Zlínská poliklinika a.s.

760 01 , Zlín , zlínský

• Sylva Masná

Gynekolog,

• M

Já jsem v celku spokojená mám paní doktorku od mích nácti let. Svého potomka jsem přivedla na svět v pořádku a bez komplikací. Rakovinové buňky odhalila včas a díky tomu jsem dnes naprosto zdravá. Takže s paní doktorkou nemám žádný problém a to jsem u ní 20 let. Katka

• R

Nejsem spokojená s přístupem lékařky. Je neochotná něco vysvětlit, ani se neusměje. Během těhotenství se její způsob komunikace (spíše nekomunikace) nijak nemění. Na co se nezeptám-to se nedozvím. Jsem v 28.tt a za celou dobu mi neudělala ani jeden ultrazvuk či jiné vyšetření. Mluví s pacientem tak, že se dívá z okna. V čekárně věčně nikdo není (což také o něčem vypovídá), kabinky naprosto nevyhovující (především, co se týče hlasitosti z ordinace, tak jak je tady v diskusích již zmíněno). Prsa zásadně nevyšetřuje. Je propagátorem samovyšetřování doma. Což je dost o ničem. Jedničku dávám pouze sestře, která má lidský přístup. Někdy bych se nejraději na všechno zeptala jí, protože bych se dozvěděla určitě víc než v ordinaci. Hledám nového lékaře.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Jiřina Lánská

Gynekolog, MUDr.

• K pani Dr. chodím myslím 7 rokov. Bola som 2x těhodná, 1x s dvojčátkami. Pani Dr. je profesionálna, nemá problém odpovedať na dotazy, poradiť. Mám 42rokov, poznala som už niekoľko gynekologov - aj v zlínskom kraji a nemám voči pani Lánskej žiadne výhrady. Vrelo doporučujem!!! MJ

• M

Po přečtení těchto hodnocení jsem konečně pochopila, že nejsem jediná, co po vyšetření u paní doktorky krvácím, a že nejenom mě vadilo, když mi v těhotenství skoro nic neřekla, když sem se sama nezeptala, naštěstí jsem měla těhotenství bezproblémů a mám zdrávé dítě, ale na prsa mi taky nešáhla za celou dobu a když jsem chtěla udělat ultrazvuk navíc, tak mě odbila, že pojišťovna proplácí jen dva za těhotenství, jelikož jsem se přestěhovala o 50km dál, takže přemýšlím právě o změně gynekologa, kdybych byla spokojená neměnila bych a dojížděla,ale nebylo to ono, ale je pravda, že sestřičky jsou opravdu úžasné, škoda že neléčí ony .-)

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Zdeňka Kučerová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• R

Paní doktorka mne z dobrých 85% zbavila za pomocí resekce nosní přepážky dýchacích obtíží a zbylých 15% se trvale udržuje vhodně zvoleným nosním sprejem.

• D

Dobrý den všem, paní doktorku vřele doporučuji! Vysvětlila možnost další léčby a další alternativy, byl jsem spokojený.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Miroslava Ganzarová

Praktický Lékař, Internista, Endokrinolog, MUDr.

• J
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: vypsání receptu ( zástup při dovolené )

Problém začal při telefonátu se sestrou, která se chovala velmi nevhodně, asi jako za minulých dob. Pak jsem čekal skoro hodinu na vypsání receptu léku, který beru již mnoho let. Paní doktorka nepospíchala a připadalo mně to, jako by se v ordinaci zastavil čas. Určitě udělám v budoucnu kolem této ordinace velký oblouk.

• N

Arogantní, povýšená doktorka, která je nelidská. Člověk si stězuje na bolesti, a ona vám nevěří. Pořádně vám neprohlídne a diagnostikuje nemoc. Sám si u ní musí člověk vše vyřvat jinak to nejde. Rozhodně nedoporučuji. Kdo je zdravý můze chodit k této doktorce, kdo však ne nechala by i zemřít člověka.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Radomír Kelíšek

Ortoped, MUDr.

• P
      Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: bolesti kloubů

Dlouhodobě rozvážný a dobrý odborník na svém místě.
      Vždy dobře poradí a doporučí.Lokty i kolena mi udržuje v relativní kondici vhodnou (a ne experimentální ) léčbou. Petr

• E

Po negativní zkušenosti s panem Kelíškem jej rozhodně nemůžeme doporučit jako lékaře. Raději obětujte svůj čas a peníze a vyhledejte kvalitního ortopeda. Tím pan Kelíšek rozhodně není. Léčba se po jeho špatné léčbě protáhla na dlouhou dobu a doufejme, že naše dcera bude zdravá díky odborníkům.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Lenka Šustková

Dermatolog, MUDr.

