T. G. Masaryka 205, Český Krumlov

Umístění: Ordinace Lecba

Nejlepsi doktorka jakou jsem kdy mel. Oslnujici prehled i v alternativnich léčbach. Vzdy presna diagnoza a nejen to. YVETA byla hlavne clovek se srdcem, vzdy dokazala povzbudit
. Takovych doktoru a hlavne lidi vic!

Paní doktorka mi dneska ulevila od zablokované páteře, velice jí za to děkuji, protože jsem se obávala, že budu muset do nemocnice. Po akupunktuře paní doktorky nebylo třeba.

Mudr.Yveta Starostková je úžasná lékařka,odbornice,ale i člověk.Zatím vždy správně určila příčinu choroby ,kterou se snaží následně léčit a vyléčit.

Paní doktorka Starostková vždy určí správnou diagnozu dříve, než pacienta pošle na odborné vyšetření.Hlavně je to lékařka,která chce pacienty léčit a vyléčit!!!

Nejlepší doktorka, kterou znám, než vás pošle na specielní vyšetření, už ví co je vám, vždy ví, jaké léky vám pomůžou, za pacienty jezdí i po pracovní době. Na každého pacienta si udělá čas. Kdyby bylo takových doktorů víc!!!!!

Paní doktorka je velice schopná, chápavá a usměvavá, lepšího obvodního lékaře jsem neměla. Více takových

Velice vynikající lékařka,odborník a člověk.Ochotná sestřička,neměnila bych.Heczková Gabriela

Vynikající lékařka, která dokáže léčit nejen nemoci, ale i "bolístky" v srdci a na duši. Velmi si ji vážím, je profisionální, vstřícná, obětavá a velmi lidská. Kéž by všichni byli takoví !!!!!!

Velice ochotná, příjemného vzhledu i vystupování, komunikativní, vstřícná, taktní, ohleduplná a v neposlední řadě na profesionální úrovni.

Souhlasím se všemi a paní doktorku mohu jen doporučit. Velice u ní oceňuji lidský přístup a alternativní způsob léčby.