Privátní kožní ordinace
Žlutická 9, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pan doktor je sympaťák, líbí se mi jeho ordinace, žádné studené prostředí. Jako profíkovi mu věřím.Odborný přístup je na velmi dobré úrovni.

Příjemní doktor i sestřička, možnost přijít i bez objednání. Rychlé a kvalitní ošetření bez dlouhého sezení v čekárně. Iveta Tom (22).

Tenhle lékař pomohl každému,komu jsem ho doporučila.

S tímto lékařem nemám dobré zkušenosti, NEDOPORUČUJI!!Šla jsem k panu doktorovi s věráškou na hrudníku, on mi na to sdělil, že se nejedná o nic, že patřím k lidem s více prokrvenou kůží, samozdřejmě mně to nedalo a navštívila jsem jiného kožního lékaře kde jsem se dozvěděla, že je to alergická reakce na léky, které jsem v té době užívalaa kdyby se s tím nic nedělalo mohly by mi zůstat fleky.Takže jsem ráda, že jsem dala na svůj úsudek a šla ještě jinam.

S tímto lékařem nemám dobré zkušenosti ani po stránce odborné, ani lidské.
Změnil jsem ho již před nějakými 20 lety a udělal jsem dobře.
Tento doktor vybírá poplatky za vše i za napsání receptu, i když pacienta neviděl
a pro recept šla dcera. Takže platila 2x u něj i v lékárně, pouze za recept!
Po telefonickém dotazu na tuto platbu mi řekl, že se platí "jak kde" a "to by mohl přijít každý". Po dotazu na lékařské komoře mi sdělili, že peníze vybral neoprávněně. Doslovně:
" Pokud Vás lékař neviděl, nemůže po Vás chtít regulační poplatek 30 Kč ".
Avšak tomuto člověku zřejmě nějaká lékařská etika a slušnost chybí.

Pan doktor si myslím,je dobrý,ale v rozhodnutí velmi rychlý,nevysvětlí pacientovi podstatu onemocnění,a ten pak jen užívá léky,aniž by věděl proč.Jako kdyby pacient nebyl schopný pochopit podstatu věci.Jinak ale léčba probíhala naprosto vpořádku.

Příjemný, ochotný, sice kdejakému flíčku předepisuje hned kortikoidy, ale to se na kožním nelze divit, protože kdyby psali byliny, neměli by z čeho žít oni... hodnotím-li přístup, je pan doktor dobrý.