• A

I když jsem byla objednaná k MUDr. Šustkové 2 měsíce, po hodině a půl čekání mi bylo v ordinaci paní doktorkou nepříjemně sděleno, že takto dlouhá objednací doba není u nich možná a mé objednání zpochybňováno... Po pár otázkách mi za neustálého psaní do počítače pí doktorka podala letáčky se slevou na kosmetiku. Vyšetření mého akné proběhlo následovně: Na můj obličej se ani nepodívala a jen konstatovala, že moje akné je opravdu v hrozném stavu. Poté zjistila, že už má jen chvíli na oběd, a tak se snažila vyšetření ukončit s tím, že od zdravotní pojišťovny na mě má určených 10 minut času. Chovala se arogantně, bez jediného zájmu mě léčit, pouze se snahou prodat drahou kosmetiku. Na závěr dodala, že další informace si můžu najít na internetu. Popis průběhu mé návštěvy v této ordinaci je zjednodušený, ale myslím, že postačí a usnadní rozhodování, zda zvolit tuto lékařku.

• V
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Bradavice

U této doktorky jsem byla jednou a naposledy v životě. Už v kabince jsem musela polonahá čekat asi 15 minut než si milá paní doktorka se sestrou dopijou odpolední kafíčko. V ordinaci byla nepříjemná, arogantní a jelikož jsem těhotná a můj problém je pro mě samotnou velmi nepříjemný tak mi řekla, že se s tímto ještě v těhotenství nikdy nesetkala a že mi nemůže nijak pomoct. Ještě to podala tak, že si za svůj problém snad můžu sama. Akorát mi předepsala nějaký pudr, ale stejně sem skončila v nemocnici a čekám na rozhodnutí kožní primarky. Za mě Nedoporučuji!!!!

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Blanka Mistríková

Neurolog,

• K
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.

Paní doktorka je skutečný profesionál ve svém oboru ! Navíc se k lidem chová velmi příjemně a nepovýšeně, kéž by bylo víc takových lékařů všem můžu jen doporučit

• Velká spokojenost s paní doktorkou. Vše mi vysvětlila, doporučuji.
      Objednaná jsem byla, vzala mě načas, nečekala jsem, příjemná, vstřícná, ochotná. Chodila k ní i má babička a je stejného názoru.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Světlana Nečasová

Dermatolog, MUDr.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: dermatoskopie

Byla jsem objednaná 3 týdny dopředu 12 poledne. Na řadu jsem se dostala o 2 hodiny později. Problém je ten, že paní doktorka nemá napsáno v ordinačních hodinách přestávku na oběd a tak si každá po sobě se sestrou vezmou pulhodiny a nezajímá je, že čekárna je plná. Celková prohlídka s předepsáním léků u mě trvala 3 minuty. Ordinaci chybí organizace.

• A
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: znaménka, bradavice, seborea

S paní doktorkou jsem byla spokojená. Ošetření dětí probíhalo rychle, pečlivě, vše vysvětlila, poradila, dala doporučení na chirurgii k odstranění znamének, odstranila bradavici z chodidla. K dětem je milá, zvládá je s přehledem, nedramatizuje. Sestřička je také ochotná a rychlá.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Michal Klácel

Internista, MUDr.

• Z
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Pravidelná kontrola zdravotního stavu.

Pan doktor Klácel je vynikající lékař,odborník ve své profesi.Je vstřícný,poradí,uklidní.Plně se věnuje pacientům.Vysoce si cením toho,že vyslechne pacentku s problémy,najde si čas a vše vysvětlí.Ošetřoval i manžela,osobně k němu chodím pravidelně a jsem velice spokojená.Doporučuji i jiným pacientům,.Pane doktore,děkuji Vám za vzornou péči a starostlivost.

• A

Oceňuji vstřícnost při zajištění léků pro syna. Při vyšetření syna se mu MUDr. Klácel věnoval a řešil zdravotní problémy v širším rozsahu. Syn byl s jeho přístupem spokojen. Našel si čas, aby také mně situaci vysvětlil. Vše proběhlo podle předchozí dohody.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Fiala

Chirurg, MUDr.

• L
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.

MUDr. Fiala - jediný lékař, ke kterému se skutečně těšíte, ať jdete s čímkoliv. I se sestřičkama nádherně sehraný tým.

• E
      Umístění: jiné místo

Pan doktor Fiala je vynikající chirurg a člověk!!! Jediný pan doktor, který se postaral o moje důkladné vyšetření a dokázal určit moji správnou diagnózu. Všem velmi doporučuj!!! Eva B.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře