Kochova 816/3, Havířov
Ordinace (mapa)

Chodím k tomuto lékaři se svým mopsíkem již 9 let - vždy se mu dostalo velmi dobré péče - milého přístupu ošetřujícího lékaře a perfektních výsledků léčení. Nikam jinam bych se svým pejskem nešla - Chválím - moc,moc.moc!!!

Bohužel musím říci, že mám všelijaké pocity. Máme dva pejsky, jeden bohužel zemřel, a to díky této veterinární ordinaci. Pět doktorů se staralo na "přeskačku". Kdybych měla chodit ke svému doktorovi a každý den by mě ošetřoval někdo jiný, asi bych nebyla nadšena. Pejsek zemřel a ne na své onemocnění, ale na zanedbání péče. Druhý pejsek se zde taky léčí, zatím bezúspěšně, a to s naprosto banálním onemocněním.

Pan doktor je andel,mohu jen doporucit.Muj pejsek ma tu nejlepsi veterinarni peci.Pan doktor ma velice rad zviratka a stara se i o utulek a to je velika zasluha.Pane doktore moc Vam dekuji za Vasi peci a pomoc.Lenka Strasserova

Dobrý den,

já jsem s panem doktorem velmi spokojená,vždy mi dobře poradil a o pejska se dobře postaral. Všem doporučuji.

100 % spokojenost, s poplatky je to horší, raději si však za kvalitní péči připlatím