Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařk...

Léčené nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

Před 5 let jsem začala chodit k panu doktorovi a opravdu mohu jen doporučit , přístup pana doktora je opravdu profesionální vždy poradi a vysvětli čemu nerozumim. Více takových doktoru

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Pan doktor je dokonaly krasne vysvetli,poradi,je vtipnej,šikovnej hned mi rekl v těhotenství koho cekam ze je to holčička ordinace nova sestricka prijemna,cekat dlouho neni potreba max 10 min obcas ale to malo kdy objednavaji lide tak aby necekaly pul dne jako u některých jiných doktoru... Doporučuji10+++

Pan doktor je nejen úžasný lékař, ale i člověk. Díky jeho lidskosti se tam člověk cítí naprosto v pohodě. Vše rad vysvětli, zasmějete se u něj a jako doktor je opravdu poctivý.
Návštěvu u pana doktora vám nezkazí ani sestřička, která je velmi mila a sympatická a též moc rada pořadí.
A super je i tyto, ze nečekate dlouho.
Všem velice doporučuju

Pan doktor mě přijal v 8tt těhotenství. Péče byla naprosto dokonalá! Vysvětlení, empatie, vtip, vybavení, dochvilnost. Jendovi jsou 2 měsíce a ja mám dole trošku problém a pan doktor se mnou řeší jak provést operaci když kojim a jak to udělat s malým. Nestará se tedy jen o mě ale i o potřeby mého syna. Víc takových doktoru! DOPORUČUJI!

Vynikající péče, vždy vše hezky vysvětleno, provedl mě celým těhotenstvím a poradna vždy proběhla bez většího čekání, velmi empatické chování a vždy hezký přístup a veselá nálada. Doporučuji určitě navštívit pana doktora

Pan doktor mě provázel celé těhotenství, vždy je velice profesionální, ochotný a ještě si s ním člověk hezky popovídá. Každá návštěva byla příjemná i díky milé sestřičce, dochvilnosti při objednání a pěkné ordinaci. Mohu tedy jedině doporučit.

Pana doktora velice doporučuji, pan doktor má profesionální přístup, je velice milý a ochotný. Je to člověk na svém místě a skvělý odborník. Člověk se s ním v ordinaci zasměje. Jsem ráda, že mám možnost chodit právě k němu.

Pan doktor vedl celé mé těhotenství a mohu jej jen DOPORUČIT! Profesionální přístup i vybavení ordinace.
Pan doktor je příjemný, vše rád vysvětlí, má moderní přístroje. Měla jsem naštěstí relativně poklidné těhotenství, ale i přesto byla každá návštěva pečlivá.
Pochvala patří i sympatické a milé sestřičce. Vyhovuje mi možnost komunikace emailem.

Spokojenost. P. Doktor je sympaticky, příjemný, empaticky. Rozhodne mohu doporucit ve vsech smerech. Nastoupila jsem k nemu jiz v 10.tt. Nyni mam jiz 2 letou dceru a 2mesicniho syna. Vsechno vysvetli a poradi.

Pana doktora mohu jen doporucit. Je to profesional. Jsem s nim velmi spokojena, ma lidsky pristup, smysl pro humor, vsechny otazky vysvetli a rad pořadí. Pri mem prvnim tehotenstvi me i nekolikrat uklidnil. Do ordinace chodim rada, vysetreni je rychle a bez cekani.