Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Nedostatečná péče o těhotnou. Základní odběry nenabrány. Kdyby se člověk se vším nepřipomenul, tak nemá nic.
Peníze z neschopenky poslány kdo ví kdy.
Nedoporučuju a přemýšlím o stížnosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřený profil

Pan doktor je důsledný, pohodový a všechno krásně vysvětlí. Nemůžu proti němu říct ani jedno slovo negativní. Odrodil i mé 2 syny. Chodím k němu pravidelně 2x do roka už 18 let a měnit ho rozhodně nehodlám. Jako lékař má mou plnou důvěru. I sestřička je super, vždy ochotná a usměvavá.

M
Ověřený profil

Pan doktor je velmi dobrý profesionál, člověk na svém místě, citlivý a empatický. Prohlídek u něj se vůbec nebojím, je při nich citlivý a pečlivý. O pohodu v ordinaci se stará i příjemná sestřička, která se nikdy nezapomene usmát. Nikdy jsem v čekárně nečekala déle než 10 minut.

D
Ověřený profil

DÍKY PANU DOKTOROVI MÁM SUPER SYNA

E
Ověřený profil

Díky panu doktorovi jsem dnes už třínásobnou maminkou, dříve jsem chodila k MUDR. Lukášovi, který se vyloženě vyžíval v tom, aby mě se vším pořádně vyděsil. První dítě jsem porodila o 2 měsíce dříve, u druhého těhotenství jsem se tak nervovala, že se dívím, že jsem dítě vůbec donosila a když jsem zjistila, že čekám třetí dítě okamžitě jsem změnila lékaře (bohudíky, jsem vybrala dobře a těhotenství jsem si poprvé doslova užívala, žádné strachy, dočkala jsem se vždy jen uklidnění a toho si na panu doktorovi moc vážím. Se svou manželkou jsou bezva tým, člověk si tam připadá skvěle. A pan doktor má smysl pro humor, což je taky super. Moc chválím a přeji hodně spokojených pacientek.

Pana doktora Albrechta mohu všem jen a jen DOPORUČIT !! Jak už tu bylo uvedeno, před panem doktorech úplně odpadá takový ten " prohlídkový ostych ". on dokáže pacientku v ordinaci " vždy " příjemně, velice lidsky přivítat, čímž hned navodí naprosto senzační atmosféru. Pan doktor je naprosto perfektní diagnostik, velice důsledný lékař. Jemu se člověk opravdu nemusí bát povědět naprosto všechno. Ještě jednou všem moc a moc DOPORUČUJI !!!

S panem doktorem jsem se setkala jednou v nemocnici, kdy mě tehdy vyšetřoval a můžu říci, že je milý a dostala jsem o mém stavu mnoho informací (což o jeho kolegách nemohu říci) proto doporučuji.

Vím, že s ním někteří lidé spokojení nejsou, ale já jsem moc ráda, že jsem našla právě jeho. Cením si přístupu pana doktora i sestřičky a krátkých čekacích dob. Navíc je důsledný.

*

Jako odborníka i jako člověka ho musím jenom chválit. Zatím jsem byla vždy spokojená. Nikdy mi u něj prohlídky nevadily jako u jiných gynekologů. Můžu jen doporučit. Přestěhovala jsem se, ale stále zůstávám věrná panu doktorovi. A chválu i sestřičce.

K

Nejlepší gynekolog.vždy poradí není nepříjemný jako jiní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti