Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

(172 názorů)

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

U Lomu 638

7600 , Zlín , zlínský

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín již více než 13 let poskytuje komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, gynekologie, andrologie a embryologie. Vzhledem k široké škále používaných metod, dlouhodobým zkušenostem a týmu špičkových IVF specialistů pomáhá klinika k vytouženému dítěti i párům, jejichž situace se zdá být beznadějná. Neustálý vývoj a specializace našich odborníků přispívají k úspěšnosti léčby.

Zákroky

• Malé gynekologické zákroky (hysteroskopie, punkce cysty, revize děložní dutiny,..)
  • MESA/TESE

Vyšetření

• Diagnostika příčin mužské a ženské neplodnosti
  • Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění, ultrazvuková diagnostika

Nemoci

• Léčba neplodnosti metodami asistované reprodukce (IUI, IVF, ICSI, PICSI, PGD, EmbryoScope,..)
  • Léčba neplodnosti s použitím darovaných vajíček, spermií a embryí
  • Program zachování plodnosti (kryokonzervace vajíček, spermií a oocytů)
  • Ambulantní gynekologie
  • Léčebné programy endometriózy, hyperprolaktinemie a jiných endokrinopatií

Typ zařízení

• klinika

• František Zábranský

Gynekolog, MUDr.

• Nejlepší odborník,přístupný,ochotný lékař.Díky němu jsem já i moje dcera v pořádku.Přešla jsem k němu z Uh.Hradiště,kde se mnou nic nedělali,vzhledem k tomu,že malá byla koncem pánevním a dost velká na spontánní porod.Pan doktor se mně bez řečí ujal a provedl operaci.Je to profesionál s lidským přístupem...
      Moc mu děkuji za všechnu péči...Můžu jen doporučit..

• Pana primáře Zábranského si jako člověka a lékaře nesmírně vážím a jsem šťastná, že jsem měla možnost ho poznat. Rodil obě mé děti a následně ještě prováděl gynekologickou operaci. Nyní je mým lékařem na kterého se s důvěrou obracím a doporučuji dále. Jeho přístup, laskavost, vřelost a profesionalita neznají mezí. Když se zamýšlím, tak žádného jemu podobného lékaře neznám. Vejít do ordinace kde sedí pan primář je jako by se na Vás usmálo slunce...
      Vážený pane primáři, přeji Vám pevné zdraví a věřím, že budete ještě dlouhá léta předávat své znalosti a vědomosti mladším kolegům, aby také přistupovali k pacientkám s otevřeným srdcem tak jak to děláte Vy.
      Děkuji Vám za vše. Renata Maulerová

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Edita Slováková

• M

Skvělá paní doktorka, nemohu si vynachválit. Perfektní péče, vždy dobrá nálada, zájem a pochopení. Kdyby každý lékař byl jako ona :)

• M

A na které ulici s č.p. v Kroměříži má soukromou amnulanci?Pokud víte zanechte vzkaz.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Pavla Brychtová

• A

K paní doktorce jsem chodila od jakživa, pokud šlo jen o preventivní prohlídky a předepsání antikoncepce, nebyl problém..než jsem otěhotněla s dvojčaty..za 13týdnů mého těhotenství mne paní doktorka ani jednou nevyšetřila, na ultrazvuk jsem chodila do vedlejší ordinace a vyšetřoval mne pokaždé někdo jiný cca 1-2min, jako na běžícím pásu, následné kontroly jsem konzultovala se sestřičkami,které se u toho dohadovaly mezi sebou, jako někde na trhu a kromě screeningu v prvním trimestru mi nikdo ani jednou nebral krev, nechtěl po mne moč, nebo mi nezměřil tlak... Od paní doktorky jsem odešla k jiné, kde byli výše zmíněným přístupem a odbytým "vyplněním" těhotenské průkazky taky v šoku.. Mé těhotenství úplně zanedbala, naštěstí bez následků...Jsem ráda, že jsme odešli.

• H

K paní doktorce jsem začala chodit před dvěma roky. Velká chyba. V ordinaci jsem strávila všeho všudy tři minuty vypsáním receptu na antikoncepci, když jsem přišla před pár měsíci, že mi asi tato antikoncepce nevyhovuje, paní doktorka odvětila, že si mám vybrat - buď tuto, nebo žádnou. Vysadila jsem ji sama od sebe před dvěma měsíci. V době, kdy jsem ji užívala, byla jsem v depresi. Nyní mám přímo nepředstavitelné chutě, jsem schopná sníst naprosto cokoliv a jako bonus - nemám menstruaci a těhotná rozhodně nejsem. Paní doktorka mě neinformovala ohledně antikoncepce v žádné oblasti a co je hlavní, nezajímala se ani o rodinnou zdravotní situaci, ani o můj zdravotní stav (zvýšená srážlivost krve).

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Helena Grossmannová

• J

Proveden Hamiltonův hmat prvorodičce jeden den před termínem (bezproblémové těhotenství) bez předchozího poučení a souhlasu rodičky (pacientka by nesouhlasila).

• V

Nikdy nezapomenu na tuhle kapacitu se kterou mi byla čest se vůbec potkat.Mnohokrát děkuji paní doktorce za to jak skvěle se o mě a mé dvě děti před i při porodu císařským řezem postarala

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Milan Kovalčík

• H

Pan doktor je nejlepší,co se týče odbornosti a hlavně empatie,což 80 procent lékařů naprosto postrádá a opravdu mám s čím porovnávat. Jen díky panu doktorovi Kovalčíkovi máme dnes naši zdravou dceru. Škoda, že takových lékařů není víc. Vašíkovi.

• Pan doktor má lidský přístup, na vše vám ochotně odpoví . Jeden z nejlepších ve Zlíně s jakým jsem se setkala.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jan Červák

• I
      Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Včera jsem byla u MUDr. Červáka poprvé a byla jsem jeho přístupem nadšená. Řešila jsem s ním objednání na laparoskopickou operaci cyst, vše mi vysvětlil a uklidnil mě, hned mi také domluvil termín pro výkon. Vyšetřoval mě opatrně, celou dobu se mnou komunikoval. Díky němu se již tolik neobávám dané operace, věřím, že vše nakonec zvládnu. Sestřičky byly také moc milé. Takže děkuji za skvělou péči! :-)

• Dnes jsem u něj byla poprvé a odházela jsem spokojená:-)Sympatický,vtipný,charizmatický a Vše mi vysvětlil laicky..ne odbornýmy názvy jako v Krajské nemocnici:-( Za mě ANO

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Ivo Gerych

Gynekolog, Prim. MUDr.

• K
      Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Jeho představa fungování ženy je dopovat ji umělými hormóny od prvních měsíčku až po smrt a považovat takový toto za normální. Řešení problému, jaký jsem měla, hledal pouze za hormony. Výsledky testů, které dělal jsem se nedozvěděla. A snažil se mě přimět k umělému oplodnění, přestože můj zdravotní stav pro tento krok nebyl dostatečný. Dlouhé čekání, přestože jsem byla objednána na určitý čas.

• L

Pan Prim. Gerych je uzasny clovek a predevsim obrovsky odbornik co se praxe tyka. Dekuji mu za jeho vzdy vstricnou peci a prijemny a lidsky pristup ke me jako k pacientce:-)
      Obrovska jednicka s hvezdickou co se teto kapacity tyka!!!

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Zuzana Málková

• E
      Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych.

• A
      Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Chodím k paní doktorce asi rok a půl a jsem nadmíru spokojená! Paní doktorka je moc milá, citlivá, ochotná a vše srozumitelně vysvětlí! Po odborné i lidské stránce je skvělá! Úžasně mě provedla těhotenstvím.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Stanislav Los Chovanec

• I
      Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF ZlínSlužby: Jiný

MUDr. Chovanec je skvělý lékař, který dovede během léčby na IVF klinice velmi podpořit, dodat odvahu a sílu v celém procesu vydržet. Sama jsem se hodně bála, nedovedla jsem si představit píchat sama sobě hormonální injekce, měla jsem strach z odběru vajíček i z embryotransferu… MUDr. Chovanec mne podpořil i v rámci odběru vajíček, i když u něj nemohl být přítomen; na embryotransferu jsem se s ním domluvila, protože jsem se jej bála více, protože tento zákrok je bez narkózy. Jak tady mnozí píšou, že se pan doktor málo usmívá, tak já jsem jej usmívat několikrát viděla. Navíc během konzultací i v rámci všech vyšetření je empatický a dovede uklidnit. I jeho sestřička je naprosto úžasná, vždy usměvavá, vše vysvětlí, podpoří při první aplikaci injekcí… Děkuji MUDr. Chovancovi za skvělou péči, vážím si toho a věřím, že za chvíli budeme mít ten náš malý zázrak. :-)

• Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Pan doktor Chovanec je výborný lékař. Ohleduplný, vstřícný, laskavý. V době, kdy jsem navštěvovala IVF ve Zlíně se zadařilo otěhotnět nejen nám( nám na poprvé), ale i více maminkám. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře