Malé náměstí 1783, Benešov
Specializované ambulance s.r.o

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Specializované ambulance s.r.o Jiný

Myslím, že pro pacienta je velmi důležité, aby svému lékaři věřil. Jsem přesvědčen, že pan doktor poskytuje svým pacientům maximum možného. Mě osobně vytáhl už několika lapálií - neměnil bych. Děkuji

Podrobila jsem se vyšetření - kolonoskopií. Dostala jsem anestezií v podobě injekce. Vyšetření u pana doktora Hajase bylo velmi šetrné a vstřícné. I sestřička byla příjemná, vše vysvětlila a uklidnila. Pan doktor mi umožnil, podívat se na monoskop obrazovky, takže jsem sledovala průběh, což mě odreagovalo od samotného vyšetření. I přes to téměř nebylo bolestivé,ani jsem nepostřehla, že vyšetření už započalo. Ráda bych tímto oběma moc poděkovala. Eva

U pana doktora jsem byla dnes na koloskopii, byl velice vstřícný a šetrný, to samé mohu říci o sestřičce. Pokud se někdo chystáte na toto vyšetření tak se vůbec nebojte jít k panu doktorovi Hajasovi! Nebolelo to, je to občas tlačilo, ale nic hrůzostrašného jak někteří píší na internetu.

Kvalitní člověk i lékař s plnou ordinací. Neuvěřitelně klidný, humorně komunikující, soustředěný. Absolvovala jsem gastroskopii, vyžádala si diazepam injekci, ale dalo se zvládnout i bez injekce. Kolonoskopie, standardní průběh, dalo se vydržet. Děkuji. Alena Šlepecká

velice erudovaný, ochotný a svědomitý. Však dlouhé čekací doby.

Absolutní nespokojenost. Kladným hondocením ostatních samozřejmě nemohu nevěřit, nicméně v oblasti proktologie vyhledejte raději odborníka. S neprofesionálním přístupem Brouka Pytlíka - všude jsem byl a vše viděl, mě pan doktor nedostatečně a velmi hrubě vyšetřil. Dlouholetý problém v poměrně akutním, chronickém stavu ani neobjevil a svým vyšetřením bolest a stav naopak zhoršil.

výborný

Výborný doktor, velmi milý a sympatický a jelikož mám strach z bolesti, od něj vyříznutí pih vůbec nebolelo!

Špičkový odborník, lidumil

Neznám nikoho lepšího!!!!