Krakovská 1111/30, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý veterinář s velmi hezkým přístupem ke zvířatům. Jde vidět, ze své povolání vykonava pro dobro zvířat, ne jen pro peníze, jak někteří ostatní veterináři. Oba pánové v ordinaci jsou profesionálové, k jiným bych už nesla.

Umístění: Ordinace Jiný

Prfektni a prijemny PAN DOKTOR.
S laskou k zvireti i k lidem s uctou.
Dukladna prohlidka problemu, aktivni konzultace a okamzite odstraneni bolesti a problemu.
Ja uz k zadnemu jinnemu. Kocour Braien dekuje.

Umístění: Ordinace Jiný

V neděli jsem byla se svým pejskem Tobim v ordinaci pana doktora pro neustálý kašel. Myslela jsem si, že má něco v krku, ale pan doktor řekl, že kolem řádí virózy a diagnostikoval Tobimu něco jako laryngitýda. Dostal injekce a domů antibiotika, kapky a prášky na zklidnění kašle. Vypadá to, že Tobík bude v pohodě. Pán doktor byl skvělý i přes boj Tobiho jsme to zvládli. Mohu pana doktora jen doporučit. Je hodný, vše krásně vysvětlil a jde vidět, že ke zvířátkům má krásný vztah. Děkuji moc.

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto nejlepsi lekar! Vzdy rad pomuze, vse vysvetli, ma individualni pristup. Mame tri labradory, ke vsem se chova, jako by to byla jeho rodina :). Kdyz je to mozne, nabidne vice variant lecby. Je velice empaticky a vzdy jeho lecba zabira.

Umístění: Ordinace Jiný

Vse nejlepsi!!!! pan Merta je nejlepsi zverolekar!!!!V Ostrave ani asi jinde lepsiho lekare nikdo nenajde!!!Pristup a vse okolo pejska je super!!!Platit ve zlate toho pana!!Proto vsichni chodi k nemu!!!!

Umístění: Ordinace

Neznám lepší veterinární ordinaci v Ostravě než je Veterina U lesa. Poskytovaná péče o domácí mazlíčky je na vysoce profesionální úrovni! Nikdy jsem neměl důvod ke stížnosti, vždy jsem odcházel nadmíru spokojen. Děkuji

Umístění: Ordinace nemoc psa

Nedoporučuji tohoto doktora pokud máte staršího pejska ,neléčí ale radí utracení,je to smutné a pokud trváte na léčení dá mu neadvekátní léky které nic neřeší.Už jsem díky němu přišla o jednoho pejska,ted jsme přešli s druhým pejskem k jinému vetovi. a tam mi otevřeli oči ,bohužel asi pozdě ,jsem naštvaná a zklamaná zároven ,bereme si pejska z útulku ,aby jsme mu pomohli a díky špatné léčbě ho pohřbíme.Je mi z toho smutno.

Pan doktor Merta je opravdu skvělý veterinář, je odborník na svém místě. Kdysi jsme chodili k jinému veterináři ale s jeho péčí jsme nebyli spokojeni. Od známých jsme se dozvěděli o panu doktorovi Mertovi a od té doby s naší fenečkou chodíme jen k němu. Doporučujeme všem, kdo má jakéhokoli zvířecího miláčka.

Pan doktor Merta je odbornik na svém miste rozumi sve praci a nam zachranil civavu a prikladne se stara i o jiné pejsky.Labaj

Pan doktor Merta je člověk na svém místě. Díky němu žije naše 11-letá fenka Brita! Měla nádor na řitním otvoru. Během týdne se stav zhoršil. Měla problém s čuráním a kakaním. Pan doktor nám řekl co vše může nastat. Nebylo to vůbec lichotivé. My jsme na rovinu věděli na čem jsme. Operace proběhla hned druhý den. Bylo to nekonečných 24 hodin. Připravovali jsme se na nejhorší. Pan doktor a naše Brita to zvládli :-))! ŽIJE! Vytáhl ji hrobníkovi z lopaty. Pan doktor je naprostý profesionál. Jedná v naprostém klidu. Vše vysvětlí a jěště se vás zeptá, zda máte nějaké další otázky. U nás naprosta spokojenost. Nesetkala jsem se s lepším odborníkem.