Podrobila jsem se vyšetření - kolonoskopií. Dostala jsem anestezií v podobě injekce. Vyšetření u pana doktora Hajase bylo velmi šetrné a vstřícné. I sestřička byla příjemná, vše vysvětlila a uklidnila. Pan doktor mi umožnil, podívat se na monoskop obrazovky, takže jsem sledovala průběh, což mě odreagovalo od samotného vyšetření. I přes to téměř nebylo bolestivé,ani jsem nepostřehla, že vyšetření už započalo. Ráda bych tímto oběma moc poděkovala. Eva

Malé náměstí 1783, Benešov
Specializované ambulance s.r.o (mapa)

U pana doktora jsem byla dnes na koloskopii, byl velice vstřícný a šetrný, to samé mohu říci o sestřičce. Pokud se někdo chystáte na toto vyšetření tak se vůbec nebojte jít k panu doktorovi Hajasovi! Nebolelo to, je to občas tlačilo, ale nic hrůzostrašného jak někteří píší na internetu.

Kvalitní člověk i lékař s plnou ordinací. Neuvěřitelně klidný, humorně komunikující, soustředěný. Absolvovala jsem gastroskopii, vyžádala si diazepam injekci, ale dalo se zvládnout i bez injekce. Kolonoskopie, standardní průběh, dalo se vydržet. Děkuji. Alena Šlepecká

velice erudovaný, ochotný a svědomitý. Však dlouhé čekací doby.

Absolutní nespokojenost. Kladným hondocením ostatních samozřejmě nemohu nevěřit, nicméně v oblasti proktologie vyhledejte raději odborníka. S neprofesionálním přístupem Brouka Pytlíka - všude jsem byl a vše viděl, mě pan doktor nedostatečně a velmi hrubě vyšetřil. Dlouholetý problém v poměrně akutním, chronickém stavu ani neobjevil a svým vyšetřením bolest a stav naopak zhoršil.

výborný

Výborný doktor, velmi milý a sympatický a jelikož mám strach z bolesti, od něj vyříznutí pih vůbec nebolelo!

Špičkový odborník, lidumil

Neznám nikoho lepšího!!!!

DOPORUČUJI!!!Nejlepší doktor.

velice erudovaný, ochotný a svědomitý. Však dlouhé čekací doby.

výborný

Špičkový odborník, lidumil