Zobrazit lékaře

Poskytujeme služby v oblasti stomatologické péče. Více

D.C.M. klinika, s.r.o.

Topolová 340

50003, Hradec Králové, královéhradecký

Poskytujeme služby v oblasti stomatologické péče.

Typ zařízení

• klinika

• Petr Závodský

Zubař, MUDr.

• Za panem doktorem jsme rádi jezdili už do FN HK, potom do Prahy a nyní opět do HK - celá rodina. Nestačí to? Díky. Kolomazníci

• Báječný pan doktor s lidským přístupem, nesmírně šikovný a pečlivý. Chodíme k němu celá rodina (tři děti) a všichni chodíme rádi! To myslím mluví za vše..DÍKY!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Uwe Engels Horst

Ortodontista, MUDr.

• A

K panu doktorovi jsem chodila 3 roky a během nich mi naprosto dokonale narovnal chrup, neunikne mu ani sebemenší nepřesnost. Doporučuji!! Jediná nevýhoda jsou poměrně vysoké ceny, ale za tu kvalitu to rozhodně stojí :)

• Nejlepší ve své kategorii. Profesionální přístup.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Alena Zlatníková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• J

Musím říc, že moje hodnocení přesně koresponduje s příspěvky níže! Člověk na svém místě, milá, usměvavá a ten lidský přístup? Neznám lepšíí!

• Měnil jsem zubaře po 14 letech z důvodu, že jsem chtěl získat do budoucna případnou komplexní péči na jednom místě. Našel jsem Natur-dent. Jinak se shoduji s hodnocením pana T.S. ve všech směrech. Netřeba nic dodávat.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Zdeněk Hofman

Ortodontista, Zubař, MUDr.

• O

Jen popíši zkušenost. Závěr si udělejte sami. Čekačka na první návštěvu cca 1 měsíc. Čekačka v čekárně nad rámec domluveného termínu 20 minut. Chování vstřícné s úsměvem a zástupem personálu v luxusním prostředí se špatnou možností zaparkovat. Oznámená cena za pevná rovnmátka prý zhruba v rozmezí 50-60.000,-Kč a za takzvaná fóliová, tedy lidově řečeno vyndávací 100-120.000,-Kč. Doba léčby 1,5 roku. Takže tak. Každopádně tahle má zkušenost rozpoutala nejdelší facebookové vlákno v mé hystorii. :)

• J

pan doktor je výborný ortodontista orborník na pravém místě ochotný poradí vysvětlí s cenami je to trochu horší ale to u vše soukromníku

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Robert Čáp

Plastický Chirurg, MUDr.

• Z

v podstatě jsem spokojená..........................................................................................................

• Pan doktor je velice milý a vstřícný do chvíle, kdy nadělá paseku, kterou nadále odmítá řešit. V r. 2014 jsem k němu přišla na plastiku nosu, konkrétně jsem chtěla nos zmenšit a zjemnit. Nevím jak se to tomu člověku podařilo, ale nos mi zvětšil, vznikla mi uprostřed obličeje nevzhledná bambule s širokým kořenem. Po roce od operace jsem přišla na kontrolu a pan doktor uznal, že je skutečně nos bambulovitý a provede jeho korekci. Po opětovném sundání sádry byl nos naprosto stejný. Pan doktor se se mnou již odmítal bavit, řekl mi, že mám problém v hlavě a mám navštívit psychologa, který mi pomůže se s tím vyrovnat. Na jeho doporučení jsem naštěstí nedala a po dalším roce (r.2016) jsem navštívila jiného plastického chirurga, který se zhrozil, nos následně operoval, odstranil mraky zjizvené tkáně a všemožných srůstků, které pan doktor Čáp tak pracně vytvořil a nyní mohu na tyto dva zpackané roky mého života zapomenout. Pokud máte problém s malým nosem a potřebujete jej zvětšit, jednoznačně mohu pana doktora doporučit, v tomto ohledu bude zřejmě opravdu špičkový plastický chirurg a panu doktorovi Čápovi bych ráda zase doporučila teď psychologa na oplátku já když nepozná že nos, který měl zmenšit značně zvětšil.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Radek Mounajjed

Zubař, MUDr.

