Adresa

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem
Odborný kožní lékař

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient

Zkoušel jsem se do ordinace dostat několikrát. Nejdříve na dveřích cedule dovolená do:, Přijdu tedy den po její dovolené a tam opět cedule že se dovolená prodloužila. Tak jsem zase počkal a přijdu po týdnu do ordinace na začátek, abych mohl brzo zpátky do práce a na dveřích cedule, že se paní doktorka zpozdí o hodinu. Po hodine jsem se vrátil a v ordinaci už bylo asi 20 lidí a všichni jsme ještě půl další hodiny čekali než se vyp*delí z ordinace. Po dvou hodinách čekání mi na můj problém kožní vyrážky odpověděla, že se stim nedá nic dělat a ať zkusím nějaké německé přípravky ke kterým ona nemá přístup, ale dají se sehnat někde na aukcích. Ani se mi na to pořádně nepodívala, stačilo jí říct o co jde. hotovo za 1 minutu a celé k ničemu.
Pokud máte problémy s krásou určitě vám poradí nějaký její "levný laser", ale pokud máte problémy z kterých pro ní nekapou pěkné peníze zapomentě na profesionální pomoc

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kučerová je vynikající kožní lékařka s trpělivým a citlivým přístupem k pacientům. Moc si vážím její výborné práce a děkuji za ukázkovou péči. Křivánková


P
Ověřeny pacient

Velmi příjemná Paní doktorka problém řeší okamžitě.Na řadu jdu vždy včas.Sesřička milá ochotná.Holky hodíte se k sobě jen tak dál.


S paní doktorkou jsem velmi spokojená, krásný přístup, na řadu jdu vždy včas na který jsem byla objednána a hodně mi paní doktorka pomohla - oproti jiným, ketří si nevěděli rady.............:-)


Ověřeny pacient

Po objednání měsíc dopředu, 90 minutovém čekání na paní doktorku v čekárně, při jasné dohodě na odstranění fibromků z krku, mě bylo bez jakékoliv omluvy zděleno, že z časových důvodů mám přijít jindy. Rozhodně ne profesionální přístup, spíše profesní a to ještě pokud je dobrý den.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi sympatická mladá žena s láskyplným citlivým přístupem k dětským pacientům.


Je dobra


Ověřeny pacient

Paní doktorka mi pomohla vyléčit mého silně atopického synka od nejútlejšího věku. Ekzem měl prakticky všude po tělíčku a po několika měsíční spolupráci jsme ze synka stvořili hlaďounké miminko :-) Paní doktorce jsem VELMI vděčná, že nás trápení ekzému zbavila a naučila nás s přípravky na atopii pracovat. Já za sebe mohu jen doporučiet, vždy byla milá, vstřícná, našla si čas nás vyslechnout.
Valterová


M

Paní doktorka je skvělá...příjemná, empatická a hlavně to je profesionálka!!!Umí poradit a vyslechnout. Škoda, že není takových lékařů více:-(


super


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti