Sam. ord. PL pro děti a dorost
Malé náměstí 1700, Benešov

K paní doktorce chodíme každý rok na sportovní vyšetření a nemůžu si vůbec stěžovat. Doporučuji

Přestože byla paní doktorka k zastižení i o víkendu, byl jsem velmi překvapen její lehkovážností a obecně vlahým přístupem k léčbě. Když jsem jednoho dne přišel s něčím opravdu vážným, nezdráhala se mě jakkoli vyšetřovat a napsala mi prášky, které mi byly k ničemu, což jsem pochopil i jako laik. Vše nakonec musel vyšeřit jiný doktor, který mi po bližším vyšetření diagnostikoval chronickou nemoc.

S paní doktorkou sem velmi spokojená,ihned rozhodná se správnou diagnozou. Je velmi skušená a nic nebere na lehkou váhu i sestřička je úžasná a velmi ochotná :)Doporučuji!

Paní, doktorka nemá vůbec přehled a vše bere na lehkou váhu. Musela jsem od ní odejít a teď jsem u paní MUDr. Zemánkové a je úžasná.

C

:o)pani doktorka syslova:Djj dobra doktorka ale uz u ni nejsem :-(ale kdybych se vratil do benesova tak bych nevahal a sel z5 k ni:o)

K paní doktorce chodím s dcerou od narození a moje hodnocení je toto: s ničím se zbytečně nepárá, ale když hrozí problém, nic nezanedbá, pošle nás na další vyšetření a věcí se zabývá. Je na telefonu i o víkendech a kdykoliv zavolám, není z telefonátu 'zpruzená'. V čekárně téměř vždy někdo je, ale líbí se mi, že na rozdíl od jiných doktorů, kteří se minutu dívají na pacienta a pak deset minut vypisují doklady, ona se zabývá pacientem a dokumentaci dodělává až když všichni odejdou (ptala jsem se na to sestry a říkala mi, že zavedly tento systém, ať tam maminky s dětmi zbytečně nečekají a nechytají další bacily). Takže mé doporučení určitě ANO - nejen dobrá doktorka s 30 lety zkušeností, ale také milá ženská, která přemýšlí a nehoní se za body od pojišťovny.

Na paní doktorku nemám dobré vzpomínky, sice působí energicky, snad je i vtipná, ale lékař by měl především léčit, dobře a včas stanovit diagnózu. Její čekárna nebývá přeplněna, a nebude to tím, že by si uměla pacienty objednávat tzv. na čas... To o něčem svědčí.

Milá,energická a vtipná žena.Za celou dobu neudelala chybu.