Ordinace prakt.lékaře pro dospělé
Chelčického 50/49, Písek

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pokud člověk překousne dlouhé čekání, pak výsledek stojí zato. Skvělá akční sestřička a zkušený lékař jsou zárukou dobře odvedené práce

Skvělý lékař. Takových jako on je málo. Nejen, že je výborný diagnostik, ale teké pomáhá a navštěvuje ty, co pro nemoc nejsou schopni navštívit jeho ordinaci. Každého trvělivě vyslechne a poradí. Jako lékaře ho mohu jen doporučit.

dobrej

pečliví, profesionální a otevrený k pacientům

je velmi ochotný

Je to dobrý odborník s velkým přehledem

Pan doktor Hrazdil je mým obvodním lékařem již více než 20 let. Za tu dobu si získal mou důvěru obětavým a odborným přístupem. Když ho zavoláme, přijede na návštěvu i o půlnoci. My babči z paneláku v Truhlářské ulici mu říkáme Doktor z hor, podle sympatického hrdiny rakouského seriálu. Ale doktor Hrazdil je ještě lepší než slavný Rakušan, ovládá akupunkturu a akupresuru a tak mě nejednou zbavil bolesti páteře. Je to nejlepší lékař v Písku.

Pan doktor Hrazdil opravdu není Ronaldo, namyšlený a vzteklý fotbalista. Přirovnala bych ho spíš k brazilskému Kaká, který nedávno Ronalda úplně zesměšnil. Hrazdil je v Písku jednička a nejen v Písku!