Krakovská 1111/30, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Vse nejlepsi!!!! pan Merta je nejlepsi zverolekar!!!!V Ostrave ani asi jinde lepsiho lekare nikdo nenajde!!!Pristup a vse okolo pejska je super!!!Platit ve zlate toho pana!!Proto vsichni chodi k nemu!!!!

Umístění: Ordinace

Neznám lepší veterinární ordinaci v Ostravě než je Veterina U lesa. Poskytovaná péče o domácí mazlíčky je na vysoce profesionální úrovni! Nikdy jsem neměl důvod ke stížnosti, vždy jsem odcházel nadmíru spokojen. Děkuji

Umístění: Ordinace nemoc psa

Nedoporučuji tohoto doktora pokud máte staršího pejska ,neléčí ale radí utracení,je to smutné a pokud trváte na léčení dá mu neadvekátní léky které nic neřeší.Už jsem díky němu přišla o jednoho pejska,ted jsme přešli s druhým pejskem k jinému vetovi. a tam mi otevřeli oči ,bohužel asi pozdě ,jsem naštvaná a zklamaná zároven ,bereme si pejska z útulku ,aby jsme mu pomohli a díky špatné léčbě ho pohřbíme.Je mi z toho smutno.

Pan doktor Merta je opravdu skvělý veterinář, je odborník na svém místě. Kdysi jsme chodili k jinému veterináři ale s jeho péčí jsme nebyli spokojeni. Od známých jsme se dozvěděli o panu doktorovi Mertovi a od té doby s naší fenečkou chodíme jen k němu. Doporučujeme všem, kdo má jakéhokoli zvířecího miláčka.

Pan doktor Merta je odbornik na svém miste rozumi sve praci a nam zachranil civavu a prikladne se stara i o jiné pejsky.Labaj

Pan doktor Merta je člověk na svém místě. Díky němu žije naše 11-letá fenka Brita! Měla nádor na řitním otvoru. Během týdne se stav zhoršil. Měla problém s čuráním a kakaním. Pan doktor nám řekl co vše může nastat. Nebylo to vůbec lichotivé. My jsme na rovinu věděli na čem jsme. Operace proběhla hned druhý den. Bylo to nekonečných 24 hodin. Připravovali jsme se na nejhorší. Pan doktor a naše Brita to zvládli :-))! ŽIJE! Vytáhl ji hrobníkovi z lopaty. Pan doktor je naprostý profesionál. Jedná v naprostém klidu. Vše vysvětlí a jěště se vás zeptá, zda máte nějaké další otázky. U nás naprosta spokojenost. Nesetkala jsem se s lepším odborníkem.

Pana Mertu,jsem poznala díky našim čivavám na veterinární klinice U parku a je to již hodně let.Vždy jsem byla s jeho prací spokojena a známí,kterým jsem jej doporučila taky,nyní zvažuji,že díky mé neteři,která ještě čivavu má,ale nemůže kvůli miminku..zajedu opět k p.Mertovi mám v něm naprostou důvěru...ani nebudu jmenovat pana veterináře,ke kterému jsem kdysi odvezla svou fenku k operaci dělohy a ani by mě nenapadlo,že ji vidím naposledy..zaplatila jsem za operaci nemalé peníze a s pláčem odjížděla už bez ní domů(chci ještě podotknout,že fenka byla čilá a přišla po svých),měla jsem se pro ni zastavit po hodině...a zrovna tuto fenku,kterou mi kdysi pan Merta léčil- jiný veterinář navždy uspal !!

Pan doktor se ke zvířátkům chová příkladně. Moje kolie je spokojená. Já už méně. Na nabídky typu: pojďme na procházku, vyjde vás to levně, nehodlám reagovat, pane doktore!!!

U pana doktora jsem byla se svou 4 letou fenkou jorkšíra. Měla neovládatelné záchvaty křiku, křeče u kterých se počůrávala a začala být ochrnutá, apatická. Pan doktor mi řekl, že prodělala nějakou mozkovou příhodu a bude trvat hodně dlouho než se dá do pořádku. Na můj dotaz : "co udělat proto, aby byla zase jako dřív" mi odpověděl, že už nikdy nebude jako dřív!!!!!!! Doktora, jsem upozornila a sama se domnívala, že má malá boreliozu, veškeré příznaky tomu odpovídaly a on na 95% infekci z klištěte pouhým okem vyvrátil!! Žádný odběr krve, nic.. kouknu na psa z 2 metrové dálky a vím přesně, co mu je. A to pan doktor má titul MVDr? Nemluvě o tom, že ji nasadil antibiotika, které by se vůbec nedostaly do mozku, jak měly a vůbec nenasadil probiotika, takže ji poškodily žaludek.

Přešla jsem tudíž k odborníkovi, který diagnostikoval AKUTNÍ ZÁNĚT MOZKOVÝCH BLAN z klíšťové encefalitýdy. Okamžitě nasadil správné antibiotika a začal léčit. Je 2 týden a malá nádherně reaguje, chodí, papá jak má a je to zase ta naše malá jorkšírka.

Pana doktora nedoporučuji!! Kdybych nepřešla k odborníkovi, tak naše malá čtyřletá fenka tady s námi už není!!

Dnes byla u Pana doktora Merty má dcerka se svou činčilkou a vratila se nadšená!Nejen z jeho přístupu,ale hlavne,ze Pan doktor rychle pomohl a nechtel nic zaplatit!!!Coz je v dnesní době něco neuvěřitelného!Je vidět,ze to co dělá,dělá s nadšením a nesnaží se za každou cenu vyrýžovat maximum.Byl mi doporučen mou známou.Pamatuji si jej ještě z praxe u pana doktora Stáni před cca 18 lety,kam jsem chodila se svým pejskem.