• Absolutně nelituji, že jsem zvolil k rekonstrukci mých úst D.C.M. kliniku. Podstoupil jsem mnohočetné extrakce zubů včetně zubů moudrosti, ze kterých jsem měl velké obavy. Zákroky byly naprosto bezbolestné a komfortní. Po extrakčních výkonech jsem byl bez jakýchkoliv bolestí a v mém případě ani bez známek otoku. Velmi milý a opravdu výjimečně odborný personál - zkrátka lidé co opravdu moc dobře vědí co dělají. Stačilo pár návštěv abych pochopil, že v jejich rukou se není absolutně čeho bát a zároveň měl jistotu, že se na kliniku mohu kdykoliv obrátit, když mám po zákroku nejistoty či potíže.

• Záměrně bez hodnocení. Zde by mělo být hodnocení jen jako lékaře, alespoň laické, tzn. alespoň z pohledu pacienta, tzn. z pohledu pacienta bez vzdělání v oboru stomatologie. Pacientem tohoto lékaře nejsem.

Na úvod hodnocení hodnotitele. Lékař nejsem, natož v oboru stomatologie, zároveň nejsem úplný laik v oboru stomatologie, přečetl jsem nějaké lékařské knihy z tohoto oboru.

Důvod návštěvy zde: Pořad ČT "Máte slovo" aneb Jílkové "cirkus"(moje přezdívka tohoto TV pořadu)

Můj pocit z pořadu: Dobrá "komedie", tzn. pro mě, který oboru stomatologie aspoň trošku rozumím. Skoro celý pořad jsem se smál. Uvědomuji se, že to byl nepatřičný smích, tzn. že jsem se smál něčemu co k smíchu vlastně vůbec není, že je to ve skutečnosti hodně smutné. Vysvětlení: To já tak dělám, že když je něco víc než k rozčílení a zároveň hodně smutné a zároveň když si uvědomím, že to nejsem schopen vůbec změnit, že je zároveň velmi nepravděpodobné, že se to (obecně), v dohledné době, změní k lepšímu, tak se tomu směju.

Obecné hodnocení pořadu: Převzaté hodnocení, tzn. autorem je někdo jiný, "Už jen chybí na počátku pořadu rozdat diskutujícím sekery."

Viník "úrovně" pořadu: Jednoznačně ta ..... (autocenzura) Jílková, druhořadý viník, vedení ČT a rady ČT, že Jílkové takový "cirkus" povolili a následně trpí.

Hodnocení "obrazu", který z TV vylezl(příhodné by bylo použít horší slovo, zasáhla autocenzura):

1. Ve vší nahotě("básnické" vyjádření) pořad zobrazil neskutečný bordel(jinak se to napsat nedá), který v tomto státě panuje, který se s velmi nepříznivými následky promítá do oboru stomatologie.
      2. Pacienty v pořadu "zastupovali" předseda svazu pacientů + neoficiální vlastník politické strany VV doktor práv Vít Bárta, znalosti obou jsou v oboru stomatologie na nule, čehož páni lékaři v diskusi rádi využili.
      3. Stát v pořadu "zastupoval" rovněž Vít Bárta, viz předchozí.
      4. Pacienti+stát, zastoupení viz. předchozí, "házeli" skoro vše na lékaře.
      5. Lékaři skoro vše "házeli" na stát, potažmo na zdr. pojišťovny, a na pacienty. Jo jo, viňte negramota za to, že neumí číst.
      6. Zástupce pojišťovny se, v rámci možností, snažil moc neprovokovat.
      7. Jílková, ta tomu nasazovala korunu.

Je hodně smutné sledovat, že lidé by, při splnění určitých podmínek, mohli být zdraví, ale protože splněny nejsou, příčiny viz předchozí, tak zdraví nejsou.

Pokud by někdo nevěděl co tento můj příspěvek má znamenat, případně jej nějak rozčiloval, tak mám pro něj jen jedno doporučení: Čtěte lékařské knihy v oboru stomatologie, po přečtení x-té knihy budete mít patrně obdobný názor.

Rozepisovat se nějak podrobněji stejně, podle mého názoru, nemá žádnou cenu.

To jsem se vykecal.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře