Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

(11 názorů)

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín již více než 13 let poskytuje komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, gynekologie, andrologie a embryologie. Vzhledem k široké škále používaný... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

U Lomu 638

7600 , Zlín , zlínský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín již více než 13 let poskytuje komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, gynekologie, andrologie a embryologie. Vzhledem k široké škále používaných metod, dlouhodobým zkušenostem a týmu špičkových IVF specialistů pomáhá klinika k vytouženému dítěti i párům, jejichž situace se zdá být beznadějná. Neustálý vývoj a specializace našich odborníků přispívají k úspěšnosti léčby.

Zákroky

 • Malé gynekologické zákroky (hysteroskopie, punkce cysty, revize děložní dutiny,..)
 • MESA/TESE

Vyšetření

 • Diagnostika příčin mužské a ženské neplodnosti
 • Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění, ultrazvuková diagnostika

Nemoci

 • Léčba neplodnosti metodami asistované reprodukce (IUI, IVF, ICSI, PICSI, PGD, EmbryoScope,..)
 • Léčba neplodnosti s použitím darovaných vajíček, spermií a embryí
 • Program zachování plodnosti (kryokonzervace vajíček, spermií a oocytů)
 • Ambulantní gynekologie
 • Léčebné programy endometriózy, hyperprolaktinemie a jiných endokrinopatií
Více

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Stanislav Los Chovanec Jiný

  bohužel negativní zkušenosti, nedělal vše pečlivě a léky vysazoval kdy neměl .už nikdy IVF Zlín , zachovali se hrozně


  S
  Lékař: MUDr. Zuzana Málková Běžný termín

  Paní doktorka i sestřičky jsou velmi vstřícné a empatické. Vyšetření vždy proběhne s největší spokojeností a paní doktorka vše dopodrobna vysvětlí, přesto, že mé dotazy jsou občas neadekvátní (strach je strach). Jediné, co mne občas znepokojuje, že občas jde slyšet rozhovor s paní doktorkou v čekárně. Objednací termíny jsou delší, ale v případě, že člověk má problém, tak berou přednostně velmi rychle. Jinak velmi doporučuji.


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: Prim. MUDr. Ivo Gerych Jiný

  MUDr. Gerych je skvělý lékař s lidským přístupem...Operoval mi endometriózu, poté mi doporučil umělé oplodnění a i díky němu čekáme náš malý zázrak. :-) Nyní k němu chodím na kontroly v těhotenství a jsem více než spokojená - vše vysvětlí, v případě potřeby pošle na vyšetření, nic nezanedbá. Jelikož mám před vyšetřením vždy obavy, vysvětlí, co bude dělat, uklidní... Za mě naprostá spokojenost - díky za skvělou péči! :-)


  S
  Lékař: MUDr. Zuzana Málková gynekologické vyšetření

  K paní doktorce jsem přešla kvůli opakujícím se problémům a předešlá paní doktorka mi vůbec nevyhovovala. Vybrala jsem si MUDr. Málkovou hlavně kvůli pozitivním názorům zde. Bohužel jsem ji musela opustit asi po 5-6 návštěvách. Snažila se sice můj problém vyřešit, ale když jsem se ptala na něco, čemu jsem nerozuměla, byla dost nepříjemná. Přišla mi hodně náladová. Navíc její léčby mi vůbec nepomohly - dokonce mi dala léky i na něco, co jsem neměla. Jsem teď jinde a jsem mnohem spokojenější!

  MUDr. Zuzana Málková

  Nevím o čem konkrétně paní mluví,ale jde jistě o omyl


  I
  Lékař: MUDr. Pavla Brychtová Jiný

  Paní doktorka je velice příjemná a sympatická. Léky předepíše a jste u ni rychle hotoví. Avšak do té doby dokud nejste těhotní. Moje zkušenost je velice špatná, za celé těhotenství se na mne skoro nepodívala. Vždy se jen zeptala zda mi něco není a jestli se cítím v pořádku a někdy se na bříško ani nepodívala. Jen podepsala těhotenskou kartičku a šla jsem domů. Vždy jsem byla v ordinace 1 minutu a hned šel další... Dokonce v den porodu mi řekla, že určitě rodit nebudu, že mám čas, a to jsem ji říkala, že mám bolesti a kontrakce, ona mi však tvrdila, že určitě ne. Do porodnice jsem to potom skoro nestihla. Naivně jsem si myslela, že když už k ni chodím celé těhotenství, že by mohla být u porodu. Bohužel ani to se nestalo. Určitě bych si dnes vybrala jiného lékaři, horší je že takovou zkušenost si budete pamatovat už celý život, a to mě mrzí...


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Stanislav Los Chovanec Jiný

  MUDr. Chovanec je skvělý lékař, který dovede během léčby na IVF klinice velmi podpořit, dodat odvahu a sílu v celém procesu vydržet. Sama jsem se hodně bála, nedovedla jsem si představit píchat sama sobě hormonální injekce, měla jsem strach z odběru vajíček i z embryotransferu… MUDr. Chovanec mne podpořil i v rámci odběru vajíček, i když u něj nemohl být přítomen; na embryotransferu jsem se s ním domluvila, protože jsem se jej bála více, protože tento zákrok je bez narkózy. Jak tady mnozí píšou, že se pan doktor málo usmívá, tak já jsem jej usmívat několikrát viděla. Navíc během konzultací i v rámci všech vyšetření je empatický a dovede uklidnit. I jeho sestřička je naprosto úžasná, vždy usměvavá, vše vysvětlí, podpoří při první aplikaci injekcí… Děkuji MUDr. Chovancovi za skvělou péči, vážím si toho a věřím, že za chvíli budeme mít ten náš malý zázrak. :-)


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Málková

  K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: Prim. MUDr. Ivo Gerych

  Jeho představa fungování ženy je dopovat ji umělými hormóny od prvních měsíčku až po smrt a považovat takový toto za normální. Řešení problému, jaký jsem měla, hledal pouze za hormony. Výsledky testů, které dělal jsem se nedozvěděla. A snažil se mě přimět k umělému oplodnění, přestože můj zdravotní stav pro tento krok nebyl dostatečný. Dlouhé čekání, přestože jsem byla objednána na určitý čas.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Málková

  Chodím k paní doktorce asi rok a půl a jsem nadmíru spokojená! Paní doktorka je moc milá, citlivá, ochotná a vše srozumitelně vysvětlí! Po odborné i lidské stránce je skvělá! Úžasně mě provedla těhotenstvím.


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Málková

  Paní doktorka Málková je velice hodná lékařka, která vše vysvětlí, dovede uklidnit i nervózní pacientky... (kvůli strachu z vyšetření jsem se dodnes pravidelně vyhýbala preventivním prohlídkám). Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a musím říct, že to je ta nejlepší gynekoložka, na kterou jsem kdy narazila. Moc jí tímto děkuji za úžasný přístup a budu se těšit za rok na viděnou. ;-)


  Došlo k chybě, zkuste to znovu