Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

(6 názorů)

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

U Lomu 638

7600 , Zlín , zlínský

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín již více než 13 let poskytuje komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, gynekologie, andrologie a embryologie. Vzhledem k široké škále používaných metod, dlouhodobým zkušenostem a týmu špičkových IVF specialistů pomáhá klinika k vytouženému dítěti i párům, jejichž situace se zdá být beznadějná. Neustálý vývoj a specializace našich odborníků přispívají k úspěšnosti léčby.

Zákroky

• Malé gynekologické zákroky (hysteroskopie, punkce cysty, revize děložní dutiny,..)
  • MESA/TESE

Vyšetření

• Diagnostika příčin mužské a ženské neplodnosti
  • Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění, ultrazvuková diagnostika

Nemoci

• Léčba neplodnosti metodami asistované reprodukce (IUI, IVF, ICSI, PICSI, PGD, EmbryoScope,..)
  • Léčba neplodnosti s použitím darovaných vajíček, spermií a embryí
  • Program zachování plodnosti (kryokonzervace vajíček, spermií a oocytů)
  • Ambulantní gynekologie
  • Léčebné programy endometriózy, hyperprolaktinemie a jiných endokrinopatií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• I
    Lékař: MUDr. Stanislav Los Chovanec Jiný

MUDr. Chovanec je skvělý lékař, který dovede během léčby na IVF klinice velmi podpořit, dodat odvahu a sílu v celém procesu vydržet. Sama jsem se hodně bála, nedovedla jsem si představit píchat sama sobě hormonální injekce, měla jsem strach z odběru vajíček i z embryotransferu… MUDr. Chovanec mne podpořil i v rámci odběru vajíček, i když u něj nemohl být přítomen; na embryotransferu jsem se s ním domluvila, protože jsem se jej bála více, protože tento zákrok je bez narkózy. Jak tady mnozí píšou, že se pan doktor málo usmívá, tak já jsem jej usmívat několikrát viděla. Navíc během konzultací i v rámci všech vyšetření je empatický a dovede uklidnit. I jeho sestřička je naprosto úžasná, vždy usměvavá, vše vysvětlí, podpoří při první aplikaci injekcí… Děkuji MUDr. Chovancovi za skvělou péči, vážím si toho a věřím, že za chvíli budeme mít ten náš malý zázrak. :-)

• E
    Lékař: MUDr. Zuzana Málková

K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych.

• K
    Lékař: Prim. MUDr. Ivo Gerych

Jeho představa fungování ženy je dopovat ji umělými hormóny od prvních měsíčku až po smrt a považovat takový toto za normální. Řešení problému, jaký jsem měla, hledal pouze za hormony. Výsledky testů, které dělal jsem se nedozvěděla. A snažil se mě přimět k umělému oplodnění, přestože můj zdravotní stav pro tento krok nebyl dostatečný. Dlouhé čekání, přestože jsem byla objednána na určitý čas.

• A
    Lékař: MUDr. Zuzana Málková

Chodím k paní doktorce asi rok a půl a jsem nadmíru spokojená! Paní doktorka je moc milá, citlivá, ochotná a vše srozumitelně vysvětlí! Po odborné i lidské stránce je skvělá! Úžasně mě provedla těhotenstvím.

• I
    Lékař: MUDr. Zuzana Málková

Paní doktorka Málková je velice hodná lékařka, která vše vysvětlí, dovede uklidnit i nervózní pacientky... (kvůli strachu z vyšetření jsem se dodnes pravidelně vyhýbala preventivním prohlídkám). Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a musím říct, že to je ta nejlepší gynekoložka, na kterou jsem kdy narazila. Moc jí tímto děkuji za úžasný přístup a budu se těšit za rok na viděnou. ;-)

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Stanislav Los Chovanec

Pan doktor Chovanec je výborný lékař. Ohleduplný, vstřícný, laskavý. V době, kdy jsem navštěvovala IVF ve Zlíně se zadařilo otěhotnět nejen nám( nám na poprvé), ale i více maminkám. Mohu jen doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu