Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařk...

Léčené nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Panu doktorovi patří velké díky za péči po celou dobu mého prvního těhotenství. Oceňuji především to, že nikdy nic nepodcenil a z důvodu rodinných anamnéz mě neváhal poslat na screeningy a genetiku do pražského Gennetu, kde mi také poskytli perfektní péči. Ke konci těhotenství, když se mu miminko zdálo příliš malé, mě pro jistotu poslal na kontrolní ultrazvuk do nemocnice, aby vše zkontrolovali. Raději absolvovat vyšetření navíc než něco podcenit. Výsledkem je krásná zdravá holčička. Určitě je také potřeba zmínit jeho pozitivní energie a smysl pro humor. I když návštěvy v ordinaci sebou přinášely očekávání a strach o miminko, aby bylo vše v pořádku, vždy jsem se tam cítila dobře a pan doktor mě dokázal svou pozitivní energií uklidnit. Moc děkuji za všechno a tohoto sympatického doktora mohu všem jen doporučit.

Ve druhém měsíci těhotenství mi pan doktor sdělil, že mám vysokou pravděpodobnost toho, že budu mít preeklampsii. Testy poté toto riziko potvrdily a tak mi pan doktor vysvětlil jaké jsou možné scénáře a jak se bude postupovat dále. Na kontroly jsem chodila každý týden až 14 dní. Teď jsem za to hodně ráda. Preeklampsie se mi rozjela díky včasné diagnóze až v 36tt. Díky podrobnému vysvětlení jsem byla připravena na předčasný porod a nepropadala tolik panice. Nyní máme doma krásnou a zdravou holčičku. Běžné kontroly u pana doktora jsou také fajn. Vždy poradí, když mám nějaký problém. Navíc je velmi příjemný a je to srandista. Vždy odtamtud odcházím s dobrou náladou.

Takto si představuji profesionální lékařskou péči. Pan doktor mi v průběhu celého těhotenství vždy jasně vysvětlil každé vyšetření a jeho výsledky, co mě čeká a trpělivě, ochotně a jasně odpovídal na všechny otázky. Navíc má moc příjemnou sestřičku a nikdy jsem v čekárně neseděla déle než pět minut... Prostě super.

Nemohu si vynachválit. Perfektní péče v těhotenství! Známá mi pana doktora doporučila a já také doporučuji všema deseti. Vždy mi byla poskytnuta ta nejlepší péče a rady během těhotenství i po něm navíc pan doktor je velice sympatický a milý! Kéž by tak pozitivních doktorů bylo více !

Jako těhotnou mě pan doktor dokazal zbavit každého ,,těhotenského,,strachu nastávajících maminek a úspěšně mě dovedl až k porodu.jeho přístup byl vždy osobní a zároveň profesionální.pokazde jsem odchazela s dobrou náladou.jsem z Nymburka,ale za timto doktorem se vyplatí dojizdet.doporucuji i pro ,,stydlivější,, z nás,pan doktor je skutečně profesional

Pana doktora mohu jen doporučit. Jeho přístup je profesionální a zároveň citlivý. Vždy mě dokáže zklidnit a vyřešit problém. Sestřička je také skvělá. Děkuji za vše!

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

Když jsem odešla od svého starého gynekologa, pečlivě jsem vybírala nového. Dala jsem na recenze pana doktora a ačkoliv musím dojíždět, stojí to za to. Bohužel jsem hned po první návštěve musela řešit nepříjemné gynekologické komplikace, ale přístup pana doktora byl k nezaplacení. Empatie, profesionální zkušenosti a pozitivní přístup. Každá žena by si zasloužila takového lékaře!

Super přístup, pečlivost, ochota, vstřícnost a plno optimismu...Gynekologa jsem vždy nerada navštěvovala, ale co chodím k panu Adámkovi, tak chodím velmi ráda. Jeho přístup je opravdu jedinečný. I sestřička je velmi milá a ochotná :)

Umístění: jiné místo

Pan doktor je velmi pečlivý, kontrolu provádí bezbolestně a šetrně. Navíc je to velký sympaťák a je plný optimismu ???? Na kontroly se již nebojim chodit, ba naopak se těším. Určitě pana doktora nebudu měnit.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Jak pan doktor tak jeho manželka jsou velmi příjemní lidé. Můžu jen doporučit.