nic vulgárního,ale pravdu.Chcete-li-zkušenost špatná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jednička v oboru, doporučuji!


Ověřeny pacient

Arogantní, protivný, skoro až sprostý doktor. Když máte akutní případ, jako manžel, který se nemohl ani postavit na nohy(urputná bolest zad,křeče) po hodině čekání mi s klidem pan "doktor"Bešta oznámil, že manžela prostě neošetří, na otázku, proč?když se nemůže ani postavit na nohy, mi odpověděl, že ho teda vezme,ale počká si minimálně hodinu. A když jsem se zeptala, zda by se na něj mohl alespoň podívat, řekl mi arogantně a ironicky: "Tak mam se tu na něj dívat, nebo ho ošetřit?" Tohle mě teda opravdu vytočilo, zavolala jsem doktorce Klímové, která ho ihned přijala, jako akutní případ, i když měla také plnou čekárnu. Dovoluji si tedy na konec říci, že pan "doktor" Bešta je sprostý hulvát, který se k pacientům vůbec neumí chovat. Tento doktor už nás u sebe nikdy neuvidí. A to se takovýmhle sprostým "doktorům" má přidávat??Chování doktora k pacientům si tedy představuji trochu jinak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Tento dr.má nejlepší hodnocení od pacientů


Pan MUDR. Bešta je ten nejarogantnější lékař, jakého jsem kdy poznal. Nová sestřička je mladá, pohledná a přinesla do ordinace čerstvý vítr

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborný odborník.Velice mi pomohl od migrény.Všem doporučuji!!Lucka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti