Jiráskova 188/II, Rokycany
Privátní lékař pro FBLR

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: jiné místo Obtíže ze sedavého zaměstnání.

Paní doktorka Rudolfová je nesmírně vynalézavá v návrhu cvičení nebo celých řad cviků, které pomáhají se všemi pohybovými a pocitovými obtížemi včetně bolestí, plynoucími ze sedavého zaměstnání a práce u počítače. Její cvičení poskytují úlevu okamžitě, ale zvlášť výrazně zlepšila můj stav i pocit tehdy, když jsem měl vůli pravidelně několik minut denně podle jejích rad cvičit.

I já mám vyhřezlou plotýnku,paní doktorka Rudolfová,kterou jsem navštěvovala mi řekla že je to páteř a udělala mi sériové odblokování žeber,a podotkla,že už budu v pořádku a kdyby něco tak si mám vzít prášek na bolest,navíc bylo řečeno,že zveličuji.Po změně doktorky mám zjištěnou vyhřezlou plotýnku,takže ted jen vím,že už nikdy k Rudolfový nepůjdu.Dá se simulovat bolest s vyhřezlou plotýnkou???Já myslím že ne

Její metody - cvičení s pacienty s vyhřezlými plotýnkami přes bolest přivádějí lékaře z Primavedu z Plzně k údivu. Podle jejich názoru to může trvale jejich zdraví jen zhoršit.

Tato lékařka si myslí,že pokud má pacient dlouhodobý problémy a hlavně bolesti zad,tak prostě pacient zveličuje problémy a vymýšlí si,ano je pravda co už tu zde bylo napsáno " Velice povrchní zhodnocení zdravot.stavu.Nepomáhá.S léčbou šetří.Dokáže neadekvátním komentářem podlomit psychiku pacienta.Nezná etické normy?" Takže rada:pokud máte zdr.problémy se zády,jste v bolestech den co den,choďte raději do práce,protože jestli se rozhodnete dát do kupy,tudíž i marodit... jste u ní simulant,který nechce pracovat,ale že si platíme poplatky,benzín,musíme se nějak dostat k doktorce a vybíráme recepty s práškama na bolest,které předepíše,to už paní doktorka nevidí kolik peněz vyhodíme zbytečně.

Velmi dobrá lékařka, která posuzuje celkový zdravotní stav.
Příjemný a vstřícný přístup k pacientům.

Prvotřídní rehabilitační centrum,MUDr.Rudolfová se věnuje svým pacientům s nebývalou
ochotou a odborností.Ráda se nechávám opečovávat při ošklivých bolestech páteře,personál
je obrazem své šéfové.Kéž by, bylo více takových zařízení.