Gynekologie

14 názor Zlín, U Lomu 638

O nás

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín již více než 13 let poskytuje komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, gynekologie, andrologie a embryologie. Vzhledem k široké škále používaných metod, dlouhodobým zkušenostem a týmu špičkových IVF specialistů pomáhá klinika k vytouženému dítěti i párům, jejichž situace se zdá být beznadějná. Neustálý vývoj a specializace našich odborníků přispívají k úspěšnosti léčby.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (14)

Prim. MUDr. Ivo Gerych Jiný

Pan primář MUDr. Gerych je odborník na svém místě. K péči o své pacientky přistupuje velmi zodpovědně, nic nezanedbává, nepodceňuje rizika, vždy se mnou o problémech a jejich možných řešení diskutuje, nikdy nemám strach se na cokoliv zeptat. Pokud něčemu nerozumím nebo mám z něčeho obavy, vše vysvětlí.
    Ráda bych mu tímto poděkovala a popřála mnoho úspěchů.

Prim. MUDr. Ivo Gerych Jiný

Pan doktor byl zřejmě svého času vynikající lékař. Nicméně v oblasti porodu KP by bylo skvělé, kdyby se dovzdelal. Syn se nepretočil a zůstal v této poloze. Pan doktor mi přirozený porod vymlouval s tím, že se mi narodí mrzák. Vyhledala jsem primáře jedné nejmenované porodnice, který mi vše vysvětlil a ujistil, že je to zcela přirozená poloha a nic nebrání přirozenému porodu. Podle pana Gerycha bych porod nezvládla kvůli postavě, podle pana primáře, který mě v porodu podpořil, nebyla má výška ani váha vůbec překážkou. Když jsem z ordinace odcházela sestra se zhrozila, že snad nebudu miminko rodit přirozeně, že tohle je jasný císař... Syna jsem porodila na ctyrech, byl to úžasný zážitek a syn je zdravý a já jsem velice vděčná, že jsem nemusela podstupovat zbytečnou břišní operaci kvůli zastaralým názorům na porody koncem pánevním, které se naštěstí v mnoha porodnicích po celé ČR běžne provádí. Pane doktore, chtělo by to ženu podpořit, ne ji vystrašit. :)

MUDr. Stanislav Los Chovanec Jiný

Pan doktor je skvělý odborník a i když mám problémy, tak přesně věděl jak na léčbu budu reagovat a jak budeme postupovat dál. Pan doktor je vyhlášený odborník a pokud některá píše že ne, tak možná nechtěla příjmout jeho názor a léčbu. Některé ženy mají pocit, že po přečtení internetového článku to ví nejlépe.
    Celkově klinika IVF Zlín je vyhlášená a jezdí tam klientky i z jiných zemí, takže opravdu můžu jen doporučit.

MUDr. Stanislav Los Chovanec Jiný

bohužel negativní zkušenosti, nedělal vše pečlivě a léky vysazoval kdy neměl .už nikdy IVF Zlín , zachovali se hrozně

MUDr. Zuzana Málková Běžný termín

Paní doktorka i sestřičky jsou velmi vstřícné a empatické. Vyšetření vždy proběhne s největší spokojeností a paní doktorka vše dopodrobna vysvětlí, přesto, že mé dotazy jsou občas neadekvátní (strach je strach). Jediné, co mne občas znepokojuje, že občas jde slyšet rozhovor s paní doktorkou v čekárně. Objednací termíny jsou delší, ale v případě, že člověk má problém, tak berou přednostně velmi rychle. Jinak velmi doporučuji.

Prim. MUDr. Ivo Gerych Jiný

MUDr. Gerych je skvělý lékař s lidským přístupem...Operoval mi endometriózu, poté mi doporučil umělé oplodnění a i díky němu čekáme náš malý zázrak. :-) Nyní k němu chodím na kontroly v těhotenství a jsem více než spokojená - vše vysvětlí, v případě potřeby pošle na vyšetření, nic nezanedbá. Jelikož mám před vyšetřením vždy obavy, vysvětlí, co bude dělat, uklidní... Za mě naprostá spokojenost - díky za skvělou péči! :-)

MUDr. Zuzana Málková gynekologické vyšetření

K paní doktorce jsem přešla kvůli opakujícím se problémům a předešlá paní doktorka mi vůbec nevyhovovala. Vybrala jsem si MUDr. Málkovou hlavně kvůli pozitivním názorům zde. Bohužel jsem ji musela opustit asi po 5-6 návštěvách. Snažila se sice můj problém vyřešit, ale když jsem se ptala na něco, čemu jsem nerozuměla, byla dost nepříjemná. Přišla mi hodně náladová. Navíc její léčby mi vůbec nepomohly - dokonce mi dala léky i na něco, co jsem neměla. Jsem teď jinde a jsem mnohem spokojenější!

MUDr. Zuzana Málková

Nevím o čem konkrétně paní mluví,ale jde jistě o omyl

MUDr. Pavla Brychtová Jiný

Paní doktorka je velice příjemná a sympatická. Léky předepíše a jste u ni rychle hotoví. Avšak do té doby dokud nejste těhotní. Moje zkušenost je velice špatná, za celé těhotenství se na mne skoro nepodívala. Vždy se jen zeptala zda mi něco není a jestli se cítím v pořádku a někdy se na bříško ani nepodívala. Jen podepsala těhotenskou kartičku a šla jsem domů. Vždy jsem byla v ordinace 1 minutu a hned šel další... Dokonce v den porodu mi řekla, že určitě rodit nebudu, že mám čas, a to jsem ji říkala, že mám bolesti a kontrakce, ona mi však tvrdila, že určitě ne. Do porodnice jsem to potom skoro nestihla. Naivně jsem si myslela, že když už k ni chodím celé těhotenství, že by mohla být u porodu. Bohužel ani to se nestalo. Určitě bych si dnes vybrala jiného lékaři, horší je že takovou zkušenost si budete pamatovat už celý život, a to mě mrzí...

MUDr. Stanislav Los Chovanec Jiný

MUDr. Chovanec je skvělý lékař, který dovede během léčby na IVF klinice velmi podpořit, dodat odvahu a sílu v celém procesu vydržet. Sama jsem se hodně bála, nedovedla jsem si představit píchat sama sobě hormonální injekce, měla jsem strach z odběru vajíček i z embryotransferu… MUDr. Chovanec mne podpořil i v rámci odběru vajíček, i když u něj nemohl být přítomen; na embryotransferu jsem se s ním domluvila, protože jsem se jej bála více, protože tento zákrok je bez narkózy. Jak tady mnozí píšou, že se pan doktor málo usmívá, tak já jsem jej usmívat několikrát viděla. Navíc během konzultací i v rámci všech vyšetření je empatický a dovede uklidnit. I jeho sestřička je naprosto úžasná, vždy usměvavá, vše vysvětlí, podpoří při první aplikaci injekcí… Děkuji MUDr. Chovancovi za skvělou péči, vážím si toho a věřím, že za chvíli budeme mít ten náš malý zázrak. :-)

MUDr. Zuzana Málková

K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych.

Kontakt

U Lomu 638, Zlín 7600 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda