Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřený profil

Dne 24.6.2013 jsem navštívila paní doktorku. Byla jsem moc spokojená s příjemným vystupováním paní doktorky i sestřičky. Obě měly velkou trpělivost a vše potřebné mi vysvětlily k mé spokojenosti.
Opravdu velice kladně hodnotím jejich přístup k pacientovi. Mnohokrát děkuji a přeji krásné léto. Jana C.

S
Ověřený profil

K paní doktorce chodím dlouhá léta a jsem s ní naprosto spokojená. K některým zdejším kritikům: U mnoha očních vad a onemocnění opravdu není jednoduché najít řešení, které by pacienta uspokojilo. Ono ani to předepsání brýlí není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Jako člověk s komplikovaným astigmatismem vím, o čem mluvím. Napsat pro mě ideální brýle je prakticky nemožné a ty nejschůdnější mi vždy napsala paní doktorka. Nemluvím o chronických vadách a problémech, se kterými opravdu často nejde nic dělat. Ano, mělo by to být pacientovi vysvětleno, ale na to při tom náporu skutečně často není čas. Apropos: Ta plná čekárna, na kterou si zde několik lidí stěžuje, tam je proto, že paní doktorka je tak mizerná a nikdo k ní nechce chodit, že ano?:-)) Ano, je to tam jak na běžícím páse, ale co jiného asi mají dělat? Nechat nás v čekárně čekat o hodinu déle, aby vyšetření mohlo trvat déle? Nebo spěchat, aby bylo uspokojeno více lidí? A arogantní podle mě paní doktorka není k nikomu, kdo by si to nezasloužil... Ono by možná někdy neškodilo se zamyslet, než začnete kritizovat...

J
Ověřený profil

Celá oční prohlídka za 2 minuty hotová? To nepovažuji za kvalitní vyšetření. Pacienti se střídali jak "na běžícím páse". Při upozornění, že vidím špatně v šeru, odpověď "No", neshledávám jako řešící můj problém. Brýle jsem si i přesto nechala zhotovit(možná jsem doufala, že i přes tento špatný zážitek, mi pomohou). Samozřejmě mi nevyhovovaly, navštívila jsem tedy jinou oční lékařku, u níž jsem byla 3 krát, pokaždé cca 15 minut. Při první prohlídce zjistila, že bez rozkapání to nepůjde změřit; na mé špatné vidění v šeru mi dala vitamíny a doporučila ještě další doplňky stravy, které by mi mohly pomoci;.. pak tedy následovalo rozkapaní a při konečném vyšetření paní doktorka zjistila, že dioptrie v brýlích mám obráceně!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velice pěkný přístup k pacientovi ochotny personal


Mám vrozenou oční vadu a špatně vidím na levé oko. Paní doktorka mi předepsala brýle, s kterými konečně dobře vidím. Vystřídala jsem asi 5 lékařů, teď jsem spokojená.


já jsem ještě u jiných očních nebyl, ale nezdá se mi to tu zase tak špatné, i když mi jen změřila dioptrie,předepsala brejle a dala čočky, ale všechno v pohodě....


P

Paní doktorka je milá a ochotná. S brýlemi naprostá spokojenost. Celkový dojem malinko kazí ne zcela zvládnutý systém objednávání (nebo neschopnost odmítnout neobjednané?) - občas dost plná čekárna. Musím zmínit že tři negativní hodnocení jsou ze stejného počítače...


M

Když už očního tak raději si zajedu do Hradce Králové. To co máme v Jaroměři je něco nepopsatelného. Lékařka kterou bych mohl snad zastoupit i já a to jsem na lékaře nestudoval.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Co se týče chování k pacientům, tak bych ji hodnotila jako - netaktní. Moc často tam nechodím, ale když, tak má plnou čekárnu a z ordinace slyšíte jenom smích a nebo jak někoho péruje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

Když špatně vidíte na jedno oko a ona vám řekne: " No to se bude zhoršovat, ale já bych to nechala.. Přijďtě zase za rok.."
Ordinační hodiny od 8??? Jenže ona si chodí jak se jí zlíbí, ale její příchody jsou od 8:30 a dýl..
jak už někdo zmínil.. Její nekonečné telefonáty a chování k pacientům.. Rozhodně nedoporučuji!!!
Znám hodně lidí, kterým "nepomohla", ale naopak zhoršila zdrav.stav...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu