Zlínská poliklinika a.s.

760 01, Zlín, zlínský

• Marta Gergelová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Za sebe mohu říct, že paní doktorka Gergelová má jako jeden z velmi mála lékařů mou důvěru. Odbornost laik těžko posoudí, ale co se týká přístupu k pacientům, tak jsem zcela spokojen a s každým dalším ORL problémem se na ni s důvěrou obrátím, přestože to vždy znamená nemalé čekaní ve stále plné čekárně. A ty řeči dotčených individuí, kteří zde snad kritizují sestřičku, tak ty bych vůbec nebral v potaz - vždyť kolik samolibých arogantních blců dnes a denně sami potkáte a přesně tito pak píšou takové výmysly, kterými chtějí očernit někoho kdo se před nimi "neposadil na zadek".

• M

O paní doktorce toho moc nevím,nějak na vyšetření nedošlo.Stačila mi domluva se sestřičkou.No to byla hrůza nic horšího jsem nezažila.Ta paní by neměla ve zdravotnictví co dělat.Na vyšetření nás poslala dětská doktorka,že prosí o vyšetření nosní mandle co nejdříve.Dcera měla při spánku záchvaty kašle někdy i do zvracení a to delší dobu.Tak si to dovedete představit malá nemůže spát bez dozoru,aby se neudusila.A sestřička p.doktorky Gergelové nám řekla že vůbec nejsme akutní případ a s takovým nočním kašlíkem ať si jdeme na sirupek k dětské doktorce.Takže tam jsem byla naposledy.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Karel Pavelka

Oční Lékař, MUDr.

• L

Nevím, co bych vytknul. Pan doktor je velmi příjemný a ochotný. Poradí i např. ohledně praktických věcí jako jak to udělat s laserovou operací nebo kde pořídit určitá skla do brýlí. Jediné negativum jsou delší objednací lhůty (2-3 měsíce). Když už je člověk objednaný, tak ale nějak extra dlouho nečeká.

• Sylva Masná

Gynekolog,

• M

Já jsem v celku spokojená mám paní doktorku od mích nácti let. Svého potomka jsem přivedla na svět v pořádku a bez komplikací. Rakovinové buňky odhalila včas a díky tomu jsem dnes naprosto zdravá. Takže s paní doktorkou nemám žádný problém a to jsem u ní 20 let. Katka

• R

Nejsem spokojená s přístupem lékařky. Je neochotná něco vysvětlit, ani se neusměje. Během těhotenství se její způsob komunikace (spíše nekomunikace) nijak nemění. Na co se nezeptám-to se nedozvím. Jsem v 28.tt a za celou dobu mi neudělala ani jeden ultrazvuk či jiné vyšetření. Mluví s pacientem tak, že se dívá z okna. V čekárně věčně nikdo není (což také o něčem vypovídá), kabinky naprosto nevyhovující (především, co se týče hlasitosti z ordinace, tak jak je tady v diskusích již zmíněno). Prsa zásadně nevyšetřuje. Je propagátorem samovyšetřování doma. Což je dost o ničem. Jedničku dávám pouze sestře, která má lidský přístup. Někdy bych se nejraději na všechno zeptala jí, protože bych se dozvěděla určitě víc než v ordinaci. Hledám nového lékaře.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Jiřina Lánská

Gynekolog, MUDr.

• K pani Dr. chodím myslím 7 rokov. Bola som 2x těhodná, 1x s dvojčátkami. Pani Dr. je profesionálna, nemá problém odpovedať na dotazy, poradiť. Mám 42rokov, poznala som už niekoľko gynekologov - aj v zlínskom kraji a nemám voči pani Lánskej žiadne výhrady. Vrelo doporučujem!!! MJ

• M

Po přečtení těchto hodnocení jsem konečně pochopila, že nejsem jediná, co po vyšetření u paní doktorky krvácím, a že nejenom mě vadilo, když mi v těhotenství skoro nic neřekla, když sem se sama nezeptala, naštěstí jsem měla těhotenství bezproblémů a mám zdrávé dítě, ale na prsa mi taky nešáhla za celou dobu a když jsem chtěla udělat ultrazvuk navíc, tak mě odbila, že pojišťovna proplácí jen dva za těhotenství, jelikož jsem se přestěhovala o 50km dál, takže přemýšlím právě o změně gynekologa, kdybych byla spokojená neměnila bych a dojížděla,ale nebylo to ono, ale je pravda, že sestřičky jsou opravdu úžasné, škoda že neléčí ony .-)

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Jan Schön

Onkolog, Diagnostik, MUDr.

• M

Doba, kdy tento lékař patřil k dobrým doktorům zřejmě pomynula, nechal mě téměř rok s diagnozou adenoza 3. stupně bez operace, tuto mi 2x odsunul, chodila jsem co 3 měsíce k objednání na tuto operaci, bohužel naposled to byla již rakovina, což je další stupeň po adenoze. V Brně jsem dostala za doktora ještě vyhubováno, proč se mnou takovou dobu nic nedělal, jeho komentář k mé diagnoze zněl " Nebojte to přežijete", nevím, kam se vytratila etika, nevím, proč si takovýto lékaři stěžují na chování svých pacientů k nim samým, ale tento lékař by se měl nad sebou zamyslet a odejít zavčasu, protože co tak slyším kolem nadělá víc škody než užitku. Pokud si chcete zachovat pevně zdraví a hlavně včasnou léčbu najděte si jiného lékaře.

• H

Pacienta se neptá a ani ho nepustí ke slovu., aby mohl vysvětlit, co ho trápí nebo z čeho má obavy. Na dotazy neodpovídá.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Zdeňka Kučerová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• R

Paní doktorka mne z dobrých 85% zbavila za pomocí resekce nosní přepážky dýchacích obtíží a zbylých 15% se trvale udržuje vhodně zvoleným nosním sprejem.

• D

Dobrý den všem, paní doktorku vřele doporučuji! Vysvětlila možnost další léčby a další alternativy, byl jsem spokojený.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Miroslava Ganzarová

Praktický Lékař, Internista, Endokrinolog, MUDr.

• J
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: vypsání receptu ( zástup při dovolené )

Problém začal při telefonátu se sestrou, která se chovala velmi nevhodně, asi jako za minulých dob. Pak jsem čekal skoro hodinu na vypsání receptu léku, který beru již mnoho let. Paní doktorka nepospíchala a připadalo mně to, jako by se v ordinaci zastavil čas. Určitě udělám v budoucnu kolem této ordinace velký oblouk.

• N

Arogantní, povýšená doktorka, která je nelidská. Člověk si stězuje na bolesti, a ona vám nevěří. Pořádně vám neprohlídne a diagnostikuje nemoc. Sám si u ní musí člověk vše vyřvat jinak to nejde. Rozhodně nedoporučuji. Kdo je zdravý můze chodit k této doktorce, kdo však ne nechala by i zemřít člověka.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Marcela Plšková

Gynekolog, MUDr.

• V
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Preventivni prohlidka

Pani doktorku Plskovou bych rozhodne nikomu nedoporucila a ne jen kvuli jeji casto neprijemnemu vystupovani a malomluvnosti (asi mi do toho co mi je nic neni :). Poslednich par let mi vzdy pani doktorka naordinovala vaginalni pilulky/antibiotika na rozmnozenou spatnou bakterii. I kdyz jsem pani doktorce rikala, ze me zadna bolest, zapach, zbarveni vytoku ani svedeni netrapi. Asi 2x jsem to neresila a vzdy pilulky vzala, pote ale silene svedeni a paleni zacalo. Naposledy me ale doporuceni pani doktorky na chemoterapeutika na stejny problem zarazilo. Sla jsem na vysetreni k jine pani doktorce, ktera toto podezreni nepotvrdila. Kdyz jsem si za par tydnu zavolala na vysledky, pani doktorka Plskova rekla "Nic se tam nenaslo, ale dobre, ze jsme to prelecily...nehoraznost, takze bych si jen tak pro nic davala pilulky, ktere mi znici polovinu dobrych bakterii jen tak pro nic za nic!!! Uz niky vice.

• L

Paní doktorka je málomluvná a pokud se sami nezeptáte, nic nevysvětlí. Při pohovoru s vámi zavírá oči. Čekací doba je zhruba hodina a půl. Vyšetření mě vždy bolelo (ve srovnání se současnou gynekoložkou), a proto jsem také od ní odešla. Nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Radomír Kelíšek

Ortoped, MUDr.

• P
      Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: bolesti kloubů

Dlouhodobě rozvážný a dobrý odborník na svém místě.
      Vždy dobře poradí a doporučí.Lokty i kolena mi udržuje v relativní kondici vhodnou (a ne experimentální ) léčbou. Petr

• E

Po negativní zkušenosti s panem Kelíškem jej rozhodně nemůžeme doporučit jako lékaře. Raději obětujte svůj čas a peníze a vyhledejte kvalitního ortopeda. Tím pan Kelíšek rozhodně není. Léčba se po jeho špatné léčbě protáhla na dlouhou dobu a doufejme, že naše dcera bude zdravá díky odborníkům.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Lenka Šustková

Dermatolog, MUDr.

• A

I když jsem byla objednaná k MUDr. Šustkové 2 měsíce, po hodině a půl čekání mi bylo v ordinaci paní doktorkou nepříjemně sděleno, že takto dlouhá objednací doba není u nich možná a mé objednání zpochybňováno... Po pár otázkách mi za neustálého psaní do počítače pí doktorka podala letáčky se slevou na kosmetiku. Vyšetření mého akné proběhlo následovně: Na můj obličej se ani nepodívala a jen konstatovala, že moje akné je opravdu v hrozném stavu. Poté zjistila, že už má jen chvíli na oběd, a tak se snažila vyšetření ukončit s tím, že od zdravotní pojišťovny na mě má určených 10 minut času. Chovala se arogantně, bez jediného zájmu mě léčit, pouze se snahou prodat drahou kosmetiku. Na závěr dodala, že další informace si můžu najít na internetu. Popis průběhu mé návštěvy v této ordinaci je zjednodušený, ale myslím, že postačí a usnadní rozhodování, zda zvolit tuto lékařku.

• V
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Bradavice

U této doktorky jsem byla jednou a naposledy v životě. Už v kabince jsem musela polonahá čekat asi 15 minut než si milá paní doktorka se sestrou dopijou odpolední kafíčko. V ordinaci byla nepříjemná, arogantní a jelikož jsem těhotná a můj problém je pro mě samotnou velmi nepříjemný tak mi řekla, že se s tímto ještě v těhotenství nikdy nesetkala a že mi nemůže nijak pomoct. Ještě to podala tak, že si za svůj problém snad můžu sama. Akorát mi předepsala nějaký pudr, ale stejně sem skončila v nemocnici a čekám na rozhodnutí kožní primarky. Za mě Nedoporučuji!!!!

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře