Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem
Odborný kožní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Zkoušel jsem se do ordinace dostat několikrát. Nejdříve na dveřích cedule dovolená do:, Přijdu tedy den po její dovolené a tam opět cedule že se dovolená prodloužila. Tak jsem zase počkal a přijdu po týdnu do ordinace na začátek, abych mohl brzo zpátky do práce a na dveřích cedule, že se paní doktorka zpozdí o hodinu. Po hodine jsem se vrátil a v ordinaci už bylo asi 20 lidí a všichni jsme ještě půl další hodiny čekali než se vyp*delí z ordinace. Po dvou hodinách čekání mi na můj problém kožní vyrážky odpověděla, že se stim nedá nic dělat a ať zkusím nějaké německé přípravky ke kterým ona nemá přístup, ale dají se sehnat někde na aukcích. Ani se mi na to pořádně nepodívala, stačilo jí říct o co jde. hotovo za 1 minutu a celé k ničemu.
Pokud máte problémy s krásou určitě vám poradí nějaký její "levný laser", ale pokud máte problémy z kterých pro ní nekapou pěkné peníze zapomentě na profesionální pomoc

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kučerová je vynikající kožní lékařka s trpělivým a citlivým přístupem k pacientům. Moc si vážím její výborné práce a děkuji za ukázkovou péči. Křivánková

P
Ověřeny pacient

Velmi příjemná Paní doktorka problém řeší okamžitě.Na řadu jdu vždy včas.Sesřička milá ochotná.Holky hodíte se k sobě jen tak dál.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, krásný přístup, na řadu jdu vždy včas na který jsem byla objednána a hodně mi paní doktorka pomohla - oproti jiným, ketří si nevěděli rady.............:-)

Ověřeny pacient

Po objednání měsíc dopředu, 90 minutovém čekání na paní doktorku v čekárně, při jasné dohodě na odstranění fibromků z krku, mě bylo bez jakékoliv omluvy zděleno, že z časových důvodů mám přijít jindy. Rozhodně ne profesionální přístup, spíše profesní a to ještě pokud je dobrý den.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Velmi sympatická mladá žena s láskyplným citlivým přístupem k dětským pacientům.

Je dobra

Ověřeny pacient

Paní doktorka mi pomohla vyléčit mého silně atopického synka od nejútlejšího věku. Ekzem měl prakticky všude po tělíčku a po několika měsíční spolupráci jsme ze synka stvořili hlaďounké miminko :-) Paní doktorce jsem VELMI vděčná, že nás trápení ekzému zbavila a naučila nás s přípravky na atopii pracovat. Já za sebe mohu jen doporučiet, vždy byla milá, vstřícná, našla si čas nás vyslechnout.
Valterová

M

Paní doktorka je skvělá...příjemná, empatická a hlavně to je profesionálka!!!Umí poradit a vyslechnout. Škoda, že není takových lékařů více:-(

super

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti