Sam.ord.lékaře spec.-ortopedie
F.V. Krejčího 405, Česká Třebová

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam.ord.lékaře spec.-ortopedie Jiný

Byla jsem zde se synem (po neúspěšné rehabilitaci a snaze jiných lékařů dát mu na koleno sádru). Sádru jsem odmítla a na doporučení jsem objednala syna k MUDr. Bílému. Pan doktor provedl podrobné vyšetření, poprvé nás poslal na RTG a poté vše u monitoru podrobně vysvětlil mně i synovi. Ten byl nadšený, že konečně ví, co se v jeho koleně děje, proč a jaké jsou vyhlídky. Více takových důkladných a lidských lékařů. Děkuji

Pan doktor je velice sympatický člověk a odborník na svém místě. Nikdy nikoho z ordinace nevyhodí i kdyby člověk přišel s banalitou. Důkladně vyšetří a při nalezení zjevného problému doporučí další vyšetření či zákrok u specialistů, dopodrobna vysvětlí proč k problému došlo, jak a přesně i názorně ukáže kde. Vysvětlí i další postup léčby a doporučí co konkrétního ten který člověk může pro sebe udělat.. Domácí prostředí i oslovování a jednání je úplně jinde, necítil jsem se ani jako v ordinaci. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal :-)!

Pana Bílého navštěvuji od dětství s různými problémy. Vždy mi pomohl včetně úspěšné operace ruky. Mohu jenom doporučit.

K panu doktorovi Bílému jsem se objednala na základě doporučení známých a vás,kteří tu píšete názory na něj. V úterý jsem s panem doktorem Bílým měla tu čest a musím říct, že jsem až žasla,nad jeho maximálně pozitivním přístupem k pacientovi,jeho znalostmi,které jsou opravdu veliké, nad kvalitou vyšetření a také velice milým,osobitým a lidským přístupem!
Opravdu doktor s velkým -D-!
Mohu jedině doporučit!
Lenka H.

Maximální spokojenost. Podle mě je to Doktor s velkým ,,D'', protože jako jediný si jen ,,neřekne o 30 Kč'' a neřekne mi, že musím chodit na kontroly a že se mi už mé zranění nezlepší a do konce života mě to bude bolet jako jiný jistý nejmenovaný ortoped s České Třebové. Naopak, okamžitě mi vždy řekl, co s tím uděláme a podrobně vše popíše. Díky němu i přes má četná zranění celého těla mohu dnes běhat skákat a cvičit, prostě sportovat dle libosti. Ano je trošku ráznější a vážnější, ale to byly i ty úrazy. Je přesně takový jakého tu popisujete. Mohu jedině doporučit!!!

Vřele mohu jen doporučit rok sem měla potíže s vazy na noze a jediný on to začal řešit. Bez něho bych teď byla pořád v bolestech a nejistotě co mám s nohou. Nyní jsem po operaci sice to bolí trošku ale vím že noha už bude stabilní. Moc mu děkuji že on to začal řešit a neřekl jako ostatní lekáři že to nic není.

Velmi vstřícný k pacientům,výborný odborník,důvěřuji mu.

Dobry umi rozhodnout co dal.

Pana doktora Bílého mohu jej a jen chválit. Jsem velmi spokojená - po dvouměsíčním trápení s kolenem mi nasadil léčbu, která mě prakticky okamžitě zbavila bolesti. Na rentgenovém snímku mi vše podrobně vysvětlil: jak problém vznikl, jaký je postup léčení, co je z mé strany potřeba dodržovat. Byl velmi milý, přívětivý, komunikativní a ochotný - s takovým vztahem k pacientovi se u jiných lékařů setkávám málokdy.

Zažila jsem i jeho tvrdší přístup - ovšem byl naprosto zaloužený a na místě. Jednalo se o cyklistu, který si pádem z kola přivodil otřes mozku - neměl totiž ochrannou přilbu. V takových případech má slovo lékaře i výchovný význam...

Pan doktor Bílý je pro mě jako pacienta s velkými nejen ortopedickými problémy, vynikající lékař. Dokáže vysvětlit problém a nedávno mě překvapil, že stanovil dva problémy v loketním klouby bez ultrazvuku či rentgenu a jeho léčba byla velice úspěšná. Moc mi pomohl od problému, který mě sužoval a přinášel bolesti a pohybové omezení. Jestli je jeho slovník někdy nevhodný jak píše jedna paní, pak ruku na srdce, taky je jen člověk. Pro mě je to lékař, který má na pacienta čas, vyslechne a pomůže. Myslím, že jich moc již není. Doporučila jsem ho mamince, kterou pak následně operoval. I maminka si ho moc chválila. Přeji jemu i jeho personálu hodně zdraví.