Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařk...

Léčené nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

K panu doktorovi jsem přešla nedávno a jsem velmi spokojená. Pan doktor mě provedl těhotenstvím, vždy mě vyslechne (otázky i obavy) a vše s laskavým přístupem vysvětlí. Navíc je pohodově a mile naladěný, což celou návštěvu zpříjemní. Sestřička je též velmi vstřícná a milá.

K panu doktorovi dochazím již několik let. Jsem nad míru spokojená. Nemám co vytknout.
Nyní mě provázel těhotenstvím, vždy vše vysvětlil. Je milý, ochotný.
Většinou berou i na čas do ordinace, takže tam nestrávíte půl dne.
Za mne mohu jen doporučit!

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

K panu doktorovi chodím pravidelně již řadu let a jsem velmi spokojena. Jeho přístup je profesionální a empatický. I když jsme řešili nějaké mé zdravotní komplikace, tak vždy jsem z ordinace odcházela v lepší náladě a vždy mi pomohl. Dokáže vyslechnout, uklidnit, vysvětlit a ještě to sem tam proloží chytrým vtípkem. Kéž by bylo takových doktorů více.

K panu doktorovi chodím přes rok provedl mě celým těhotenstvím byla jsem velmi spokojená vždy mi vše pečlivě vysvětlí, jinam bych už nesla.

K panu doktorovi Adamkovi chodim už pár let. Pan doktor je vždy milý, empatický, zodpoví všechny dotazy a je s ním legrace. Pomohl nám k miminku v mém případě komplikované otěhotnění s PCOS. Péče v těhotenství byla pečlivá s citlivým přístupem. Panu doktorovi moc děkujeme za péči.

Pan doktor je velice empatický profesionál. Vždy zodpoví veškeré dotazy, poradí a probere s vámi všechny možnosti a doporučí postupy. Během celého prvního těhotenství jsem byla podrobně informována a vždy jsem odcházela spokojená. Ordinace je moderní a prostřední příjemné. Časy objednání souhlasí a čekání není nikdy dlouhé. Sestřička je velice příjemná a ochotná. Vzhledem k vytíženosti doporučuji e-mailovou komunikaci. Dovolat se je obtížnější. Jsem naprosto spokojená.

Jsem s přístupem pana dokotora velmi spokojena. Vždy vše vysvetlil a nikdy nic nepodcenil. Doporučuji.

Velice milý a ochotný pan doktor. Provedl mě celým těhotenstvím úplně v klidu. Vždy mi trpělivě vše vysvětlí. Moc děkuji, pane doktore. :-)

Úžasný lékař a člověk. Jeho lidský přístup k pacientovi je úžasný, vše vždy podrobně vysvětlí. Moderní ordinace a usměvavá sestřička, co víc si přát. Určitě doporučuji. Jiného lékaře už bych nechtěla.

Báječný a milý lékař, kterého bych neměnila. Vždy vše podrobně vysvětlí a zodpoví mé dotazy. Sestřička milá, ordinace moderně zařízená. Mohu jen doporučit. Více takových doktorů.